Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Темата е за благодарностнови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.09.08 00:14



Иска ми се да благодаря и да почерпя всички, защото най-после успях да изляза от една връзка, която можеше да ме унищожи не само финансово, но и психически. Знаех и чувствах, че тази жена не е за мен, но секса с нея ми харесваше дотолкова, че си затварях очите за всичко останало... буквално бях като омагьосан, ако щете вярвайте. На няколко пъти исках да прекъсна тази връзка, но нямах сили да го направя. Сега се върнах назад в клуба и прочетох наново няколкото теми, които пусках през 2-3 месеца... и останах безкрайно учуден както от прозорливите отговори, които почти всички ми дадохте тогава, така и от себе си - как не съм проумял, че ми казвате истината... Повода да напиша всичко това че след като приключих връзката, говорих с моя приятел, който ме запозна с нея и който също като мен някога (преди 4 години) е имал връзка с тази дама. Та той ми каза, че връзката им продължила 2-3 месеца, след което си останали "приятели", но такива, че всеки път когато се видели и имали възможност са се гушкали. А тя ми беше казала, че откакто е разведена (ХХ години) не е преставала да прави секс, защото не можела без него, дори е имала връзки, които са били само сексуални. Оказа се, че всичките ми "нелепи" подозрения са били верни.... мамка му, как съм могъл да живея в заблуда 10 месеца? То да беше само това, ами наистина бях готов да се разведа заради нея, макар инстиктивно да усещах, че нещо не е баш у ред. Както и да е, важното е че всичко приключи с хепи енд.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: The Stranger]  
Автор lrini Di (заинтересована)
Публикувано20.09.08 00:26



Здравей пак, Стрейнджар,
Не оставяй глупосната педстава за теб самия да те обземе. Реши какво ТИ ИСКАШ и как би могъл да го постигнеш. Другото са думи на вятъра. Ще си достоен татко, само ако ТИ си щастлив, ще бъдеш успешен безнесмен само ако Ти се смяташ за такъв. Зарежи глупостите, разчисти за себе си какво искаш и твърдо вярвам, че ще го постигнеш.
Ти си знаеш какво искам да кажа - другите може и да са с къса памет, но аз не съм, тъй като доскоро принадлежах към групата на много обърканите хора - твоята група. ТОва, че аз избрах един вариант, не означава, че той е успешен и за теб. Наистина те чувствам и се надявам да успееш да разрешиш дилемата - сложно е, но ти можеш, убедена съм

Нещата не са винаги така, както изглеждат


Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: lrini Di]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.09.08 00:31



Ти не си чела първите ми теми, които бяха свързани с въпросната дама. Ако ги намериш и прочетеш ще си промениш мнението, повече от сигурен съм.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: The Stranger]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано20.09.08 00:32



happy end
радвай се

--



Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: O!Sag]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.09.08 00:44



Това и правя, приятелю - радвам се и се чувствам толкова добре, сякаш съм свалил огромен товар от гърба си. Идва ми да литна от кеф!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: The Stranger]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано20.09.08 02:54



" че откакто е разведена (ХХ години) "

Aбе тая на колко години е щом от двайсет вече е разведена?



Тема Може и ...нови [re: Цap Изpoд]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано20.09.08 04:51



... на 39 да е





Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: Цap Изpoд]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.09.08 11:41



XX може да означава число от 10 до 99, в случая сме много близо до първата цифра.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: The Stranger]  
Автор Luchezara ()
Публикувано20.09.08 13:01



Ами честито!



Щастливец си ти, 10 месеца се празнуват лесно ...




Тема Re: Темата е за благодарностнови [re: The Stranger]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано20.09.08 16:05



сега вече не си ли на мнение че жените трябва да си плащат за секса, а?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.