Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Закъсахме го със сескса в семействотонови  
Автор Hиkът ()
Публикувано08.09.08 18:13



Преживяхме тежка криза, събираници, раздяли после пак, и пак и пак.
Та сега сме заедно. Отношенията са чудесни, но секса изчезва. Ясно е че трябва да мине известен период но... И преди секса не беше кой знае какво. С ръка на сърцето ще си призная, свирка рядко ми е отказвана.
Нещата не са така от самото начало, напротив бяхме като зайците, правили сме тройка с друг мъж. Хареса и чукахме се където свариме, но с течение на времето лека по-лека се разреди. Познаваме се от 9 г. женени сме от 5 г. Ясно, че няма как да е като в началото, ама 2 месеца суша.
До колкото ми споделя секса не и е интересен, не я влече (тук е мястото да кажа, че е на 26 г и това не е нормално). Вярно е натрупа се при нея тежко завършване на образование, съпроводено с провал на държавни изпити, напрегната работа. Местене в ново жилище, връзка с друг човек, раздяла с него с мен, след това събиране с мен. С него не е правила секс и и вярвам. Просто не я влече, а и ако беше правила, едва ли щеше да се върнр при мен.
Та помагайте. Желание за нежност, л'бовна игра при мен не липсва. По скоро тя не иска отблъска ме реагира рязко.
Е това е накратко

Всяко нещо е предпоследно!!!



Тема Re: Закъсахме го със секса в семействотонови [re: Hиkът]  
Автор Luchezara ()
Публикувано08.09.08 18:20



Има и още един вариант - намалено либидо заради взимане на противозачатъчни. Нищо не казваш - това случвало ли се е? Понякога мъжете не си дават сметка и правят какви ли не дивотии, а от другата страна - има просто физиологични проблеми при жената. При страх от забременяване също много жени спират секса. Така че има още възможни причини.




Тема бебенови [re: Hиkът]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано08.09.08 18:23



?
!





Тема НЕ прави нищонови [re: Hиkът]  
Автор Sordo ()
Публикувано08.09.08 18:55



При описаната от теб ситуация ми се струва че нямаш полезен ход, нямаш директен начин да я насочиш към желан секс с конкретни действия или аргументи. Колкото повече се натъртва темата толкова по-проблематична може да стане.
Ако мога да ти дам съвет, мисля че щом желаеш да бъдеш с тази жена, е добре да се съсредоточиш върху останалите неща които ви харесват. Забрави за секса на този етап, ама наистина. Или ще се получи по-нататък от самосебе си или няма, но поне ще има шанс, а и ще ви бъде доста по забавно в сравнение с отровената атмосфера след отказано или изпросено чукане.

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: въпрос?нови [re: Hиkът]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано08.09.08 19:05



Да не би случайно половинката ти да следва специалност Право в СУ?



Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: Hиkът]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано08.09.08 21:58



а имате ли дете? скороШно раждане? Аборт?

имай предвид 4е вси4ко това променя доста хормоналният баланс, има жени, които след като се възпоизведат, т.е след раждане губят желание за секс, като и обратното според зависи

може би не си раздрусал добре катери4ката и може би не е полу4авала оргазъм от теб, даваШ пример с тройка и то с друг мъж помисли,
това 4е сте били като зайците не зна4и 4е тя е достигала до върха

говори с нея питай тук едва ли някой може да ти дате съвет без да ви познава
в смисъл все пак леглото си е ваШе пространство:)

ами може пък да е станала лезбийка да я влекат жените??? кой знае
питай НЕЯ

направете тройка с друга жена?

Редактирано от Laugh на 08.09.08 22:00.



Тема Re: тръгнало ли е навъпреки със секса...нови [re: Hиkът]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано08.09.08 22:06



...забрави! Надежда всяка тука оставете...еле като Ви чета случая...



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: Hиkът]  
Автор kaschei (измамник)
Публикувано08.09.08 22:33



ти си голям образ. ебе се яко с друг а тебе те прави на луд



Вода не утоляет жажды! Я ее попробавал однажды...

Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: kaschei]  
Автор jorossss (непознат )
Публикувано09.09.08 03:00



ми дошло е време пак да се разделяте.



Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: Hиkът]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.09.08 07:32



Братче, не сте го закъсали със секса в семейството, а със семейството, поради което сексът куца. Сексът не я влече, защото вече ти не я влечеш.

Сори, ама няма смисъл да се заблуждава човек, според мен.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.