Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: ABe]  
Автор caiko (Perfectionist)
Публикувано11.09.08 15:40



няма да разказвам на внуците си как разведох една от София.....

Няма перфектни хора - само перфектни моменти


Тема Re: История, която НЯМА да...нови [re: ABe]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано11.09.08 15:52



Първото, което няма да разказвам на внуците си е как отбелязах 32-ия си рожден ден.


По една случайност имаше журналистически купон. В залата около 300 души, работещи в медиите и стотина официални лица. Едно страньорче от вестника, в който работех се напъваше да ме води на друго място, а аз реших да го изчукам на момента, за да не се мотаме цяла нощ. Яхнах го до входа, а там светеше лампа. Имаше и свирки А вътре, в основния ресторант на хотела, реч държеше кметът.
После се молех да не е минал някой оператор с камера, за да направи безсмъртни кадри. За останалото изобщо не ми пукаше.

На върха на копието!

Тема Re:нови [re: XищниK]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.09.08 16:14



Пълен тъпак си ти, как смееш да обиждаш българите! Ще казвам каквото си искам и някакъв слагач на пари няма да ме цензурира!




Тема Аре-е, изпокарахте се!нови [re: Luchezara]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.09.08 16:16



Peace, baby, peace!

Не се връзвай на глупости.

Дай твоята история.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re:нови [re: ABe]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.09.08 16:21



То всичко е поучително да се разказва, но някои неща май ще им ги предам така все едно се отнасят за моя приятелка. По принцип не ми пука, но щом на тях ще го разкажа така, как очакваш да го кажа на теб?




Тема Като история, случила сенови [re: Luchezara]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.09.08 16:24



с твоя приятелка, разбира се!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re:нови [re: ABe]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.09.08 16:25



Е, късно е, знаеш номера.






Тема Re: Като история, случила сенови [re: ABe]  
Автор Lady Likes Sex (по мъжe)
Публикувано11.09.08 16:28



Аве абе то май няма много истории, достойни за разказване ... замисли ме.. май си прав!



Добра теза! Майтап - не можем да се представим пред поколенията...



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.09.08 16:28





Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re:нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.09.08 16:42



Мен не ме притесняват истории за свирки, любов на улицата, оградата (даже тук съм го разказвала) и т.н. На тях трябва да им е ясно, че баба им е правила любов където, когато и с когото иска. Не бива да се съмняват, че съм упражнявала свободата си на личен избор. По-скоро се притеснявам от историите, в които съм направила грешки от незнание или наивност (като се замислиш там съм най-невинна). А те са най-поучителни. Затова ще ги разказвам, но засега решението е да е в трето лице. Но може би като остарея да не ми пука, то тогава обикновено човек се гордее, че въобще е правил секс.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.