Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано09.10.08 21:53



:) Какво другарче бе, сестро?! Аз другарчетата си не искам да ги еба. Даже само като си помисля за това да еба, примерно Ванката, и се изприщвам. Гадно е. Щом искаш да го ебеш, значи не ти е другарче. Щом не можеш да му разкажеш как ти е протекъл мензиса и с къв кеф си би лапнала кура Джъд Лоу за кво другаруване говорим? Нема такова животно. Не ти е другарче, а сексуален обект. И като така меткай му се и не интелектуалствай. А за подхода не му мисли, а се остави на ловните си инстинкти. Споко, не си мъж, няма как да се осереш. Просто не мисли, а действай инстиктивно. Леле, колко е секси ловуваща жена, която се е оставила на инстинктите. Добре, че съм импотентен, иначе другарчето ти щеше да види свирка на мук.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.10.08 09:02



с тая нагласа по добре върви обърни два декара лозе на права лопата 6 номер-да ти пази сянка кат я вдигнеш на рамо....





Тема Re: приятел...нови [re: dalya_night]  
Автор Fozi ()
Публикувано10.10.08 09:11



Посъветвай ме!





Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.10.08 09:22



завлечи го в пещерата и му разпърди кюлотите


не отлагай

р.р. и стига с тия свирки!
като ще го ебеш чукай го егоистично и за тебе си, не му са мазни и обяснявай много , даже е добре накрая да му кажеш , че сега разбираш що толко се е дърпал-всъщност съм 90% сигурна че няма да ти хареса секса му.Мъжете ебачи не си крият ерекцииките зад пози и нямат такова поведение-те знаят че са интересни със събути гащи , а не като си играят игрички на котка и мишка.Добрия секс има табелка на адреса си ясно обозначена.Видиш ли проекто ебач без титул на челото и в поведението и шушумигавене-обикновено има защо.
айде стига че ако направиш сичко дет ти казвам ще ти залепне като туткал по фустата , па нали сте обвързани.-..уж

Редактирано от dalya_night на 10.10.08 09:27.



Тема Re: приятел...нови [re: dalya_night]  
Автор Fozi ()
Публикувано10.10.08 09:29





Обичам начина ти на изразяване!!!!!

Благодаря и за съвета.. и за усмивката, която провокира....
рано сабайлям

Хубав и усминат ден!!!

П.П Ииии... свирките ги слагам само за разкош...

Редактирано от Fozi на 10.10.08 09:31.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.10.08 09:30



и на теб..и вземи кажи после дали си е струвало....


кафе и усмивки днес



Тема Re: приятел...нови [re: dalya_night]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано10.10.08 10:05



Я па ти! Какво по-егоистично от свирката? Ти да не мислиш. че е голям кеф да ти хванат кура, като по правило или не усещаш нищо или боли от стискане и опъване, и да започнат да го лигавят, оставяйки парченца престояла храна по него и остъргвайки го със зъби? Ми не, не е кеф. Ама с типичната за мъжете себеотдаденост ние се жертваме за да задоволим егоистичния женски нагон да си го натикат в устата.

Иначе си права. Ебачите си личат отдалече. На челата им пише. Виждал съм такива надписи. Но не в огледалото.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано10.10.08 22:29



Е какво ще губиш,ще ви бъде чудесно...
Аз съм спал с много мои приятелки и не сме се "загубили",споко!



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор лaxyдзи иc бek (член)
Публикувано10.10.08 22:40



аз имах три приятелки и исках да ги шибам. неудържимо.

а те - неееееее ще си развалиме добрите отношения. абе какви отношения - аз имам куродръв и два часа го мачкам под покривката. а тя ми обяснява, че ме цени. реших - за да си инвестирам времето, хормоните и парите по девойки дето не са толкова романтични. и не ме ценят толкова, но биха ме уважили с една свирка барем.

т.е. нищо не ти казах. съчувствам ти. ходи се опъни с циганин и му разкажи за страстта.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор aquarius_ (минаващ)
Публикувано15.10.08 16:45



Тука не се разбра какво стана ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.