Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема приятел...нови  
Автор Fozi ()
Публикувано07.10.08 13:16



Той ми е приятел, а аз искам секс от него!!!
Ужасно!!
Немога да се абстархирам от влечението си към него...немога да го виждам като френд, когато виждам само Мъжът в него... и този мъж ме кара да не спя нормално от много време насам.....


Понякога ми се иска да му изкрещя насреща: спри!! не те искам за никакъв приятел, не ме допускай така близо...не ми споделяй, не ме търси...махни се!!!

А после ме е страх, че наистина може да го загубя...и си трая...и всяка близост от негова страна, невинна и приятелска...води до буря от емоции и хормони в мен.......

А той, мръсникът, прекрасно ЗНАЕ, че го желая... и ме държи във въздуха...закача се...вози ме с колата си...купува ми кафе...
търси ме...вика ме.. виси при мен с часове и ми разказва за детството си, за приятелите си...за мечтите и трудностите си... а аз като някоя гъска го слушам с ЕЙЙЙЙ такива очи облещени срещу него и се чувствам миропомазана...
- Хубаво ли готвиш? Искам да опитам!!!
Ха сега де!!
Ми аз и хубави свирки правя, ама......

Незнам как да излезя от тая каша...а неискам да го губя!! Опитвам се да съм само негова приятелка, ама отвътре ми ври и кипи.... и ....незнам...

Разчитам хубаво да ми набийте кофата... да ме наврете в ... някъде дълбоко...да ме хванат едновремено срам, гняв и ужас... и толкова да прогледна, че да мога да виждам само човека и приятеля в него.....



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано07.10.08 13:24



Ще видиш човека и приятеля в него дамо докато четеш тук. После видиш ли го, пак ще се разбушува бурята.

Ами сготви му, може да е гладен

. Пък е нали казват, че любовта на мъжа минавала през стомаха



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано07.10.08 13:31



Ако той не знаеше, всичко щеше да е ужасно просто - просто му казваш и тва е. Очевидно не може да си прятелка с него, искаш секс (и като гледам - здраво).

Обаче.

Ако тоя резил знае за това, и те държи във въздуха, както казваш, означава директно довиждане по моята книжка. Можеш преди довиждането, понеже нямаш какво да губиш, да му поставиш ребром въпроса - "ще правим ли нещо или да си ходя". Мъжете (или всички май) много обичат да има някоя така готова подмокрена. И ако един ден им скимне нещо да кръшнат или квото и да е - хоп, чудесно. Това си е доста подло според мен, такива хич не ги дишам.

Така или иначе си виж алтернативите:
1. Остава както е - ти си страдаш, надяваш се някой ден нещо да стане, като се молиш това да не му е временна прищавка и на следващия ден да ти каже - "това беше грешка", или "не искам да се повтаря". Тука съм бил и ми е чудно ясно - това не води никъде, това е перменентно страдание.
2. Ти поставяш ребром въпроса и може:
а) и той иска - сичко е чудесно, ти се перфектно
б) той не иска - теглиш шута, доскив, след две седмици ще си окей и значително по-добре.

По моята книжка, опция 2 е твоята. Останалото никъде не води.

П.С. Според мен, близки приятели мъж и жена могат да бъдат само ако хич не се привличат взаимно. Всичко останало води до легло според мен.

___________________________________
If I seem superhuman, I've been misunderstood


Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано07.10.08 13:36



Сега...който "прекрасно знае", а те държи във въздуха..не е много приятел, пък да ти кажа. Щот приятелите ни щадят и искат да сме добре.

Мен би ме отказал фактът, че почти винаги нещата след това се променят..и то не към добре - за самото приятелство. Не вярвам в идеята как всичко ще си е по старому и ще си другаруваме след поебаването. Няма да е същото.



Дъра - бъра...100...чадъра

Тема Re: приятел...нови [re: impulce]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано07.10.08 13:42



Ами то и сега за нея това не е никакво приятелство, обикновено така наречените приятели са искрени един с друг и не си играят игрички.

Аз лично бих поставила въпроса ребром, а ако ми откаже - здраве да е, няма да свърши света с един дето се ослушва по-малко.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано07.10.08 13:44



Не си казала дали има някаква причина да не сте заедно, свободни ли сте и двамата? Ако сте, защо не действаш директно? Ако не сте обаче ледът става доста тънък и може да се наложи да избираш между приятел и сексуален партньор (но не и двете заедно), като определено първото има шанс да просъществува доста по-дълго.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано07.10.08 13:46



Интересен ти е понеже се прави на тапа

Колко сте предвидими някой жени. Сигурно има време за губене пък и му гъделичкаш самолюбитето.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано07.10.08 13:49



Еххххх а ако знаеш колко лесно е решението на проблема ти.



Аз мисля, че просто трябва да го възбудиш.
Защо като сте заедно, в колата или някъде, още в този етап на свалянето, не му кажеш нещо от сорта на - Знаеш, ли че не нося бельо в момента

Еххх що не бях жена щях да разбивам мъжете



Тема И ти кво?нови [re: Fozi]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано07.10.08 13:49



Тъпо и упорито чакаш той да направи първата крачка. Значи ти да го искаш, обаче той да направи първата крачка. Колко сте смотани женските понякога!



Тема Re: приятел... [re: aquarius_]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано07.10.08 13:52



Егати приятелството, дето ще просъществува по-дълго. Оня другар директно се възползва от нея според мен.

___________________________________
If I seem superhuman, I've been misunderstood



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.