Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: приятел...нови [re: impulce]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано07.10.08 14:28



Мда, аз не бих се чудила много, ако съм в такава ситуацие, хеле пък ако бях мъж.


Щях да й пусна, така да се каже, абе не мога да разбера напоследък хората какво са се стиснали, все едно ще им се изхабят органите.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: приятел...нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано07.10.08 14:33



На мен така ми изглежда, че някой се прави на луд ... не знам с какви цели, ама обикновено като няма резултати от правенето на луд, човек го прави, щото му е кеф, а нали знаеш на кои хора им е кеф от това?





Тема Re: приятел...нови [re: Coнaтa]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано07.10.08 14:35




Е..баси..има и ..други хора. Недей така.

Ти като един колега..той все така викаше..ако бех една путарана..казвам ти..щях да се накъсам и да се спукам отвсякъде...кво сте взели да ровите гачи магданоз и зелен лук отделяш от салата...
Още се чудя какво е имал предвид - дали секс не му е достигал, дали бе осъзнал, че животът е кратък..не зная.

Дъра - бъра...100...чадъра

Тема Re: приятел...нови [re: Coнaтa]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.10.08 15:16



Не пиша по темата само защото се изумявам от същото, от което и ти. Чудя се на тоя дивчо какво се подпичква с мацката ми не и пусне?! Приятелка била... голям праз, както съм питал неведнъж - ами враговете си ли да ебем? По-скоро работата ми прилича на игричка с цел покачване на температурата :) Ха, ха... готвела ли била... пък като и опита манджата, ще и зададе и очаквания въпрос - а свирки правиш ли :)))) Баси майтапа.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: приятел...нови [re: BladeMF]  
Автор aquarius_ (минаващ)
Публикувано07.10.08 15:52



От написаното, по-вероятно ми се струва другаря да знае само в главата на другарката :) Никъде не е описала по какъв начин е подсказала, че има промяна в статуквото и благоразположението й към другаря все още може да се тълкува като приятелство. И ако няма някаква съществена пречка, не виждам защо другарката се пинка и не го е сторила до сега по един или друг начин. Затова спирам да гадая, докато другарката не изясни тези въпроси :-P



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано07.10.08 16:14



аз така си развалих две приятелства, така че внимавай



Никой не знае достатъчно, за да бъде песимист

Тема Re: приятел...нови [re: _Shining_]  
Автор Fozi ()
Публикувано07.10.08 16:19







Тема Re: приятел...нови [re: BladeMF]  
Автор Fozi ()
Публикувано07.10.08 16:45



И аз мисля , че " директния огън" е решението, но... се страхувам от това , което ще последва... незнам..страхувам се да не да получа нещо от сорта: абе ти неразбра ли , че няма да стане!!!!!
Аз ли съм толкова тъпа, че немога да разбера той накъде кънти... или просто виждам това , което ми се иска да видя....Кажете - усещат ли се тези неща???
Мисля, че се усещат... чак не ми се вярва да съм избудаляла до там , та да му приписвам измислени реакции...но той..гледа особено, има едно напрежение между нас... непрекъснато хем си помагаме за всичко, хем се заяждаме..смеем се....ако не ми се струваше, че и той иска, но просто не му стиска... може би нямаше да бъда толкова ...драпаща!!??

Смотана съм явно... и тук прочетох някой ( извинявам се , че немога да го цитирам в момента), който да казва ... Котаранко беше!!!!!

, че човекът прото има време за губене, и му е драго да го почесвам по самолюбието.... а аз от ден на ден затъвам....

Правила съм опити за по директно поставяне на въпроса... но винаги е успявал да се измъкне... и никога не ми дал ясен и точен отговор!!


Знам, че това е най сигурният начин да си развалим приятелството, но ... така е некъв филм, който направо ме побърква.... пък за какво приятелство говоря, когато само поглед ми стига - и ми трябва кислородна бутилка, щото въдух нема

Неискам да излиза от живота ми.... а немога да се правя вечно на "приятел"
( в какъв ли контекст не вкарах думата, направо я опорочих!!!!!)



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано08.10.08 00:13



лека полека и ще полудееш
опитай ... почти директно ;-)

--



Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор Melany99 ()
Публикувано08.10.08 00:49



Според мен въпросът е искаш ли само едно "изчукване" или искаш някаква връзка т.е. нещо, което да има бъдеще.

Щото, ако е до едното "изчукване", една мусака и крем карамел щом му сготвиш, няма на къде да мърда...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.