Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ахъм.нови [re: Karea]  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано29.10.08 00:59



кари, винаги е приятно да се разговаря с интелигентни жени.





Тема котакнови [re: kotaranko]  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано29.10.08 01:02



дай ми синоним на "куул" и веднага го сменям.





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: lzbg]  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано29.10.08 01:04



{целувка} лзбг - ти си моята незбъдната фантазия.





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано29.10.08 09:22



Около мен, Емма, хората се влюбват. Около мен хората ги боли от любовта. Около мен хората преоткриват любовта си към този, с когото са. Около мен хората не се притесняват от това, че в определен момент започват да им личат бръчките - дали от радост или от болка, няма значение. И не се страхуват да споделят. Това е.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.10.08 09:27



ами аз нищо не твърдя, всъщност-даже наскоро пущах тема за либофта, ей така съвсем профански и безпретенциозно;
Та , дето казваш ходя по света и чат пат някой коментар, като съзра нечия девича приповдигнатост





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.10.08 09:32



Хм, все пак сексът има и техническа страна, за която може да се говори, пък любовта е идеална.

Не мога да споря на философски теми рано сутрин.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Alvian (зелен)
Публикувано29.10.08 10:42



Изчетох целия текст на един дъх. Много увлекателно пишеш.

Та по темата. Говориш за любов, че искаш да обичаш някого. Идва върпоса кой искаш да обичаш в момента ? Какво търсиш ? Ако е просто заради самата любов то може да обичаш който ти падне по тази логика. Съмнявам се да искаш това. Има два вида любов според мен. Сексуалното привличане е видът "любов", който изпитваш към някой, с който искаш да си легнеш. Който изглежда много готин. Обичта е видът "любов" изпитван към човек на когото много държиш. Човек с който искаш да си и във весели и тъжни моменти. Човек, който винаги ще те подкрепи в труден момент и за който си готов да жертваш свободното си време, да излезеш от работа извънредно и да ти идват наум всякакви идеи как да развеселиш и ободриш този човек. Това равнище на любов се постига само ако е взаимно. Ако двама човека се подкрепят, забавляват заедно и покоряват заедно върхове то се заражда обичта между тях. Обичта обаче е крехко нещо. Има опасност от нейното изчезване. Ако единия човек нарани другия, направи му номер или ако искат различни неща и се спъват взаимно обичта изчезва. Една приятелка ми каза: За да се получи дълготрайна връзка между един мъж и жена, те не трябва да се гледат влюбено само в очите, а да гледат в една посока.



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Aйшa ()
Публикувано29.10.08 10:47



Хубаво е, че всеки има избор да бъде такъв или онакъв, да се стреми към това или онова. Няма смисъл да се насажда някакъв тоталитаризъм в любовта. Който както иска, така я пуска в живота си


Тревожи ме допускането, че за да е истинска, една любов задължително трябва да е мор, чанч, тръшкане и безнадеждност, едва ли не хоругва на лузърите. Няма такова нещо. Тя е такава, каквато е нагласата на обичащия.
Друг е въпросът, че тази дума е толкова модерна и носи пари едва ли не наравно със секса. Поради това и често в маркетинга кръщават с нейното име и откровени говна и блудкажи. Хубавата и добра новина е, че онзи, който наистина обича, не го интересува толкова доколко калибрована и правоверна е любовта на околните помежду им. Фанатизмът отпада.
Впрочем, няма как да сравняваме силата на любовта през отминалите векове със сегашните и "параметри" :). Любовните трепети са били малко по-настрана от браковете и сватовствата по "картина" и по сметка.
Лошата новина е, че в прекалено чистата, възвишена и безкористна любов няма особено много здрав и разтърсващ секс
Така че аз, както обикновено, (поне) се опитвам да бягам от култа към крайностите.
И действително че е донякъде основателно да бъдат обвинявани хората в недостатъчно и некачествена любов помежду им, в това, че са неразумни, посредствени и безогледни в личния си живот ("възпитанието на чувствата" им), но от друга страна е абсурд да се слагат норми, стандарти и "морал" точно в любовта. Така ми се струва, че правят онези, които всъщност не вярват в нея.


Редактирано от Aйшa на 29.10.08 10:48.



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: DarkSide]  
Автор Aйшa ()
Публикувано29.10.08 11:19



Нищо не призовавам. Обаче наскоро покрай една тема за преждевременната еякулация мернах в една търсачка съвет: "като усетите, че свършвате, започнете да си мислите с нежност за жената, мислете си колко я обичате, колко тя е добра и мила и това ще забави еякулацията..."


Не ми се рови сега, но ако държиш, ще го изровя пак мот-а-мо за по-обстоен анализ на междуредието
Явно и изследователите на човешката физиология твърдят нещо подобно.
И явно "призовават", че за по-качествен секс не трябва да се прекалява с любовта



Тема Re: Aлиcaнови [re: Aлиca.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.10.08 12:23



Може, ама аз не се любя с никоя от вас






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.