Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За секса една темичканови [re: Джoли]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано10.09.08 12:23



Да, но пък са ти минали най-хубавите 10 години от живота (между 28 и 30г.)

. Освен това към 30-ака жените се проебават най-здраво - повечето самотни майки и разбити семейства, които съм виждал са на 30-32 годишни мъже и жени...

In the crossfire...


Тема Re: Спореднови [re: _santiago]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано10.09.08 12:24



Така по разбрах за какво иде реч
Прости ми, че се обърках...аз съм малко бавничка

За есенцията дали като навършат една определена възраст мъжете спират да харесват кучките, а жените - лошите момчета и почваме да търсим характер и пъстрота на интереси, а егото го тикаме в задния джоб

Съм... съгласна

...узрява човек....уляга ...стига до елементарни истини, които когато е бил тийн ...хормоните са му обърквали вижданията

Въпреки, че да си кажа честно понякога си е чиста умора...

Но има и нещо друго ...ей го на ...никога не съм била кучка ...и докато ми дойде реда мъжете да съзреят за това какво безценно съкровище съм......аз се превърнах в зла жена ....

Има едно разминаване в стил филма "Брилянтин" ...там дето Оливия Н. Джон примерна ...Джон Траволта гамен ....и докато се опитват да се напаснат...си смениха ролите

Редактирано от Джoли на 10.09.08 12:28.



Тема Re: Спореднови [re: _santiago]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.09.08 12:40



И какво излезе от писаниците тук - хората мъже - ставали по-човеци с възрастта, а хората жени - ставали по-жени с възрастта :)))) Бахти майтапа...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Спореднови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.09.08 12:47



най харесвам на Айшето мечтата-съмнение-прозрение: "Кога , Далио накрая ще се свърши с пустото ебане че да можем да си гледаме работата и животите на спокойствие?!"


На моменти съм склонна да седна и да се размечтая до нея



Тема Re: Спореднови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.09.08 12:51



Във вашия случай прогнозите са мнооо кофти - нивгаш



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: За секса една темичканови [re: Дaниeл_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано10.09.08 13:01



Хм, интересно явление и аз съм така. Не, че сега съм стар но към 22-3 ми се занимаваше повече със секс, по 2-3 часа и т.н ама си мисля, че от партньора зависи. За жалост жените които не са гнусливи са много много малко, които наистина се наслаждават на френската двупосочно или едновременно - 69, на харесващите всевъзможни пози и навсякъде на страстта в секса.
За доказателство темата на Дакота едно 70-80 процента от жените не харесваха свирките и свършването.
Ми за мен най-голямото удоволствие е да свърша на лицето на приятелката ми или пък да гълта тя. Както още по-голямо удоволствие ми доставя тя да свършва докато съм я засмукал долу.

Жалко е наистина, че повечето жени не са като мъжете, така желаещи всичко, а гнусливи примерно, какво гнусно има в овлажняването и спермата съответно при жените и мъжете.
Незнам как е при другите мъже но опита на приятелите ми(аз нямам опит голям с жените) показва да кажем 40-50 жени които са такива и само 2-3 жени които са перфектни към горепосочените неща. Но може би това е точно пасването в секса, незнам....





Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано10.09.08 13:01



По - лежерен и освободен, без драма, с повече съсредоточаване в детайлите и доста по - забавен.
Ако някоя "несполука"би ме издразнила преди, то сега ще се усмихна, ще позачакам пък ще си дръпна моето - кротко, но категорично.



Време е за...трапчинки

Тема Re: За секса една темичканови [re: _santiago]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано10.09.08 13:07



И аз се променям. Преди исках само свирки, сега и на задна.





Тема Re: Спореднови [re: _Brave_]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано10.09.08 13:24



Е чшшшшшшшш

Не се бъЗкай така

Щот истината е... че просто ....идва време за разплата
Рано или късно женките започват да се освобождават от илюзионните представи за принца на белиОт кон....за русалката дет мълчаливо се превръщала в пяна ...и започваме стремително да ви се катерим по узрелите тикви

Това бе леко лирично отклонение



Тема Re: Спореднови [re: Джoли]  
Автор Mapc (човек)
Публикувано10.09.08 13:46



огън и жупел в кревата

Това според мен изключва да са егоистични и да искат само да получават, и изисква обратното - да умееш да се раздаваш, докато според теб явно двете неща съвпадат, което доста ме озадачава...




„Да обичаш нещо, означава да искаш то да живее.“ — Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.