Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано29.10.08 01:17



Сладур, нямам думи просто!

Изнасили го...кво пък толкова, осъдена жена за това не съм чувал да е в затвора! Освен това така като гледам как си хлътнала, направо си струва! Нали знаеш, има две важни неща в живота. Първите са твоите желания, второто е това какво си направила с първото! Пък и човек живее един път!

Успех

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!

Тема Re: приятел...нови [re: Fozi]  
Автор eon999 (непознат )
Публикувано29.10.08 22:42



Аз съм жена над 30-те и бих казала старомодна. Преди година се разделих с разведох. С бившия ми мъж бяхме заедно повече от 10 години. Искам да кажа, че през тези 10 години аз не съм допускала свалки с чужд мъж. Сега май нещата са доста по-различни. През целия ми съзнателен живот мъжете в моя живот са били тези, които са правили първата крачка към мен. Май когато бях по-млада тези неща стояха по по-различен начин.
Аз имам аналогичен проблем. Трудно ми е ........много ми е трудно. Дори и не знам как да го накарам да се досети, че е обект на желание.
Кажете моля ви, нормално ли е да стоя и да чакам той да направи нещо.



Тема Re: приятел...нови [re: eon999]  
Автор TиMoTдиM™ (Do Not Disturb)
Публикувано30.10.08 00:59



Много сте глезени и затова не можете. Свиканали сте били. Ми отвикнете.
Чести реплики....ако не е той, има мъже бол! Нали се сещаш, че и обратното важи!И не е задължително да го сваляш, просто му покажи, че не ти е безразличен, а начините ли, ужасно много са.

Разрешавам да ме вземат за мезе, но само след хубаво пиене!!!


Тема Re: приятел...нови [re: ПacaT]  
Автор mjuyhn (минаващ)
Публикувано30.10.08 01:17



Или пък му предлага да му направи масаж, или пък просто да го погали, да го прегърне, да го целуне... Просто да бъде искрена с него, да му каже какво иска, че го влудява. Може да направи всичко това в опразнената тъмна зала на киносалон, докато прожектират някой от онези безвкусни филми късно вечерта (които сякаш ги правят само за да има някоя дама, която да пробва фелацио на благоверния си в официални условия).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.