Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: НЕ!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано17.09.08 10:43



ми да пускам обява тогава, че колицата ми легна на сърцето мноу вчера! ето това видях:



моооооляяяяяя!



Тема Етикатанови [re: ЛAMБИ]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано17.09.08 10:50



Не зная дали не е за отделна тема това, защото авторът не желае повече да се коментира казуса, но все пак...
Ето няколко примера за етика (според мен):

- семейни - единият го засърбяло (не нищим поводите, мотивите и т.н.), осъзнат човек, който с целия си акъл знае какво прави и си го намира, прибира се след това в къщи и ..керванът си върви - той я обича, тя е майката на децата му, разбират се..но..куца им там нещо си. Това е. Може и тя да го направи, разбира се. Премълчал си...ми да..колко хора се прибраха и казаха...виж мила, много си ми скъпа, ама ми омръзна 20 години да ям пържоли.

третият човек, който участва: уведомен какво става, изцяло негов избор да се хване на хорото - няма обещания, няма очаквания - явно го устройва. Етично ли е?Да. Всеки е наясно с правилата и доброволно ги приел.

- в сериозна връзка без брак: същата работа
- в паралелни отношения: пак така - на практика тези връзки понякога са почти като официалните, да не говорим, че могат и да са с години, а и много по - задълбочени

- третият човек на паралелните отношения в тази тема: ти какво си бе??човек без име и без значение..разнообразил се някой си (участник в паралелната връзка - пак се хабстрахираме от поводите), е и?Пак се връщаме най - горе.



Та според мен и тази логика - етично е било. Авторът е пощаден (щото не вярвам да има много хора, които да умират от кеф да знаят какво правят половинките им, има и такива, ама не са много), не го занимават с неща..които нямат съществено значение - всъщност - за техните отношения (било и паралелни...отишла, станало каквото станало, прибрала се...къде..това пък е друга тема)и...така.

Сега, че се охарчил..това е съвсем друг въпрос. Етиката и харчовете са две различни работи. Да не говорим, че не е етично да даваш и да си правиш после сметка..ми ..по - хубаво не давай като ще го натякваш след тва.
Така ми изглежда на мен от написаното.

Та така.



Време е за...трапчинки

Тема Re: Етикатанови [re: impulce]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано17.09.08 11:50



Да, отделяме се от конкретната случка, защото авторът така пожела.

Казваш етиката и харчовете са отделна тема, както може би правата и задълженията. Кой знае защо в правото обаче правата и задълженията винаги вървят в един документ :) Да го кажем по-просто.
Когато искаш да те издържат (около 3000 на месец май беше) поражда ли това някакви задължения към теб? Ако си минал на "редовна заплата" трябва ли да спазваш някаква трудова дисциплина?
Казах ти и преди - в момента, в който са се намесили парите нещата са се променили коренно. От интимно-лични каквито са в описаните от теб случаи са станали ... други. И вече не можем да коментираме нещата встрани от парите.
Вероятно много жени се ласкаят с мисълта, че секса, който предлагат е за хиляди, дори за милиони. Всъщност секса е евтин - от 15 до 200 лв. Пазара го показва. Значи... големите пари се плащат за нещо повече от виртуозен свирчок и весел анален туист. Така че, ако ще почва тоя бизнес каката трябва да е наясно, че путката не и е златна, посипана с диаманти и че не става само с ебане (...а и акъл трябва като в рекламата).

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Спонсорствонови [re: The Stranger]  
Автор Kvazimodka (непознат )
Публикувано17.09.08 14:17



Ей, каза си го най-сетне!
Много хубава тема отвори - така не съм се смяла много време!
Сега си "натискай парцалите" при съпругата и си трай!
Ама като чета, че ти бил малко секса, че и много пари имаш - май ще се възползваш от обявата, дето я пусна, за нова любовница...



п.п. Това за "прогресивното човечество" е върха!!!



Тема Re: Спонсорствонови [re: Kvazimodka]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.09.08 15:31



Обявата да се счита невалидна, то не, че съм имал предложения, но все пак.... да се знае, че не е актуална.
Не си спомням да съм казвал/писал, че имам много пари. Може да имам 1 лев в джоба си, но съм готов да го дам за близък на мен човек, особено ако той има нужда.
Не искам и да чуя за любовница вече



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.