Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано11.09.08 02:55



Добра нощ.

Всичко, което ме описва и музиката, която ме кара да мисля за секс е хауса. Честно казано, ако в червило имаше повече боксиори или джудисти, щях да ги изнасилвам, въпреки, че ми харесва това да е ролята на мъжа!

Хммм....в youtube няма точно това, което слушам, но да кажем, това от любим мой ди джей:





ПП: Визията ми никога не я свързват с този стил музика, но "babrie girl" не ме вдъхновява за секс.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Още...нови [re: Ginger.]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано11.09.08 03:08



това е най-точната музика. Искам да я тествате обаче, слуша се мноооого високо, съседите няма да се сърдят, обещавам ви

.






Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор _santiago (непознат )
Публикувано11.09.08 08:21



и аз болеро, но балканско


не е така дълго като на равел, но ако ти идва кратко го повтори - за нас тук на балканите не е проблем да повтаряме и потретваме



Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано11.09.08 08:57



Сегаммм ...ще ти пусна ей това





Принципно ако се абстрахираш от задръжки ....и изкривени насаждания ще хванеш забавното в това изпълнение ....

Грам нищо не разбирам освен, че пеят за някаква Дива Девойка

Това за асоциацията ми за теб

Сексуално себе си асоциирам с ей това :



Пък като личност се възприемам ей така :



Хай Добро Утро

Редактирано от Джoли на 11.09.08 08:59.



Тема охооонови [re: emma goldman]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано11.09.08 09:03



супер темичка, точно преди тръгване!

за най-секси текст номинирам wоrld in my eyes на depeche mode:

, голямо електричество ми вкарват тези думички.
ето и едно живо /втората половина/ на същите:

нежност:

а това ме охарактеризира почти напълно /обаче само музиката, без клипчето, то е инсценирано/:

let me show you the world in my eyes

Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.09.08 09:52



1. Сексуалност:


Тази част я дължа на Идиота.
Това пък не е съвсем точно, но към финала...
2. Личност:


3. Да ме убиеш не мога да кажа какво означават горните url-та. Сериозно, мислиш ли, че може човек да си направи самооценка?
А твоите пристрастия ще ги коментирам после, след задълбочен размисъл. Между другото, Патрисия Каас и мен страшно ме кефи. Текстовете важни ли са, щото почти нищо не разбирам от ингилизки?
Всъщност, я като питаш, направи анализ на моите, щото по те бива в анализите. Барем да разбера нещо ново за себе си.
Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 11.09.08 10:17.



Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано11.09.08 10:14



Изкушавам се да се представя с едно изключително попадение на Лилит, беше поздравче за мен, погледнала си е в кристалното кълбо и ме е видяла:



Идеалният секс никога не само секс, а е танц и

Но също така съм и ей таквози , когато не ме ...

И определено си падам по това да

И разбира се, по това:



Тема Re: нарисувай се.нови [re: emma goldman]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано11.09.08 10:34



Мога да се нарисувам с цветове, точки, снимки, картини, поезия, книги, мебели, дрехи...И не мога с музика, тва е положението.

Преди слушах DC, Floyd, Purple, Zeppelin. Сега пак ги харесвам, но отдавна не мога да се отдам на музиката. Приемам я като фон. Предпочитам да пея пиянски песни, отколкото да седна и да надуя някоя музика и да изпадам в транс от факта. Много български песнички ми се въртят в главата и много бози. Джангърът отдавна не ме влече, силната музика ме изнервя. Предполагам това значи, че съм задръстена и сексуално одъртяла



Секси са нещата на Gotan Project, само това се сещам на прима виста. Sade също го докарва, ама яко не я гледаш. Намирам много секс и в цигулката и саксофона. Прословутите Enigma и Depeche не ми го вдигат.

А, да....и наистина ми е някак вече неинтересно каква музика слуша някой. Стига да е достатъчно помияр да слуша различни неща. Аз мога и чалга, и рок, и джаз. Според къде, с кой, кога...

Истината е, че мога прекрасно и без музика. В същото време редовно ми се върти нещо в главата и си припявам - като почнеш от някоя рок-опера та до "Камион ме блъсна, тракторът ме гази".

Мисля, че се получи карикатура, а не портрет

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага

Тема Re: нарисувай се.нови [re: thebeliever]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано11.09.08 10:52



Не можеш да се опишеш с музика, ама си баш типичният "слухов тип", бас ловя. Обичаш не да виждаш или пипаш нещата, ами да се Вслушваш в тях и да Чуваш същността им. И затова понякога обожаваш тишината - звуците те разсейват, дразнят, пречат. И сигурно тайнствената ти мисия е да чуеш звука от пляскането на една ръка. Някои хора ти идват прекалено бързи, други са ти влудяващо бавни, темпото ти е в средата и затова прекрасно се ориентираш и в двете страни...
Справих ли се с анализа?





Тема Re: нарисувай се.нови [re: thebeliever]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано11.09.08 10:55



Аз съм точно обратното на теб.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.