Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Когатонови [re: BladeMF]  
Автор Fozi ()
Публикувано08.10.08 17:03



незнам влюбена ли съм, сърби ли ме... какво мий....
според различините хора тук... сигурно различни мъки ме мъчат...
но е факт, че мисля за него, че като го видя усмихнат... и света вече е съвършен... че искам само , само хубави неща да му случват... че последното нещо което искам е да му навредя... или да го нараня....
Искам да му помагам, искам да го подкрепям...искам да го разбирам..искам да го разсмивам....
и много искам да го целувам!!!

всичко друго го постигам... и го правя в една или друга степен....само това с целувките ...само то обърква системата....

Ще - за директния огън!!
Стискай палци





Тема Re: Когатонови [re: Fozi]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано08.10.08 17:32



Баш ми мязаш на влюбена



___________________________________
If I seem superhuman, I've been misunderstood

Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Karea ()
Публикувано08.10.08 20:36



Ето, знаех си! Поне от това, което си написала, за него бях сигурна, че е. Затова и питах.

Точно в тази конфигурация нямам опит... Тук старите лисици по-добре да се изкажа. От мен само: човек като е решил да направи нещо, няма да се укроти, докато не го направи, особено, ако нещото е секс. Само гледай да е с разум!
А как да стигнеш дотам... Сигурна ли си, че той знае, че го харесваш и че възприема правилно сигналите ти?





Тема Re: приятел...нови [re: Karea]  
Автор albi_rijav_kotarak (усмихнат)
Публикувано08.10.08 22:36



хе, хе-секс и разум-две несъвместми неща



абе, наеби го, та да видим каква песен ще пее след това





Тема Re: "Неприятел"нови [re: Бpeт]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано08.10.08 23:05



Какво "защо"?



Тема И той иска секс. Спокойно.нови [re: Fozi]  
Автор Exte (elusive)
Публикувано09.10.08 02:02



Първо, никой мъж не прекарва толкова време с жена, която му е безинтересна.

Аз така или иначе не вярвам в приятелството между мъж и жена, затова приятели мъже нямам - винаги (чакай пак да го кажа: винаги) става въпрос за секс по някое време.

Между другото, и аз имах преди един такъв приятел като твоя. Няколко години игра на котка и мишка. Така и никога не правихме секс. Стигнахме до прегръщане и как той ми слагаше бонбони в устата, като задържаше пръста си върху езика ми, което далеч не бих определила като приятелско. Но сега като се замисля, било е само въпрос на това някой да го каже, а ние и двамата се надувахме.



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано09.10.08 15:09



Ми кат ти е приятел седни до него, обясни му ква е ситуацията и речи: Пич, нали си ми приятел! А приятел в нужда се познава! А сега да видим дали си истински приятел или само се правиш! И се ровни в скута му за една хубава сирка. После лесно. Като попъшка, попъшка спри свирката и го изчукай. А ако ти откаже, значи не ти е приятел и не трябва да имаш никакви притеснения и тогаз се ровни в скута му за една хубава сирка. После лесно. Като попъшка, попъшка спри свирката и го изчукай.

Бе пича няма печеливш ход, ама се прави, че не знае. Извади го от заблудата.



Тема Re: приятел...нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Fozi ()
Публикувано09.10.08 16:28



Абе... тъй се ебе то жив човек!!!!





Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано09.10.08 17:31



Жив човек се ебе много по-лесно от умрял, щото живият човек оказва съдействие. В общи линии няма мъж, който не може да бъде наебан, ако се подходи подходящо и му се подскаже, че сексуалните му фантазии са на път да се сбъднат (винаги после можеш да се отметнеш). Освен ако е прекалено морален и силно влюбен. А като се има предвид, че няма проблем прекалено моралният да бъде наебан (защото прекалената моралност е израз на сексуална перверзност), остава само влюбването. А да наебеш мъж, който е силно влюбен е толкова лесно, колкото да наебеш мъж, който е пиян, стига да му стане. Значи е по-лесно.

Единственият, който не може да бъде наебан съм аз, щото съм неморален и влюбен, а това съчетание ме прави импотентен.

Не се куми, а наеби пича. Гарантирам ти, че ще се изкефи. Особено ако верно си толкова добра в свирките. :) А и да не си - пак ще се изкефи. Сексът е за това.



Тема Re: приятел...нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Fozi ()
Публикувано09.10.08 20:10



Или той е неморален и влюбен :)...точно колкото теб, или аз съм най - задръстената жена на света (която прави хубави свирки), защото НЕЗНАМ как се подхожда подходящо към мъж , още повече ако ми се пише приятел



Колкото до това , че ще се изкефи - убедена съм... точно поради това, което ти
казваш - сексът е затова!!
Мисля, че вече досаждам с " триуменето" и почесването си....
Утре вечер ще излизаме да пием заедно.... а другата седмица сигурно ще ви плача, че вече " нямам" другарче, защото аз съм казала, че искам....а той ...е пропуснал най - горещата свирка в живота си....примерно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.