Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Свободатанови  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.10.08 13:19



хайде да попишем за нея, че даже не е и офтупик на клубната тематика!
Кой е свободен , кой не е? Свободата от кое е част-от личността? от социалния статус? може ли да си гол скъсан и да си свободен? свободата зависи ли от това дали си обвързан, или не си?
Да сте придатък на някого прави ли ви укрепнали и спокойни?
Паникьосва ли ви свободата?Чудите ли се къде да я похарчите постоянно?
Можете ли сами?
Кой и как ви обяздва-който мине , който ви хване , или дори случайно закрепилите се ездачи просто са имали целодневен случаен късмет да го постигнат?
Ревнивците свободни ли са? А техните партньори?
Нуждаете ли се от патерици постоянно?

дайте да извлечем некоя трайна истина по повод горните хипотези, белким разнищим и спорните теми наоколо по-лесно...


неща спорове жени/мъже-искам да попишете каквото мислите



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор TePe3a (пристрастен)
Публикувано01.10.08 13:38



абсолютна свобода както и абсолютно истинно мнение няма:) казали са го хората
аз пиша от гледна точка на освободила се от 20г робство:)))))
много ми е ценна, до крайност, предполагам че заради робството. плащам и цената. понякога съм толкова свободна, че се рея самотна по съботите и неделите:))))
исках да кажа че истината е "някъде там", в баланса.

Истинската глупост винаги може да победи изкуствения интелект.


Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор LeadShot (непознат )
Публикувано01.10.08 13:50



Свободата, Санчо, значи.
Май голите и скъсаните са най-свободни като дух, защото нищо не залагат и каквото дойде, добре дошло. Волни ездачи.
Ако говорим за свободата в интимно-любовния аспект, съм като Буцефал - никой не може да ме обязди, ако не го искам аз. Да дойде Александър Македонски ! Рядко съм правил компромис, и то - в пълно съзнание, пак аз съм го искал.
Ревнивците / патологичните / - те са напълно свободни, там робите са злощастните им другарчета. Честно, не мисля, че ревнивците страдат и не са свободни, тоест носят товара на ревността си. Те просто се хранят със страданието, което причиняват. Те не се страхуват, че ще загубят партньора си, даже съм забелязал известен привкус на презрение към заподозряната жертва.
Що се отнася до нормалната човешка ревност, когато има причина - това е една зона, в която няма свобода. Никой не е свободен от това, да го боли, когато го ранят.



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано01.10.08 13:55



Свободата е вътрешно състояние на духа. )) Трудно може да и се даде дефиниция.
Дали някой голтак е по-свободен от богатащ, можеш да си позволи почти всичко - възможно е, възможно е и обратното.
Доколко сме свободни във връзките си - доколкото ние самите го искаме.



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано01.10.08 13:55



сега ша видиш как довчера ревящите че ги били нарянявали ша са напишат за най-свободни





Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано01.10.08 14:07



свобода ми дават парите, примерно да си хвана мъжа, детето, чантите и да се пръждосам където ми е кеф, ей сега както сезона предразполага към някоя южна дестинация
па в личния живот и връзките - не разбирам аз кому е нужна свобода и кво толкоз са пънете
аз съм обсебваща, ревнива, зла и пет пари не давам за демокрацията и правото на избор, тва са мръсни думи


а ревността не ми пречи на свободата, никога не си губя самоуважението заради нея, а съм ревнива, да повторя


п.п. досега никой не е възразявал на гореизложените ми особености, нито па си е бил камшика заради тях
и не, не се чудя кво да правя свободата, ама не ми е нужна. Хич! Най-уютно се чувствам притежавана

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано01.10.08 14:12



много си тача свободата и не я давам на никого

културизъм, идиотизъм и курви
FileO99


Тема Re: Свободатанови [re: TePe3a]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.10.08 14:15



Имаш две рамена от мен за написаното !


Лично ще си призная, че съм от хората, които имат неистова нужна някой да им слага ограничения

Няма по-голям кеф от това да ги престъпвам



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано01.10.08 14:28



Магарица съм...не съм кобилка-свободна и безгрижна...мъкна товари всякакви, работа, деца,отговорности...но съм диво магаре,мъж не се е намерил да ме обязди ..ритам здраво къчове..аз съм малко потресена от темата на джонсъна и си мисля ако някой ..не някой ами съпругът ми реши да шляпне един зад врата дали ще го оставя жив?? това, че не позволявам на мъж да ме командва/лъже/шляпа зад врата...прави ли ме свободна? Това, че съм се нагърбила с толкова много задачи и грижи прави ли ме свободна или си плащам за да не ме шляпа мъжа? нищо не разбирам май от тоя живот

..обичам да обичам...


Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано01.10.08 14:34



Мога да се напия като казак, да се напуша като летящ холандец и да заспя в някоя канавка и на никого да не държа сметка къде съм, с кого съм, кога ще се прибера и т.н и т.н. Това чувство е безценно. Ето това е един вид свобода.

Everything louder than everything else...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.