Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Агнешконови  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано12.09.08 21:45



Абе чета тука, неква турбочанта от джетсета се омъжила за едного с 12 години по-млад. Нищо против, ама се сетих пак за агнешкото.

Окей, мъжете гадняри и комплексари, та дирят агнешко. Да, и свине (мъжете.)

Ами жените що търсят агнешко? По същите причини, които мъжете ли? Или има по-благородни подбуди? И пак ли мъжете са виновни?

Та, кви са мотивите?

По-добър секс? Престиж? Визия? Младите мъже са по-послушни, има уважение и респект? Наивни, оптимисти? С вселенската мъдрост на тийнейджъри, прочели Толкин и Ницше? Тука некой каза - освежаващи. Моля да се поясни кво е имАл предвид.

офф: Между другото чантата в интервю сподели, че се разделила с предишния си ПО НЕЙНА ВИНА. Е това ме спечели за нея веднъж за винаги, еваларката, жена с главно Ж, дето не се озърта само да си дири виновен.

Това сигурно ще да е т.нар. силна жена.



Тема Re: Агнешконови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано12.09.08 21:48



Заради майчинския инстинкт

.



Тема Re: Агнешконови [re: sexy mamma]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано12.09.08 21:50



Сюрьозно? Сюфсем?





Тема Re: Агнешконови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор TePe3a (пристрастен)
Публикувано12.09.08 21:54



всъщност е много по-лесно да свалиш някой 12г по-млад, отколкото връстник или 3-4 г по-млад. това всяка жена го може.
аз лично имах такава връзка, компесаторно - едно че се омъжих млада, второ съпругът ми беше 11 нагоре...та по пронципа на махалото...
хубаво беше, свежо, но дотам...искам други неща, искам да имам обща история с човека до мен.

Истинската глупост винаги може да победи изкуствения интелект.


Тема нищо от изброеното.нови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано12.09.08 21:56



аз понеже съм видна пловдивска педофилка (дет се вика на пръстите на ръката на ангел бончев се броят по-възрастните от мен мъже, с които съм била) ти казвам защо: защото не са деформирани от други идиоткти преди мен. натурални са. няма: ох, ама тя жена ми така, пък бившето ми гадже онака, пък теб те подозирам в същото. та затова.





Тема крехко телешконови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано12.09.08 21:56



не се е омъжила
загубила си е главата, ама си е намерила другата част от тялото



т`ва с нейната вина си е чиста проба кокетничене и щадене на мъжествеността на всеощесъпружескототяло

младите мъже са млади, повечето




Тема и ти ли, манови [re: emma goldman]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано12.09.08 21:59



засрами се



значи ги искаш деФствени



Тема Re: Агнешконови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано12.09.08 22:06



Аз това никога няма да мога да го разбера.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: нищо от изброеното.нови [re: emma goldman]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано12.09.08 22:16



Е па ти требва в детската градина да се смъкнеш, че да откриеш ненаранена душа-камбана.
Те не реват, защото има ОТ кого да реват, а защото има НА кого да реват. Ако се не жалят от гадже, ще се жалят от другарката, от мама или от квото и да било. Просто затваряш ревалнята и човекът в некъф момент се сеща, че или начисто, или никак





Тема Re: Агнешконови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор lrini Di (непознат)
Публикувано12.09.08 22:19



Когато някоя жена си намира по-млад, това означава просто, че не е сполучила в брака или в дълготрайната си връзка и се стреми да се върне там, където си мисли, че е направила първата грешка и да разбере, защо се е случило. Тук историята няма нищо общо със свежата плът или с неповлияните от други жени мозъци. Всичко е на психологична основа. Мислим си, че сме загубили определени години от живота ни ( в сексуално отношение) и се опитваме да ги "наваксаме", което естествено не става.
На мен лично ми харесват мъже, които са с опит и знаят, какво правят в леглото - не се намират инцидентно там (нещо , с което един много млад мъж не може да се похвали, колкото и талатлив да е в това отношение)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.