Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 24.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Духовна връзка - има ли такова животно?нови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано05.10.08 05:43



Става дума за следното:
Мой добър познат се развежда, защото хванал жена си в изневяра. Дотук нищо ново под слънцето и една изневяра не би трябвало да бъде причина за развод, но по-интересни са мотивите на жената. На въпроса защо го е направила, при положение, че отношенията в семейството до този момент са били прекрасни, тя казала, че наистина всичко в семейството е ОК, пасвали са си физически, интелектуално и сексуално, но се разминавали на духовно ниво. Съпруга не разбирал нейната душевност и тя отишла с другия, защото с него имали духовна връзка, която обаче била много по-силна, ако се съчетае с интимната такава.
След като научих това, у мен възникна въпроса: Що е то духовна връзка, има ли някаква връзка със секса и толкова ли е важна за жените, или това е само едно тъпо оправдание от иначе интелигентната жена? Щото аз нищо не вдянах от причината за изневярата.... Много съм любопитен да науча нещо по въпроса, защото не съм сигурен дали имам духовна връзка със съпругата си, ами ако нямам? otkacham]

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Е, ами ти какво искаш да каже жената?нови [re: The Stranger]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано05.10.08 05:49



Пък и - има ли някакво значение защо точно го е направила?





Тема Трябва да иманови [re: koм]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано05.10.08 05:59



значение защо го е направила, човека точно затова се развежда, защото след като с жена си се разминават на духовно ниво, тя винаги ще има нужда от духовна връзка, а колкото и да сме модерни, едва ли някой би искал жена му непрекъснато да му изневерява със странното (според мен) оправдание, което пък не можело без "това в онова"....

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Днес го е направиланови [re: The Stranger]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано05.10.08 06:17



по една причина, утре може да го направи по съвсем друга.
Какво може да постигне приятеля ти ако разбере защо точно го е направила? Според мен - нищо. Или може да живее с тази жена занапред - или не може. Той явно не може. Дано да има по-добър късмет другия път.



Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано05.10.08 06:42



Абе Стрейнджъре, на колко лазарника е таз жена бре? Извинявай, ама ми звучи направо налудничаво, особенно в частта дето сексът подсилвал духовния контакт.

То, не, че не е така по принцип, ама някакси много ...налудничаво ми звучи в конкретния случай.



Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: The Stranger]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.10.08 08:54



Може да има много прични да иска да се разведе с приятеля ти, но не е ли прекрасно да стои пред развод и да говори, че съпруга и е перфектен, просто има нещо, което не и пасва?

Защото хората, като почнат да се развеждат, пощуряват и се вадят кирливи ризи до небесата ... И дори тя да няма реални поводи да се държи кофти с него, от уязвимостта на момента, може толкова да го обиди и така да го нарече, за да постигне своето моментно желание, че после и тя самата няма да може да се погледне с уважение в огледалото.




Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: The Stranger]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано05.10.08 09:17



Незнам какво се случва там,обаче ако има сериозни разминавания в начина на мислене на двамата и особено по отношение на възпитанието на децта,ако има деца,то нещо много куца,колкото и привидно добре да изглеждат нещата.
Просто някои си мълчат,и правят повече компромиси,за да вървят нещата,а други ги хващат




Мина тук една злодейка...


Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: HAДEЖДA.®]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.10.08 10:04



според мен под "духовна връзка" тя има предвид сантиметрите, може просто да му е достатъчно голям!:)) ,а може просто да е умряла от скука?! а може просто да е бог на френската? а може да е гъдел на сърцето/душата, ние жените си падаме по такива почерпки по никое време..:)))
а понеже са я хванали и това е била първата глупост дето и е дошло на акъла да му изтъкне като оправдание


няма да спра да се удивлявам на човешката глупост-този, като се разведе от къде ще си внесе неизневеряваща след ен години брак? от коя галактика?
ама кво ли разбирам аз от вечна вярност и любов и тирулиру ...

иначе духовни връзки има, ама нека са изкаже некой друг за тях , че моите впечатления са твърде постни....



Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: The Stranger]  
Автор TePe3a (пристрастен)
Публикувано05.10.08 10:10



някакъв екзистенциален страх те е обхванал, че всичко около теб се поклаща и не е сигурно, май....
ми свиквай, така е:))))

Истинската глупост винаги може да победи изкуствения интелект.


Тема Re: Духовна връзка - има ли такова животно?нови [re: dalya_night]  
Автор TePe3a (пристрастен)
Публикувано05.10.08 10:11



много се дразня, когато във всичко виждате само един гол секс, да му се невиди



Истинската глупост винаги може да победи изкуствения интелект.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.