Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: Hиkът]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано09.09.08 16:06



Сложи си някакъв срок "търпение" - дотогава не опитвай, недей да се дразниш и т.н. Естествено недей и да фантазираш за други, защото си на една крачка от изневярата. Когато тя види, че и ти не я търсиш - или ще те поиска обратно или съвсем ще се сговняса връзката. Звучи грубо, но фактологически ще имаш някаква промяна...

In the crossfire...



Тема Re: Закъсахме го със секса в семействотонови [re: Luchezara]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано09.09.08 16:09



Т.е. отново той да се напряга да я "анализира" и да се "жертва" да й помогне? Което води до обратния ефект - колкото повече се стараеш да "угодиш" и да "разбереш", толкова по-кисела става тя. Задачата му е доста по-трудна от това. Трябва с търпение да усети къде е границата на неговото его и нейните лични проблеми, които се напъхват между тях под формата на отсъствие на секс...

In the crossfire...



Тема Re: Закъсахме го със сескса в семействотонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано09.09.08 16:10



Това става кат' се земат много насериозно децата от женски пол. После неизменно следват постовете из куп форуми - "няма свестни мъже ей..."

.

In the crossfire...


Тема винаги ще реагирам на безотговорно рушенена връзкинови [re: Aйшa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано09.09.08 16:12



1. Нормално е, човек, когато не може да помръдне в личен план да се допитва до другите хора. Това няма нищо общо с връзката.

2. "Сульо и пульо" са най-честите разбивачи на семейства.

3. Тук мога само да повторя изречението си, явно не го разбираш. "Физическата непоносимост" е конкретен и много нехарактерен проблем на семействата (свързани по любов). Случва се толкова рядко, че не знам дали си заслужава да се говори за него. И ако се случи, то човек просто си казва и не търси под вола теле. Т.е. не е често срещана причина за раздор като егоизма, изневярата и т.н. Затова не приемам да се казва просто така от скука, а човека отсреща да се гърчи заради несъществуващи проблеми.

Мразя и винаги ще мразя, когато някой с дрънканици руши любовта между двама души.





Тема ...инови [re: Lady Likes Sex]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано09.09.08 16:12



...и с годините чикията става все по-механична и безинтересна

.

In the crossfire...


Тема Re: НЕ прави нищонови [re: nikie]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано09.09.08 16:14



Мен ми е пределно ясно, че няма да я зареже ....

Също така ми е пределно ясно, че хората които не ви харесва какво съм написала...просто не сте изпадали в подобни ситуацииНадявам се и никога да не ви се случва....

Питайте хора на които им се е случвало....вижте колко са успяли да възродят връзката ...и колко време е продължила тя след това ....

Подпис :

Наумова



Тема Re:нови [re: Aйшa]  
Автор Sordo ()
Публикувано09.09.08 16:14



Понякога има трудни моменти, понякога се натрупват грешки, по някога върху връзката ни рефлектират абсолютно външни на нея фактори, които не успяваме да изолираме в достатъчна степен....всичко се случва.
Но тази тема е започната от човек, който достатъчно го е грижа и достатъчно се вълнвуа от партньорката си, че споделя проблем, задава въпрос, търси начин, опитва да намери път, да съхрани и съживи връзка, на която държи. Може да успее може и да не успее, но мисля че не е редно човек в подобна ситуация да бъде обезсърчаван.
Ако някой от хората, които така смело се произнасят за липсата на бъдеще на една връзка само след прочитането на десетредов пост е дотакава степен убеден, че знае ясно какво ще се случи в бъдещето, по-добре да пуска тото отколкото да си губи времето с постове.
Така че по-скоро бих приел виждането на лъчезара, че не е редно така с лека ръка да се съветва човек, който е разколебан.
Освен това не съм напълно съгласен с подценяването на влиянието, което може да окаже този форум на даден човек, особено на човек който е загубил ориентир в дадена ситуация. Това са думи със смисъл. Хората които с гордост тръбят че "дума дупка не прави" не са ми точно любими персонажи.

воден пистолет ... със заглушител

Редактирано от Sordo на 09.09.08 16:18.



Тема Re: НЕ прави нищонови [re: Джoли]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано09.09.08 16:18



Безсърдечна си ше знаиш

. Вероятно след 2-3 седмици Никът ше се похвали "леле ама да знаете - нещо и прещрака на моята жена - направо сцепихме матрака по диагонал" . Освен това утре в CERN пускат Големият Адронов Ускорител - това може да помогне...

In the crossfire...


Тема Re: ...инови [re: nikie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъжe)
Публикувано09.09.08 16:22



... То затова се минава на редовно ебане с немъжът ти. Или с нетвойта жена ти.

Преди време тука писахме за сексуалния ДЪЛГ в браковете или дългите връзки, или по-скоро моралната отговорност да му или й даваш секс. Да поддържаш домашния секс. Съгласихме се, че я има... Най-вече се съгласихме, че няма ли я, бегала е връзката или брак-та...

Да не се изказват спорадично и свободнонепрофесионално ебящи се!





Тема Re:нови [re: nikie]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано09.09.08 16:26



Аз съм сигурна, че най-добрите й приятелки, например, знаят защо тя не прави секс. Казала им го е в прав текст: умирам от ужас при мисълта за забременяване, ... имам ниско либидо .... или т.н. Въпросът е, защо той не може по естествен начин да достигне до тази информация. Това е липса на доверие и комуникация между двамата. Точно това казвам, че е неприемливо.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.