Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Лошите момчета (remake)нови  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 11:48



Добро утро на всички и успешна седмица!

Другата тема за лошите момчета заби в безинтересна посока затова реших да напиша нова...

И така - всички колежки тръгнахте да описвате "лошите момчета" както си ги спомняте от миналото си. Имаше доста смешни картинки и мисля че това е нормално. Нормално е една ученичка да се смее на лошото момче от децката градина, нормално е една студентка да и е смешно поведението и триковете на лошите момчета в училището и т.н. Освен за да се посмеем нямаме друга причина да разглеждаме поведението на по-малките от нас. Това което действително има смисъл да се обсъжда и действително се случва е взаимодействието на жените с лошите момчета на тяхното ниво, на тяхната възраст или малко по-големи. А то според моите наблюдения е следното:

ЛМ (лошите момчета) са тези които ви подмокрят. ЛМ са тези към които ви се иска да се стремите (и понякога дори го правите), но се възпирате поради "разумни причини". ЛМ са тези които вие никога няма да категоризирате като такива защото ви правят зърно. ЛМ са винаги едня крачка пред вас, точно както престъпниците са винаги една крачка пред полицията. Ако категоризирате някого като ЛМ това означава че той не е на вашето ниво, а е едно или повече нива назад - смешник и позьор. Но ако е на вашето ниво, представите в главите ви са съвсем различни - той е умен/интелигентен, занимава се с мъжкарски неща, забавен, пич, не обича да спазва правилата, като си науми нещо го постига и т.н. и т.н. Зрялата жена знае че не трябва да се забърква с такива мъже, но и се иска. Защо знае че не трябва да се забърква

защото инстинктивно усеща че не може да го контролира. Затова гроздето е кисело в много случаи.

Колеги - кажете и вие ли ги виждате така нещата?

Колежки - опишете с няколко изречения един привлекателен мъж от вашето обкръжение в момента!



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано15.09.08 12:10



"ЛМ са тези които вие никога няма да категоризирате като такива защото ви правят зърно"

-ей такъв як лаф не бях чел отдавна тук(имам предвид зърното)

Очаквам паралелната тема с още едно 'и' в ЛМ.По интересно ми е на тях (ЛМИ) кой и как и с какво им "прави зърното"?

Успешна седмица и на теб



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано15.09.08 12:13



Като чуя за лошо момче и се сещам за едно бивше гадже на сестра ми... Мъж в зряла възраст, които си изкарва парите кой знае по какъв начин (не говореше за това), кара си моторчето през топлото време, през другото се мотае по заведения и сваля каквото му падне, външно изглежда така все едно а-ха да те набие

... Та такива неясни ми хора, с кой знае какви амбиции нещо не ме привличат. А иначе повече срещам нормални мъже и така ми е добре .



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано15.09.08 12:22



Човек на живота!


Много е социален, дваж по общителен и отворен за нови неща и хора, гостоприемен, любознателен и му дай да организира разни неща - от тихи игри..до презокеански пътешествия. Изръшнал е много места и е такъв безобразен сладкодумник!
Спортяга, с усмихнати очи и невероятна усмивка.
Приятелче ми е и искам да го сватосам подобаващо...засега...безуспешно.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано15.09.08 12:39



Не съм успяла да прочета другата тема - но ще се включа в тази, зада поспоря с теб



Не съм съгласна, че ЛМ не подлежат на контрол Подлежат и още как! Номера е да им хванеш цаката ...и да го играеш ЛМомиче

Да наистина ...очарователни са ...своенравни ...не се подчиняват на общоприетите норми ....но има начини всичко това да бъде добре управлявано ...най-лесният начин е когато не му се противопоставя човек
п.п. забравих да опиша мъжлето си като типичен представител на тази група гамени ...ама ще вземе да се познае ....]

Редактирано от Джoли на 15.09.08 12:42.



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: _Shining_]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 12:39



а какви мъже те привличат в момента?



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано15.09.08 12:46



Не съм съгласна,Даниеле....Аз инвестирах всичко в такъв....и не знам дали по правило са неконтролируеми,но моето момче се поддаде на опитомяване...той самият си го призна....
Пак си е жребец с топки,но все едно са му ги клъцнали и жребческото му се проявява доста по-рядко....



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 12:48



устискала си достатъчно дълго

поздравления!



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Джoли]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 12:49



опиши де - и без това никой не го знае кой е



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: impulce]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 12:50



за себе си ли искаш да го сватосаш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.