Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Свободатанови [re: DarkSide]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 10:57



Дарки , голям си гъз понякога!
разкарай се от темата, пишем съвсем човешки, аз дори никак-върви да спамиш при енергетичките





Тема Re: Свободатанови [re: Sordo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:30



може би пък свободата е да можеш да отиграеш всяка насрещно летяща топка?



Тема Re: Скромносттанови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:32



толкова е скромен, че няма акъл буква да напише за себе си и от първо лице ед.ч.-само подлайва кой какво казал....





Тема Re: Свободатанови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:34



за цената как беше мило теленце? не искайте много за да можете да платите цената?!:))



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.10.08 11:35



хаха, пък аз си помислих, че един напълно свободен индивид като тебе не би трябвало да се вълнува чак толкова от такива дреболии като наличие на различни от дитирамболеещия мейнстрийм мнения в темата Му, при това написани от субект, непринадлежащ на висшата каста на абослютно свободните





Тема Re: Свободатанови [re: _Shining_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:36



ами ...да не се повтарям скоро го писах тук , ама всяка теза изтеглена в двете крайни позиции звучи налудно и дразни...
та и със свободата така , явно





Тема Re: Скромносттанови [re: dalya_night]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.10.08 11:40



наистина не знаех че започването на всяко изречение с "аз" било признак на акъл, взимам си бележка ... сори, исках да кажа, аз си взимам бележка, аз обещавам, че аз вече ще пиша само от първо лице единствено число





Тема Re: Свободатанови [re: DarkSide]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:41



добре бе , айде кажи какво се газираш сега , какво те дразни в темата? пишем си, няма дразги , никой не се дели на елити и плебеи , на жени и мъже , свободата има връзка с връзките отношенията ебането пространството лично с работата ни с целите ни житейски мирове!
какво само се дрънгосваш , седни напиши нещо лично: далио, аз свободата я разбирам така и така , а преди така и така , а напред ще е така и така. Или изобщо не пиши
Кажи сега какво искаш?
Ема отряза ли те?





Тема Re: Свободатанови [re: Bиkтyaлия]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:43



ти всъщност не искаш да ти стъпят на врата и да ти управляват парите , искаш някой да вложи сериозни усилия в тази насока , които ти да пресечеш с дълги мъчителни заебавания късно нощем между 3-6 ч на лакет и с много цигари?!





Тема Re: Свободатанови [re: _Viola_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.10.08 11:44



в тази насока и моите съмнения текат....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.