Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: Джoли]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано11.09.08 17:12



Ние с теб трябва да правим 'полова сегрегация', Джолке - щото сме момичета ....

. В смисъл, че аз бих разказала само на внучката си (момчетата верват в свещеността и непорочността на майките/бабите си!!! дори и при доказване на противното), когато съм в настроение и след едно малко

И второ условие - за по-'така' историите с елемент на поучения и притчи трябва девойчето-внучка да е минало пубертета. Щото иначе няма да извлече 'поуката' от цялата история


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: XищниK]  
Автор kakichka_ (позната)
Публикувано11.09.08 17:39



Пиле, като сме и ние такива срамежливи като тебе, няма да оставим темата на човека неотговорена я


А ти чак на национално съзнание го удари. По-спокойничко де, що се нервиш? Чакаш пикантерийки, а няма. Затова ли?



Тема Re:нови [re: kakichka_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано11.09.08 18:03



Ще те о пилим тебе Лане мое.



Не се нервя, понякога не си изпускам нервите в работата и използвам клуба да си пусна нервите, ужас.
Да точно за това, я кажи ти някоя пикантериика на ушенце.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано11.09.08 18:04



Аз не бях толкова груб.





Тема Re:нови [re: XищниK]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.09.08 18:47



Защото не си бил толкова ядосан.






Тема Бе аз май на всички съм разправяланови [re: ABe]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано11.09.08 22:41



как един път "таковах" с език един пич отзад... докато му лъсках с едната ръка... и-и-и, таковата..., през тва време гаджето ми беше нощна смяна. Срам! Ама пък тогава бях млада РРР


Бтв, тва съм го казвала вече тук, но трябва да е било 2004 или 2005 г.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано11.09.08 22:55



Е аз рядко съм ядосан, като ме ядоса някой немец само.

Рядко глупаво племе.



Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: ABe]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано12.09.08 05:44



Няма да има такава история! Всичко ще разкажа и на внуците, и на внучките, когато им изчезне жълтото около човчиците. Проблемът е, че аз проявявам признаци да се превърна в най-ужасната свекърва на света. Вероятно ще се радвам на внучета на преклонна възраст и всичко пикантно, което им разкажа ще предизвика или бурен смях, или снизходителна усмивка колко се е (п)объркала баба на нейните години с подобни истории.





Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: ABe]  
Автор Omtalarpa ()
Публикувано12.09.08 12:22



Може би ще премълча следните истории

* Как преди да навърша 19 години три пъти съм правила секс на последния ред в кино докато прожектират филма и около 150-200 човека гледат филма и понятие си нямат какво става зад гърбовете им.

* Как бях толкова разгорещена, че помолих прартньора ми да си навлажни пръста и да ми бръкне в дупето (по принцип изобщо не одобрявам това), а той взе че свърши в мен докато правеше това - първото и единственно за сега инцидентно свършване в мен.

* Ще премълча и как баба им на младини е обичала да прави секс на открито (планина, плаж, гора, в планинска река) и многото истории свързани с това. Както и как правех секс под вода с дядо им докато се гмуркахме в Египет.

* Ще премълча и историята когато правих секс на виенско колело в Лондон и как имаше хора, които ни видяха и как трябваше да говоря на френски защото имаше и българи сред очевидците, които ни виждаха за първи път и коментираха...

.

Редактирано от Omtalarpa на 12.09.08 12:55.



Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: ABe]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.09.08 12:25



Толкова искам да разкажа в твоята тема нещо мръснишко, но как не се сещам

... Имам амнезия за мръсотийките. След всяка такава и съм нов човек, почти ангел




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.