Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За секса една темичканови  
Автор _santiago (непознат )
Публикувано10.09.08 10:18



интересно е как се променя човек с възрастта в сексуален аспект, разбира се, при всеки е различно и не става дума за това дали го вдигаме все така лесно, говоря за настройката и отношението
примерно аз - големия гад и егоист на младини, наближавайки 34 години съм станал страшно внимателен с жените, нежен, всеотдаен /все едно съм болен от рак, ебати/
егото ми се скатава някъде между матрака и подовата настилка, щом видя гола жена в кревата си
държа да отбележа, че във всички други области съм кон с капаци - скатавам се от работа, не съм се с чувал родителите си от доста време, поспивам повече, купувам си толкова презрените преди от мен скъпи играчки като фотоапарати и часовници и изобщо не считам че възрастта прави от мен зрял и мъдър човек, обаче в секса нещата си идват на мястото
не ме влекат вече перверзийки, интрижки и тройки
что ли ещё будет?



Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано10.09.08 10:25



Почти на време си се усетил


Мога да те подкрепя, че с течение на времето наистина се промених в интимностите
Но за разлика от тебе ...почнах повече да взимам...преди бях по-скромна...
Това сигурно щот съм мацка де ....нали мацките към 30 така изтрещяваме




Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.09.08 10:26



Аз пък с възрастта ставам по-голяма егоистка. Много е гот така, ще знаеш. Като не мисля какъв кеф да доставя на моя другар, се отпускам и ми става едно такова хубаво-о-о. Що се отнася до перверзийките, не ми се е променило много отношението. Пак не си падам по перверзии, само че кръгът на това, което определям като перверзийка, се стеснява.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: За секса една темичканови [re: Джoли]  
Автор _santiago (непознат )
Публикувано10.09.08 10:59



да, за жените съм се уверил, че стават по-егоистични или поне тези, които аз съм имал, очукват се с годините
и точно сега те спират да ме кефят, което е най-странното, преди търсех най-вече такива
не твърдя изобщо, че трябва да лапам само млада плът, по-скоро изведнъж ми станаха интересни жени, които и на 30 или 40 са запазили момичешкото в себе си
жената-момиче, която остава с момичешка походка, не носи токчета дори когато стане майка, обича да играе с децата си като равностоен партньор, има разни налудни мечти и спи като бебе



Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано10.09.08 11:02



Това, че е оставила детското в нея ...не означава, че в интимностите не иска своето
Може да ти прилича на момиченце ...ама да е огън и жупел в кревата
Не бъркай двете понятия ...

Редактирано от Джoли на 10.09.08 11:03.



Тема Спореднови [re: Джoли]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.09.08 11:05



мен, леко преобърна думите на човека.



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Спореднови [re: paзбиpaм]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано10.09.08 11:09



Може и да съм ...ама аз така разбрах казуса ...не го кефели егоистичните ...кефели го по-невинните ...тип лолити на 30-40

Даде описание на невинните според външният им израз и поведение ...което според мен не го застрахова те вътрешно ....да са си отново егоистични



Обосновах ли се що го изтълкувах грешно ?

Редактирано от Джoли на 10.09.08 11:10.



Тема Re: Спореднови [re: paзбиpaм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.09.08 11:25



А според мен неговата мисъл е объркана, щото едното наистина не противоречи на другото.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Според [re: Джoли]  
Автор _santiago (непознат )
Публикувано10.09.08 11:42



не, Лолита не ми го вдига и като е на 12 и на 40 (всъщност тя на 40 не би била изобщо интересна)
разбира се, че ако една жена има вид на момиче не означава че е невинна, не ми го вдига точно невинност, а по-скоро оня непукизъм за реализацията й като жена сред мъжките екземпляри, дори граничеща с небрежност
пък като ме обхване с крачета около кръста, нека е егоист, не протестирам:)
истинските кучки и секс богини всъщност като ги опознаеш разбираш че непрекъснато се тормозят как ги възприема мъжкото съсловие и олекват адски, сексапилът изхвърча през прозорецо като видиш че основния двигател на магнетичната вагина е само едно тъпо его и нищо друго интересно не мож намери там
може би есенцията на цялата тема беше дали като навършат една определена възраст мъжете спират да харесват кучките, а жените - лошите момчета и почваме да търсим характер и пъстрота на интереси, а егото го тикаме в задния джоб



Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано10.09.08 11:49



аз пък обратното - на младини бях внимателен и угаждащ, а сега съм егоист






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.