Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Джoли]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.09.08 14:20



Прекрасно, може да си невежа, но не си заблудена, което е важно :)
А, колкото до злото в случая няма значение как изглежда. Въпросът беше за лошите момчета/момичета и примамливостта им за момичетата/момчета, но мисля че не за външността, а за същността им.
И кво викаш - бие те, а? МръсТник, мръсТен...ша бий Жолито....тц тц тц ... изверг



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Взе ми го от клавиатуратанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано15.09.08 15:01



да не си мислите, че ще ви каже ... тя тъкмо си намерила вие всичките юруш ... айде стига



Бъдете живи и здрави!


Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано15.09.08 15:14



Той е такъв лично за мен, аз така го преживявам/усещам - никак не е сигурно, че ти би го възприела по същия начин. Нали казват, че красотата е в очите на наблюдаващия - май и любовта е някъде там...

Пък и не съм казала, че с него няма и болка - напротив, има, просто тя е извън ЛМ дименсията...



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Дaниeл_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.09.08 15:44



Пък аз съм си взела коте, ама много мърка.

И го мързи, мързи. То работлива котка виждал ли е някой?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Лилит]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано15.09.08 15:45



Абе то ясно, искрено ти се радвам на находката, пази си я, щом те вдъхновява и те кара да летиш.
Просто аз стремително вървя към крайно мъжемразство поради липса на положителен пример, това е...



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 16:13



като казвам "безинтересна" - разбирай безинтересна за мен





Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.09.08 16:55



Явно в много кални (мъжки) води плуваш :))) Пък и бива ли покрай Петър и Св.Петър да намразваш? А, и мразенето е толкова изморителна работа ...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Джoли]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 16:55



не го знам какъв е твоя, а и няма значение - ние просто си коментираме с него как всички вярват в това което им се иска да бъде истина





Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: dalya_night]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 16:59



идеята ми беше че понятието ЛМ не е нещо фиксирано и константно на което какичките/жените се хилят... идеята е че всяко поколение и всяка прослойка си има своите ЛМ които може никак да не си приличат едни с други. общото между тях е следното: те са желани от жените инстинктивно (на биологично/химично ниво), а на разумно ниво са избягвани



Тема Re: Лошите момчета (remake)нови [re: Лилит]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано15.09.08 17:16



потребността да контролираш при зрелите жени може и да отпада, но знаеш ли колко много продължават по инерция



за самите ЛМ - мисля че има две основни причини да следват този модел (ако има модел изобщо)

1. при наистина непримиримите хора имиджа и модела помагат да се справят със ситуациите по-бързо и по-лесно без да трябва да доказват непрекъснато на какво са способни. имиджа им прави живота просто по-лесен

2. при мишоците имиджа и следването на модела им дава възможност да се защитават от близост от която би се разбрало че зад преградата няма нищо съществено. имиджа им дава възможност да постигнат някакви резултати преди да бъдат разкрити

така че за първия тип близостта не се изключва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.