Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Заключениенови [re: Aлиca.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.10.08 23:47



За хапането не знам. Не обичам безсмислени спорове и спорове въобще, понеже се израждат в лични нападки.

"Ако една жена изповядва тези принципи"

А ти така като ме гледаш, мислиш ли, че ще се оженя за някоя мижитурка?!

ПС: Вземи се представи! Ако си нова в ГЗС е едно, но стара клубарка с нов ник съвсем друго.

Редактирано от kotaranko на 02.10.08 23:49.



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано03.10.08 08:28



Хей,

Леко ми е закърнял мозъкът, та не успявам да се концентрирам над мисълта си и да облека идеите си в думички.... та поради тази причина ще се опитам да отговоря на всяко въпросче - белким успея да сътворя подобие на отговор....
Всеки един е закован в отговорности, много ми е грозно да бъда оприличен на пиявица живеещ в симбиоза с "избраника си".... Не ме прави спокойна да бъда нечий придатък - задушава ме.....но същевременно не искам да бъда свободна искам съзнанието ми да бъде заето от нечие присъствие и аз искам да бъда Жената в съзнанието на Моя Мъж.
Ревнива съм, задушавам - признавам си.
Но не обичам да се натрапвам - ако съм нежелана просто излизам от живота им.....
Единствено не умея да прощавам.

Оправданието е като задник - всеки го има.


Тема Re: Заключениенови [re: kotaranko]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.10.08 08:31



Не се вързвай, речникът ми е малко по-особен. Не се заяждам и не нападам лично, защото не познавам никого лично.

Представяне /мразя официалните представяния/:

Алиса /от страната на чудесата/ (Лиса) /по "Малкият принц"/
Възраст: минавам за възрастна
Семейно положение: имам
Професия: свободна
Интереси: пише го в профила ми
Зодия: стрелец

Друго трябва ли да пиша?

А ти така като ме гледаш, мислиш ли, че ще се оженя за някоя мижитурка?!
Гледам ти ника и ти чета теориите за свободната личност. Не мога да предположа за кого ще се ожениш, но ми е забавно да си представя как биха намерили приложение теориите ти за равнопоставеност в семейството.
В темата за рисковете даваш мнение, което оставя впечатление, че не обичаш да рискуваш. Малко не ми се вързва с представите за разбойника-горянин на бял кон.

Защо тази подозрителност към стари клубари с нови никове? Струва ми се, не е трудно да разпознаеш някого по стила му на писане.

ПС: Бърборкам си, не споря. Вече изчерпах участието си в темата. Млък..



Тема Re: Свободатанови [re: Saffo]  
Автор Taigun (лайка)
Публикувано03.10.08 08:38



Ехей, поетесо между световете: радвам се да те видя

! В клуба чета от войната в Ирак насам (пет години и мАло вИше), теб специално: винаги с кеф! И тъкмо се престраших да почна да дращя, а ти взе, че изчезна нанейде... Добре дошла отново! Викаш - никаква демокрация, никаква сЛободия в любовта





Тема Re: Ооомммммммммммммммммм.....нови [re: dePhil]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.10.08 09:07



всичките мнения, които чувствам като мои са написани от хора ,тръгнали с едни разбирания и трансформирали заключенията си по пътя...





Тема Re: Свободатанови [re: Saffo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.10.08 09:08



дза съм знаела че ще те изкъртя на припек-по рано да съм пуснала темата


абе телетата не забравяме , иначе прощаваме , м?!



Тема Re: Свободатанови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано03.10.08 09:12



Не ме разконсперирай от пръв поглед деееее



Сега съм на вълна да не прощавам!!!!!
Ранено теле виждала ли си?
Става цинично
прекалено скептично
нетърпим дразнител
егоцентричен ценител
светът му е крив
сякаш претърпял борсов срив
с копитата земята рине
белким живота срине
...................................

Оправданието е като задник - всеки го има.

Тема Re: Свободатанови [re: vehemence]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.10.08 09:12



а ти засягаш нещо много важно според мен-това за териториите и кръговете...примерно най-вътрешния кръг , този с абсолютно личното пространство, той може да е мъничък като носна кърпа , но позволиш ли да ти го нарушават и газят-край със себеуважението


най близките да си имат достъп до следващия кръг-интимния
правилно ли схващам?



Тема Re: Свободатанови [re: Salem]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.10.08 09:14



Свободата е процес - на самоопознаване и опознаване (тука нито стартът е равен, нито междинните резултати винаги носят бонуси). Всички останали конфигурации, в които преживяваме, поставяме се, нагласяме и т.н. нямат никакво отношение към свободата ако не знаем какво правим. Или ако го правим, защото не можем да направим другото

и според мен



Тема Re: Свободатанови [re: Лилит]  
Автор Nostrademon! (мистичен)
Публикувано03.10.08 09:34



Ееее... ти хвана връзката между източната и западната цивилизация... разбиранията на стоиците, и на будистите: че не трябва да се привързваш към нищо на този свят, за да не го изгубиш... и взе че я отрече.



Това хубаво, ама не знам защо наричаш необвързването свобода. Нищо де, както и да го наричаш, явно си си добре така.

I don't want to be a product of my environment. I want my environment to be a product of me.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.