Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано15.09.08 21:20



Така са те любовниците - където K, там и K+1



100 символа не стигат!

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: dalya_night]  
Автор lrini Di (заинтересована)
Публикувано15.09.08 22:43



хили се, хили.... Аз предпочитам джиповете, но за жалост, сама си ги купувам - дори и мъж ми не може да ми задоволи прищевките. Подозирам , че ако Стрейнджър беше купил една кола на жена си - секси кола, като Сузуки Джимни кабриолет, нямаше да се стига даже до любовници - жена му щеше да намери сексуалността си, който е е загубила някъде между кухнята, офиса, детето и задълженията

Нещата не са винаги така, както изглеждат


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: lrini Di]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.09.08 23:40



Странна е тая... автосексуалност... трябва да посветят статия в "Авто Мото" на нея. Ще я изчета с интерес.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: impulce]  
Автор kъдpичka (непознат )
Публикувано15.09.08 23:50



И аз мисля, че логиката ти е изкривена, та и мисленето даже. Но теб такава, може би, те устройва.
И аз обичам двама по различен начин - мъжа и сина си.
Мъжът - интимния партньор, щом е наистина важен за мен и го обичам, той ще е /до когато е

/ и няма как да стигна до там, да се чукам че и
а обичам друг /па макар и еднодневка /,а и защото държа на него и от коректност, да го лъжа.....
Синът - него, точно защото много го обичам и различно, ще се моля, да не случи на такава "лоялна" и "грижовна труженичка "която да го ползва за постоянен интимен или какъвто и да е друг интимен, па макар да казва ,че много го обича и различно...уф



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: _Brave_]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано16.09.08 00:00



Да, и мен ме учудва тази корелация между размера на инвестицията и на либидото.
Дали пък да не взема да пробвам на практика?



...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Coнaтa]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано16.09.08 00:06



Пробвай и после сподели - марка, модел, година на производство... изобщо статистика :)))))) Да си знам, да събирам от закуските докато е време...



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема А задаваш ли си въпросанови [re: The Stranger]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.09.08 01:11



къде, на майната й, си пратил съвестта си? Даже използваш и думата "съпруга"? И какво, стана ти кривичко, че любовницата ти се чука и с друг ли?
И на тебе ли да ти казвам, че който си го търси, си го намира?



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: kъдpичka]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано16.09.08 08:10



Добро утро!


Уффф...голяма драма!
Всеки знае себе си, бе Къдрушо - ние затова сме тук, нали..да си говорим.
Сигурно ще се скандализираш още повече, ако ти кажа, че аз мога и повече от двама да обичам..всъщност - всичките си ги обичам, защото са част от емоцията ми и това, което съм. Ама по различен начин.

Няма да те убеждавам, че може.
И ти не ме убеждавай във вечната моногамия.
Дагаварились?
Да ти е жив и здрав сина!

Време е за...трапчинки

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано16.09.08 08:36



Гледай сега, любовницата, освен добър секс и някаква дискретност за другите си любовници, не ти дължи нищо друго. В случая ги имаш и двете, а това, че някакъв твой приятел се е направил на мъжка путка - тя не е крива.



Тема много ме кефишнови [re: dalya_night]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано16.09.08 12:27



ами кажи им право куме в очите ама те пак си витаят из облаците да ти кажа мъжете станах по-романтични от нас ...ти му викаш дай да правим секс само, той ама не то трябва чувства да има аз вече се чудя тия мъже наред ли са



Никой не знае достатъчно, за да бъде песимист


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.