Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Възможно ли е?нови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано14.09.08 12:57



Една жена да обича двама мъже едновременно? Да иска да прави секс и с двамата, да им казва "мили", както и двамата да й липсват ? Възможно е аз да съм старомоден, но снощи ми казаха нещо, което ме шокира

. Семеен съм, имам любовница, която я спонсорирам толкова сериозно, че вече мислех да й купувам кола... и то не кава да е, а Тойота Ярис - не иска друга... мислех и да се развеждам заради нея, щото си нямате на идея как се чука, взима ми акъла отвсякъде..... а снощи един приятел ми каза, че е била в хотел "xxxxxxxxxxxxxxxx" в xxxxxxxxxxxxxxxxxxс друг мъж. Направих си труда да проверя и всичко се оказа истина. Тя още не знае, че аз знам и се двоумя дали да й кажа....
Какво ще ме посъветвате - дали да си затрая и да се направя на глупак, дали да й кажа, че знам и да очаквам да се поправи, или всичко е нормално, да не се кося толкова? Да продължа ли да я спонсорирам?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от O!Sag на 15.09.08 01:34.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано14.09.08 13:06



Ти хубаво си разбрал, че е била с друг. Но как си разбрал как го нарича, че й бил липсвал, че го обичала и т.н.? Това не ми стана ясно.

А иначе спирай спонсорството щом не ти е вярна





Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.09.08 13:08



значи...то не че да те успокоя , ама природата празно не държи:))
читава путка-чалъмлийка-и да спреш спонсорството не вярвам да и объркаш доходите и ебането
виж , ти ще забогатееш относително с намаляване на разходите , ама пък ще изпаднеш и в щадящи програми и дози на секс...

няма пълно щастие


р.р.ако си направиш труда да се върнеш на темата в която питаше да я вземнеш ли и да се разведеш ли-тогава помня че ти рекох НЕ
Радвай се на което имаш-то и без това не е твое и няма да е ничие в смисъла в който питаш-харчещата и ебяща ви като змеица жена принадлежи на цялото прогресивно човечество



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: dalya_night]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано14.09.08 13:17



харчещата и ебяща ви като змеица жена принадлежи на цялото прогресивно човечество
Ето това е много точно казано, макар на мен да не ми се искаше да е вярно поне в моя случай....
Не става дума за "празно", защото два дни бяхме с нея непрекъснато заедно и се разкъсахме от секс, а на третия тя е отишла с другия.... та както разбрах после, и той не е минал безплатно, изръсил се е с подарък за 400 лв. Аз не си и мисля, че ако спра спонсорството ще й объркам финансите, но си мисля, че това ще я накара да ме отсвири и за секса ще трябва да разчитам само на съпругата или да си търся друга. Да пускам ли обява, че търся любовница срещу спонсорство или да си остана с тази?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: _Shining_]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано14.09.08 13:19



В днешния век на информационните технологии човек може да научи всичко, което поиска, да ти обяснявам ли как, или се досещаш и сама? А ако спра спонсорството, дали няма да ме отсвири? Щото обич, обич, ама ако няма файда..... после мъжете били меркантилни



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано14.09.08 13:23



Пускай, пускай .. щом си толкоз ларж ..

Само, моля ти се, глей да не е кастинг .. щот смЕтам да отговоря на обявата.


.. и кво като е била с друг ?! .. да не се е изтрила нещо ?! .. или свършИла ?! Или та чопли туй, че си си купил вярност, пък то .. стоката дефектна.




Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.09.08 13:24



другата ще е в най добрия случай същата, а в най вероятния случай-по алчна и по кофти ебяща се!
за какво да сменяш конете, като върви състезанието?
ти да не би да си верен , че кусур и намираш? я ми покажи един дето да е в час , да не е шматка и да е верен?/моля моралистите да не четат, щот съм мека и не ми се спори!/


какво общо има скъсването ви от секс и това че е била с друг?
и последен въпрос-кога ще разберете че ние с нищо не се различаваме от вас ?!



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано14.09.08 13:24



Ами ще те отсвири

.
Ама нали е важен секса, тогава какво ти пука с кой и къде е била... или тук става въпрос за нещо повече от секс от товя страна



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: pravil_nick]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано14.09.08 13:29



Значи да се смята обявата за пусната. Подробности обаче на лични, която се интересува да пише.
Разбира се, че не се е изтрила, нищо й няма, но ме заболя заради лъжите. Не съм глупак, усетих се още на деня, но тя ме забаламоса и аз почти повярвах, дори се упреквах как може да съм такъв ревнивец.... но после се разбра, че е имало защо. Верността не се купува, нея или я има, или я няма, изневярата мога да простя, но лъжите прощавам по-трудно.... мога да си карам още с нея, но се ужасявам при мисълта, че парите, които й давам тя харчи за хотел с друг.... гадничко е, съгласете се.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: dalya_night]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано14.09.08 13:34



Далио, ужасна си!

Състезанието върви добре, но тя иска да съм все повече и по-често при нея, а аз съм семеен и рискувам да си загубя семейството.... Тя е разведена и ми каза, че не се захваща с женени мъже, аз съм изключение, а новия и той е семеен. Може и да не повярваш, но аз предпочитам да се чукам с нея, отколкото със съпругата. Общото е в това, че по-горе казаха, че ако една жена не си получава секса, ще си го търси, а на моята нищо не й липсва, дори ми е казвала, че секса с мен й идвал в повече...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.