Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 17.07.25 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ? за честотата на секса...нови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано13.09.08 11:59



Я всеки да си каже колко често има нужда от секс

, щото аз май нещо не съм в ред, напоследък съм станал нимфоман, все не ми стига... и си мислех, че е нормално на човек като му харесва секса да си го иска. Миналата година ходих за една седмица на почивка с една дама, всичко беше ок, секса също, но след време дамата ми зададе странен за мен въпрос и той беше: "Не можах да разбера защо на почивката правихме всеки ден секс..." Може би трябва да уточня, че секса не беше само по веднъж на ден и за мен си беше нормално, но за нея явно не е било. Споменавал съм тук, че жена ми е асексуална, веднъж седмично е много за нея, с любовницата го правим по 3-4, че и повече пъти когато се видим, но напоследък и тя започна да ми отказва секс по различни причини... Не съм на 18, не съм егоист и не мисля само за себе си, зная кое как се прави и го правя с радост, т.е. доставянето на удоволствие на партньорката е удоволствие и за мен.
Очаквам отговорите ви с нетърпение.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Хайде да сенови [re: The Stranger]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано13.09.08 12:25



запознаем....щото и аз съм така...не издържам дълго на секс всеки ден,по няколко пъти на ден,но всъщност постоянно се оказва,че аз съм тази,която си иска,а моят зрял лъв не е винаги на тази вълна...





Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: The Stranger]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано13.09.08 12:44



Да, и аз съм така в последно време. Все ми се иска

. Ама не може всеки ден, работните графици ни се разминават



Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: The Stranger]  
Автор Alvian (зелен)
Публикувано13.09.08 14:01



Всеки ден, през ден. При всеки е различно. Но е най-хубаво с половинката да сте на една вълна. Тъпо е да трябва да се задоволяваш допълнително, защото либидото ти се е покачило.



Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: Alvian]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 14:31



Лошото е когато второто не ти носи удоволствие. Но пък не искаш да загубиш човека, и хората които делят секса от "другата красота" на партньора правят глупости.





Тема Re: Хайде да сенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано13.09.08 15:32



Ами добре, то и аз съм си лъвче, та може и да си паснем. Аз съм малко работохолик, но за мен секса е преди работата. Ле-ле, де ги тези жени дето си искат? Ако си от тях - взимам те веднага!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: ? за честотата на секса... [re: The Stranger]  
Автор love_affair (dreamable)
Публикувано13.09.08 17:58



ако не сме на работа по няколко пъти на ден, ако сме на работа - сутрин и вечер задължително, но някой път сутрин няма време, адмирира се и през нощта

до сега съм имала само 1 партньор с по-малко отзоваване, някак нямаше сила, не знам как да го опиша

П.П - относно искането - предпочитам да провокирам, като виждам, че съм желана, а не директно

Редактирано от love_affair на 13.09.08 17:59.



Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: The Stranger]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано13.09.08 18:11



Случвало ми се е да ми се иска по 5 пъти дневно. Случвало ми се е да не ми се иска по 5, че и по 15 дни.
Намирам за "нормално" средно около 2-4 пъти седмично. Всекидневното потретване ( или попетване) и така во веки най-често е само при връзки на няколко дни или месеца, когато още се гърчите в луди страсти и сякаш наваксвате. Но след време нещата се променят. Идеалното е ако и тогава попетвате, но не чак всекидневно. Няма начин да си "винаги готов" - хората имат и други приоритети.

Аз самата съм малко пасивна сексуално. Не в смисъл, че чакам да ме онодят, но определено сексът ми се провокира от човека до мен. Ако нямам желан обект, самият секс не ми е особено секси. Не се впускам в бесни мастурбирания и не гледам в захлас порно с часове))) Тоест физиологично сексът не ми е чак такава необходимост - мога много дълго без, ако е ей така за спорта. Ако обаче някой ми е влязъл в подкорието - мога на всеки кръгъл час за това да мисля)))

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: The Stranger]  
Автор Karea ()
Публикувано13.09.08 22:23



Аз нямам нужда от секс, а само огромно желание.





Тема Re: ? за честотата на секса...нови [re: The Stranger]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано14.09.08 18:19



0,7 херца е оптимално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.