Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Секс каръкнови  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано26.09.08 10:56



съм си аз. До този извод стигнах, размишлявайки тези дни.
Мъже – пълна трагедия са минали през леглото, дивана, бюрото, масата и мивката ми, както и аз през техните. Направо съм си ги колекционирала.
Бях ги разделила на 3 категории най-общо, ама ако се вгледаме в детайлите, сигурно са 7-8.
Първата от тях е господин “ Минута е много”. Доде започнал свършил или свършил докато започне... По едно време започнах да броя тласъците и да засичам секундите. Поне си намерих развлечение.
Втората е “ Мека мебел”. Тук става въпрос за неставането. Била съм лудо влюбена в такъв неставач години наред и се посинявах да му изневерявам.
Третата е мъж тип “ Трудовашка количка”. Като те метне по войнишки, ръгане до откат. Блях...
Тъй... Сега има и още. Четвъртата категория е тип досадник или инструктор, или както го нарекох аз “ Пипни ме тук и тук, и тук...”. Ебаси идиотщината. Уж ебането е за удоволствие, а то се превръща в инструктаж, как се ползва ответната страна. Цитирам “ Гали ми лявото зърно, защото е по-чувствително, дясното не е заради операция”, “ Хвани ми топките..., ама не така, а така... Ох, чакай да ти покажа”. Блях..
Появява се и пета. “ Перфектният свирач – ужасен ебач”. Вдига те до небесата със свирките, които ти прави/аз ги наричам хармоники, щото по му приляга/ и тъкмо очакваш продължението да е подобно, а то никакво. Нещо средно межде “ Мека мебел” и “ Минута е много”.
Всъщност тази пета категория е към добрите.

Понякога си мисля, че в началото на сексуалния си живот имах голям късмет, но тогава нямах база за сравнение и си мислех, че всички мъже са така. Първото ми гадже/ученическото не броя/ правеше тек час и то с въобръжение и въодушевление. Деликатно и непрекъснато следеше за моето състояние.
После имах един сексфакир направо. Всяко ебане от 3-4-5 часа, веднаж 8. Без прекъсване, без пресъхване, без умора и с нестихващ ентусиазъм/и запалващ го в мен/. Чувствах се най-еротичната жена на света.
Какво стана с тях двамата ли? Първият почина, а вторият се ожени.

Като ми понапреднаха годините започнах да си мисля, че ще си отида от този свят недоебана и хванала паяжини като двореца на спящата красавица. Тогава се появи настоящият ми мъж, който ме замаи с хватки, страсти и почти ежедневност на креватната аеробика. И това на една почтена възраст.
Обаче има една орална несподеленост, както казва Лейдито.

На върха на копието!

Редактирано от AтинянkaтaTaйcън на 26.09.08 11:01.



Тема Re: Секс каръкнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор dalya_night (())
Публикувано26.09.08 11:14



абе ...дет са вика -вече трябва да си разбрала , че се ебем сами.
Та едва ли страдаш...отдавам го на дъжда навън





Тема Re: Секс каръкнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор caiko (Perfectionist)
Публикувано26.09.08 11:15



а твоита категория - вечно мрънкащата недоебана



Няма перфектни хора - само перфектни моменти


Тема Re: Секс каръкнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано26.09.08 11:20



Мрънкало.





Тема Re: Секс каръкнови [re: caiko]  
Автор kalisto26 (смотаняче)
Публикувано26.09.08 11:22



Аз пък винаги съм попадала на страхотни мъже в сексуален пран, само сегашния ми приятел е ужасяващо изключение

И не е вярно, че който е страхотен с френските ласки, го няма в другата част. А и да си кажа честно, май по ми харесва любовната игра и ласките, отколкото голото е**** А като сегашния ми приятел, надали има друг такъв като него, докарва ме до върха само като започне да ме целува, само където е как беше.... нещо средно между меката мебел и минута е много Та хората са различни и в този ред на мисли нима ние сме идеални?

Без преструвки моля, казвай направо

Тема Re: Секс каръкнови [re: kalisto26]  
Автор caiko (Perfectionist)
Публикувано26.09.08 11:43



в тоя ред на мисли има и обратен поток - твоя приятел може да не е мека мебел с някоя друга
стопляш ли?

Няма перфектни хора - само перфектни моменти


Тема Re: Секс каръкнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано26.09.08 11:50



Хахахааааа....Тайсън, просто се разкапах от смях!



Всеки нормален човек събира опит като тебе, не се бой, не си по-различна от другите и със сигурност не си карък! :))


Всеки може да направи подобна класация и почти същите изводи, ти па, от какво така си се шашнала?


Изводът е, че оставаме с онези, дето ни ебът добре и задоволително, а останалите отиват шкарто.


Един извод може да се направи от темата, че има сми да се дерзае за по-добър секс, защото хубавия секс крепи една връзка много яко и е една изключително стабилна основа за партньорите и за хубави взаимоотношения. Затова ми е смешно, като почне да се превзема някой за чистотата, дествеността и прочие средновековни измишльотини. Се едно маймуната, от която сме произлезли, е гледал/а дали другата маймуна е дествена....за да се наебът и да оставят поколение...тя природата не включва това понятие, иначе амебата щеше да иска сертификат за девственост от другата амеба, щото къде е девствеността на амебата...я па я къде се отплеснАх...



На топика: като не ти харесва секса с някой, кой те спира да си дигнеш чукалата? Винаги съм се чудила на хората, които мазохистично стоят във връзка с лош секс. Че то това е направо изтезание! На планетата има почти 6 милиарда човечета, а ти ще стоиш точно при тоя, дето не държи на сухо? Ъпсурт!






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Секс каръкнови [re: Kypamop]  
Автор caiko (Perfectionist)
Публикувано26.09.08 11:57



точно
представи си какво чудо е щон наи - много го вдига на някъв дъртак



Няма перфектни хора - само перфектни моменти


Тема Re: Секс каръкнови [re: caiko]  
Автор kalisto26 (смотаняче)
Публикувано26.09.08 12:00



Да, отдавна съм го стоплила. А и съм на път да се откажа от връзката си с него. Навремето познавах човек който казваше- обичам те и искам да си щастлива, дори и това да означава да си с друг. Е чак сега след толкова години аз проумях неговите думи



Без преструвки моля, казвай направо

Тема Re: Секс каръкнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано26.09.08 12:50



Аре стига па ти, пълно щастие май нямало. И мойто мъж страда от орална несподеленост, ма не е фърлил топа, и дет вика Идиотката бил 'зависим' от мен.


И следващия път, като пуснеш тема тук, я пускай и в 'разведените' да не мъчиш клубарките там да правят копи-пейст и да ти търсят психичните отклонения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.