Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Проблем с жените  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано31.08.08 21:25



Аз го имам. Откак се помня. Много ми е трудно да приема непознати жени. Имам фикс-идеята, че голяма част от жените лицемерничат 90% от времето. О, да, и особено като почнат ония "женски" разговори и ме втриса...И честно казано, ако не се старая - трудно мога да бъда приета "по женски". Пък с годините взе да ме мързи да полагам усилия.

Мислила съм го, опитвала съм се да го анализирам. Проблем ми е голям. Най-после обаче открих нещо в себе си, което би могло да е причина. Аз не правя комплименти. Не помня да съм обяснявала на някоя колко е умна и красива, нито колко добре е облечена. Не ги четкам, не им казвам че заслужават по-добрия мъж и по-добрия живот. Абе...лоша работа, но наистина не се сещам за подобни неща.

Дотук е ясно, ще го борим това някак. Но се запитах това дали не е проблем и с мъжете? Може би не е толкова явно изразен в началото, щото не са свикнали да им викаш "ти си по-по-най", но после си го искат, нали?

Що така зависят хората от четкането? И що ласкателството печели толкова дивиденти?

Използвам случая да се извиня на всички, на които не съм казала "ти си по-по-най" в някоя тема и не съм им честитила с голям виртуален букет в темата рождения ден. Това не значи, че не ги харесвам. Ама някак....Знам, че нищо няма да ми стане да отпера повече похвали и хвалебствия, не ми идва отвътре хич...

Мъже, обичате ли комплиментите от жените наоколо?
Жени, очаквате ли ги от жените наоколо?

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано31.08.08 21:33



Ха!

Аз пък съм точната противоположност на теб. Може да се сменим да пробваме как е, аз от много време искам да спра да правя комплименти и да стана като теб, хайде да се чейнджваме.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано31.08.08 21:57



не се притеснявай и аз не мога ей така да правя комплименти било то на жени или мъже, а като ми правят на мен някак не се чувствам много удобно
не се старая да създавам нови приятелства, защото имам 3 верни такива и нямам нужда от други, така че какво ти пука коя как те приема :))))
щом не ти се полагат излишни усилия не го прави

Никой не знае достатъчно, за да бъде песимист

Редактирано от vehemence на 31.08.08 21:58.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор dalya_night (())
Публикувано31.08.08 22:01



намирам го за ужасно
да преминеш през живота като цепеница , непогалил никого с думи?

не вярвам да е така както го пишеш, смятам че нуждата от социалициране и принципите на подаване на ръка и адекватност на реакциите са те пречупили поне малко....
ако обаче е така-кофти
и изобщо не говорим за забаламосване и розови облаци в очите на другите, за друго говоря...

п.п.чакай да разширя малко , че да няма неразбрали или обидени , та да не ми се налага да пускам извинителни теми , каквато е модата напоследък



значи нека да разграничаваме
1.способността да направиш комплимент като заслужено признаване на нещо ценно в субекта насреща,
2.да изчеткаш някого ,независимо че не прилича на нищо
3.раболепно да си завреш главата в окологъзието му
4.да прогласиш квазимодо за мистър/мис с някаква си комерсиална цел
5.да сломиш нечия мисловна или фактическа съпротива с блага мехлемена дума
6.бяла лъжа за нечие спасение душевно и ментално
6,7,8..и т.нт.

Всички човеци реагират одобрително на опитите за взаимно пощене на егата.Няма такъв човек да не му се подгъват кьошетата тотално.При условията на паритет и взаимност се случват горните неща и служат за това да си приет, инициализиран, и да се разреди и свали напрежението в групата , двойката , общността.
Да не можеш да изчеткаш някого е търпимо
Но да не можеш да дариш с ласкав коментар нечие истинско постижение за каквото и да било-е истинско наказание и никога не остава незабелязано.Огорчава човека насреща. Създава чувството на тотална несъпричастност , емоционален инфантилизъм и дистанцираност-все "дивиденти" със съмнителна стойност...

Редактирано от dalya_night на 31.08.08 22:36.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор яcтpeбa (sashtia)
Публикувано31.08.08 22:19



komplimenti ne,te me pritesniavat,shtoto se chuvstvam tupo,muj sum vse pak,no svalki - da obicham da me svaliat i da flirtuvat s men.NA men ne mi e nujno niakoi da mi kaje ce me biva v nehsto,az sam si znam i si imam samochuvstvie zakakvoto stava vupros





Тема inacheнови [re: яcтpeбa]  
Автор яcтpeбa (sashtia)
Публикувано31.08.08 22:20



i az ne pravia komplimenti,niakak tupo mi e,nezavisimo ot choveka kolko go obicham,ili e umen,krasiv,mnogo riadko





Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано31.08.08 23:11



хм, аз пък ставам изумително подозрителна към жени, които правят прекалено много комплименти. и към мъже, които правят същото, естествено, но към жени повече. и аз нямам обяснение защо така. може би щото имам по-голям респект към жените, към мъжете нямам толкова, те са си по-непресторени и чистосърдечни по принцип. лукав мъж е голяма рядкост. (и най-често е гей.)

напълно съм наясно със стратегията "блага дума железни врати отваря". ползвам я ужасно често на работа. понякога и свирки обещавам. (на работа само. честно. един път обещах и пълна програма, за да изкарам един хакер на светло, но не ми върза. пет денонощия си чатих с него по интернет, направих му всички възможни виртуални и вербални свирки, не дойде да се види с мен, само по телефона си говорихме. и накрая преминах към съществени плътски обещания.) и половината кралство, ако се наложи, съм обещавала. но само на работа. и понеже знам как аз ги работя, забраната в личния живот за тази манипулация е тотална.

но понеже също като далия смятам, че всеки човек има нужда от погалване преди всичко, в личния живот винаги вербализирам хубавото, което забележа в някой човек, не си го спестявам, много трудно завиждам(почти не помня такива случаи) и много лесно казвам верни хубави неща.

аз нямам проблем само с определен тип жени - тези, които не правят комплименти.

много често с моите приятелки можеш да ни чуеш да си говорим и на "путко заспала", и "мръсницо", и "селянко", и "скелет", и "дебело чудовище". но с мазничките женички имам огромен проблем. плюс това имам, мисля, добър фалшомер и бързичко хващам задната мисла зад комплимента.

много се впечатлявам, когато някой хване и вербализира нещо вярно и специфично за мен. не да ми вика "само ти изглеждаш толкова хубава сутрин" или "имаш страхотни очи", "много нежна кожа" и прочее булшит. но ако ми каже - ех, ама си любопитна, как се не спря веднъж да ръчкаш и ровиш (и така, с добро чувство и гордост да ми го каже), ще получа оргазъм.

мисля, че мъжкото его е по-крехко. то има нужда от повече комплименти и ги приема за чиста монета обикновено. жените не се нуждаем чак от толкова четки. значи аз от много горчив опит съм се научила никога да не говоря пред настоящи за бивши мъже, недай си боже да спомена нещо добро в сексуален аспект за бившия. само най-хубави неща за настоящия. но не влизам в клишета. щото ще ми стане смешно, ако кажа на някой 5 сантиметров пенис "това е най-големият, който съм виждала". тогава казвам "това е най-твърдият, който съм виждала" или "правен ми е по мярка за мен" или нещо друго вярно. това не смятам, че е манипулация.

нямаш проблем с жените ти, имаш проблем с женчетата.

Редактирано от emma goldman на 31.08.08 23:13.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано31.08.08 23:12



Ех, как ме настъпи точно по днешната болна тема...
Влязох на едно инет-място. Гледам жени. Надлъгват с привкус „аз как’ Сийке не съм от тях”. Четох, четох и изкипях. Набързо разхвърлих седянката и станах черната оФсЪ пак. След малко ще вляза с бронежилетка, да видя пускат ли ме още там.



Че от темата и аз си филтрирах два мои проблема. Не аз, а мен не ме приемат жените. Защо така и аз не знам?
Вторият ми проблем е, че не мога да приемам комплименти.... т.е. незнам как. От мъжете ми е трудно, камо ли да се пристисквам пред някоя жена.

И да се върна на въпроса:
Жени, очаквате ли ги от жените наоколо?

Не очаквам. Усещам отношението и това ми е достатъчно, за да разбера.


Carpe diem! Volente deo!



Тема Проблемът ти, по-скоро, е в това,нови [re: thebeliever]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.08.08 23:13



че притежаваш ТИПИЧНО женско поведение, съчетано с частична враждебност. Въпросът не е в това да правиш комплименти на когото и да било, а да бъдеш искрен, КОГАТО нещо ти хареса - независимо дали е човек - мъж, жена, или носен от тях екип/аксесоар/етс.

Винаги ми е правило удоволствие да изразя възхищението си, когато нещо ми хареса у някого, защото непременно виждам много, което да ми хареса - и в жени, и в мъже, но към мъжете съм доста по-хладна, като цяло, а към жените - много толерантна.

Звучиш много объркано, и идея нямам кой ти е създал идеята, че хората са зависими от ласкателствата. Кой знае, може би пък ти да попадаш/да си ги събираш/привличаш именно такива, приказката за "краставите магарета" не е от вчера...

И не забравяй: твоят характер е твоята съдба.





Тема Аз имам подобен проблемнови [re: thebeliever]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано01.09.08 00:07



и с жените, и с мъжете. С течение на времето се самоопределих като необщителна. Иначе имам слабост към всичко красиво и ако нещо наистина ми харесва - задължително правя комплимент. Въпреки, че понякога не се удържам и буквално шокирам някой, с който не сме в добри отношения, с нещо от сорта: Лелеееееее, тая рокля е страхотна! Или: Майчицеееееее, парфюма ти е божествен!

От изцепките ми най-много страда пряката ми шефка (с която се карам нон-стоп в работата), ама кво да я правя като е хубавица?



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор XeйЖивoт! (magic dance)
Публикувано01.09.08 00:29



Е аз имам едно основно правило - ако можеш да похвалиш някого за нещо (дори да е много дребно) - похвали го; ако не можеш - трай си. Тоест най-радостно и искрено правя комплименти. И на мъже, и на жени. Никога не пестя хубавите неща. Хората наистина имат нужда от нещо мило - поне за чуване. Не го приемам така - че ласкателст(ву)вам. Ми човещинка - в болшинството си хората всъщност са безкрайно неуверени (ако не са тотални простаци и пердета, то не че е рядкост неземна).
Спокойно мога да се впиша в женска компания, не ми е проблем. И може би точно щото не си пестя (напълно искрените) мили думи. Обаче пък, хм, на далечни мъже спокойно правя комплименти - ама на по-близките не им спестявам и мнения, дето трудно преглъщат (ама то и с жените-дружки така де).
И всъщност комплиментите са ми напълно безразлични. Радвам им се, ама си ги пускам покрай ушите; нито ги очаквам, нито се впечатлявам или държа на тях... независимо дали са от жени или от мъже.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано01.09.08 08:10



При мен тоя проблЕм направо отсъства.Правя много комплименти ,както ми дойде ,както ми е изгодно,както ми е удобно,и въобще всякак...
Обаче най много комплиметни правя на жени с дълги красиви мигли ,дето така ефирно пърхат с тях ,докато въртят волана само с маникюрче ,че директно слагат на светофарите слънчеви очила и ги правят да светят на русо.
Правя комплименти ,де що ги сваря -на кръстовища,на задръстени паргинги, на леви завои ,по тесни еднопосочни улички или направо на асфалта насред красиви ,наръбени дупки...
Много красиви комплименти !


Обаче ,хубавата новина е ,че


тъй че можеш да заложиш на мен съвсем спокойно в надбягванията ,само да не ма пипаш под вехтия ,прокъсан чул,че....



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор dosada ()
Публикувано01.09.08 09:26



Браво, мацо! Уважавам хората, които не могат и по-важното не искат да са подложка.
Комплиментите /или по-скоро изказването на позитивно мнение относно нещо или някого/ просто трябва да се заслужат. Инак са някак фалшиви. Пък и какво по-хубаво от това да сме прями, честни и откровени първо пред себе си, а после и пред заобикалащите ни.

Трудно е сред бурени да бъдеш цвете!


Тема Re: Проблем с женитенови [re: vehemence]  
Автор caiko (изтърпител)
Публикувано01.09.08 09:58



ах как лъжеш......



Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор caiko (изтърпител)
Публикувано01.09.08 10:00



фикс-идеята, че голяма част от жените лицемерничат 90% от времето
при мене е 95 % от жените и 95 % от времето
почти вече съм на варианта че тази на масата която наи-малко ти обръща внимание наи-много те харесва
женска работа.....

Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: caiko]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.09.08 10:10



е, ама иначе пък нямаше да е интересно





Тема Re: Аз имам подобен проблемнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано01.09.08 10:31



Наеби я, аз поне това правя с хубавите жени

--



Тема Инови [re: thebeliever]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.08 10:34



аз имам проблем с жените, но той идва от тяхна страна, не от моя. Аз пък се държа дружелюбно с всички, е, почти всички, защото има крайно противни като излъчване женоря, но дори и с тях се държа добре. Не ми е трудно, защото не гледам на тях, както обикновено се гледа от жена на жена - като на конкуренция.

Че 90% са неискрени, не ти се струва, то си е вярно. За комплиментите - правя винаги, когато видя нещо хубаво - било дреха, било прическа или някакво постижение. Въпреки това, жените в голямата си част, ме мразят, което много ме натъжава. А с мъже се разбирам изключително добре. Тъпо е, щото аз като цяло съм си мъжемразка, съвсем истинска, не преструвана, която се прави на интересна. Извинете ме, мили мъжки изключения, за признанието, което неведнъж съм правила.
От "женски" разговори и мен също ме втриса, особено разните "споделяния" на тема секс, а пък това да тръгна по магазини с жена .... забрави! Колкото пъти съм се подлъгала да го правя, толкова пъти съм била довеждана до лудост заедно с продавачките. Радвам се, че не ми е това работата.
И мен ми е гадно, че хората толкова обичат четките.Като имам предвид аз колко съм недоверчива към комплименти. .. Но ако успеят да преминат през моето ситно сито, много им се радвам, особено ако идват от жена.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано01.09.08 12:43



Имам същия проблем, но в обратна посока.
С повечето мъже не знам за какво да си говоря и са ми скучни до прозявка. Нито футбол гледам, нито пия бира, нито се интересувам от коли. Темите които са ми интересни рядко касаят техните интереси, пък и са така пълно с предразсъдъци повечето, че не си струва хабенето на усилие. Малцина ми допадат като компания или може донякъде да им имам доверие, опре ли до нещо важно.
Ако жените са лицемерки, то мъжете тогава трябва да се закопат в земята и да копат така докато излязат в Тибет!





Тема И-и!нови [re: kotaranko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.08 12:52



Хвърлил си око на някоя от клуба и сега ти се налага да се подмазваш на всички.



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано01.09.08 13:04



Не виждам защо трябва да се лигавим една на друга, та по този начин да демонстрираме симпатиите си.
Имам малко приятелки, обаче сега като се замисля не мога да се сетя и веднъж да сме се лигавили общувайки си.
Вместо да го мислиш, просто недей общува с лигли, явно не са твой тип и няма защо да си го причиняваш.



Тема Re: И-и!нови [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано01.09.08 13:05



На баба ти фарчилото.

Това което пиша сега, винаги съм го казвал.




Тема Нанови [re: kotaranko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.08 13:07



дядо ти кУрмилото!

Знам, бе, ама как да пропусна да те дръпна за опашката-котарашката.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Проблем с женитенови [re: DarkSide]  
Автор caiko (изтърпител)
Публикувано01.09.08 13:12



така е - щеше да е прекалено лесно

Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.



Тема Re: Нанови [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано01.09.08 13:42



ааа.. опря ти пак до дедовия

кУрмило



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано01.09.08 13:47



Гив ми файв - и се успокой.
Нямаш никакъв проблем



Освен това, ако ти се струва, че всичко опира до комплиментите, не съм съгласна. Много по-важно е да има кой да те пита как си и да ти съчувства, когато си на ръба на/до ушите в нервна криза, отколкото да те пита къде си правиш маникюра.

Хм, като се замисля, на мъже съм подарявала букети като къщи, ама на жени - не (или само виртуално).

"Но"-то в случая е, че има различни хора, и ако имаш любими приятелки, които с всичко заслужават доброто ти отношение и знаеш, че се разтапят, когато им се показва такова целенасочено, едва ли ще се чувстваш лицемерка, ако го проявяваш - все пак ще направиш нещо хубаво за някого, на когото държиш, и то хубаво според него си.



- Use your delicate skilful touch.
- I used my delicate skilful boot.

Редактирано от Бpeт на 01.09.08 13:54.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: vehemence]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 13:50



Приятелствата не би трябвало да изискват подобни усилия, когато се създават. По-скоро е проблем с по-далечни хора. Далечни и като характер и като познанство.

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Проблем с женитенови [re: caiko]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано01.09.08 13:50



еее :)))) ти пък не ме издавай сега писах, че не мога ей така да правя комплименти ама който заслужава ествествено



Никой не знае достатъчно, за да бъде песимист

Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано01.09.08 13:59



Мне, не ги очаквам задължително - но за мен е естествено, когато видя някоя любима другарка - да и се израдвам подобаващо и да констатирам, че е в настроение, има нещо ново, което и отива, или просто изглежда добре.

И тва особено ме радва, ако зная, че е в кирташки момент, или нещо и е криво..
Няма лошо да повдигнеш някому духа.
Правя го от гот, кефт и от сърце. И не е за дивиденти - по същата логика ще и подрежа крилата, ако нещо се е изтървала - във всякакъв смисъл възможен.



Мъжете...ми и те като хората - всеки има нужда да го одобрят.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Проблем с женитенови [re: dalya_night]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 14:01



Не е баш това. Чак "цепеница" не съм



Не мога да проумея какво променя разговора ми с някой факта, че съм харесала или роклята й, обувките й и начинът на лакиране на ноктите на краката. Виждам подобни неща, но изобщо не ми хрумва да ги похваля и не смятам, че е важно. Пък явно е. Подобно с всички ентусиазми "Боже, ква жена си ти, та дрънкаш. Тоя мунчо не те заслужава хич." Че аз не помня да съм го мислила някога истински. Всичките ми приятелки имат трески за дялане. Убедена съм, че и мъжете им имат положителности...

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага

Тема Re: Проблем с женитенови [re: emma goldman]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 14:09



Не, остави женчетата...Със самите жени имам често проблем. Наистина не разбирам като ще ревем заедно "колко сме нещастни", що трябва да й обяснявам, че е "умна, красива, еблива". Квата ще да е, приятелка ми е, ще си поревем. Примерно...

Любимото ми е "Имаш страхотно дупе/задник" - тва при положение, че тва е последното, което имам страхотно))) Вече питам: "По-страхотно от очите? От устните? От раменете и шията ми? От кутретата на краката ми?" Блокират

Ама именно за това говоря. Необходимостта да кажеш нещо ей така за протокола... Фалшомерът е прекрасно нещо наистина.

Мислиш, че мъжете имат нужда от още повече четки??? Тогава съм тотално загубена

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага

Тема Re: Проблем с женитенови [re: kotaranko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано01.09.08 14:12



Можем да си говорим за путки и за казармата



--


Тема Re: Проблем с женитенови [re: mirror_]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 14:13



За много хора отношението е в първоначалните думи. Ако го полигавиш словесно и ти е простено да се изсереш после сякаш...

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Проблем с женитенови [re: O!Sag]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано01.09.08 15:18



тебе щом те има в живота ми, любов моя, жени не са ми нужни



Един поздрав специално за теб:





Редактирано от kotaranko на 01.09.08 15:30.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано01.09.08 15:22



Мислиш, че мъжете имат нужда от още повече четки???

не само че го мисля, ами това е първата аксиома на голдмън в междуполовите отношения.



даже се чудя дали не е теорема, щото съм го изстрадала по много грозен начин това. някога си мислех, че не е вярно, че не трябва да бъдат хвалени никак, изобщо, въобще, но животът сериозно ме опроверга. после пък се зачудих, дали не важи само за моите връстници, най-жестоко преебани от така наречения "преход", и май съм склонна да вярвам в това. малките са с по-нормално самочувствие, по-дъртите са имали някакви възможности за реализация, но моите връстници (35-45) имат огромни проблеми с увереността. чак се плаша за ква психиатрия става въпрос.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано01.09.08 15:36



Обичам хората около мен да се чувстват добре. Затова, когато заслужават ги "погалвам с дума". Виж обратното (критиката) ми е много по-трудна.
Не очаквам комплименти. Но ми е кеф като ги получа заслужено. Все пак не са нещо, което може да ме "обезоръжи" Освен това обикновено различавам искрената добра дума от куртоазната проява :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Ми тонови [re: thebeliever]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.09.08 15:40



грешки стават, докато се усетим, че отношението не е в думи или мълчание, а в начин на действия спрямо теб.

Ама пусто сме роби на словесни прояви.

Апропо...като говориш за комплиментите... Като ти кажат един и същ комплимент изцеден през зъби или пък леко, гладко, неглижирано, не го приемаш по един и същ начин нали?

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Проблемът ти, по-скоро, е в това,нови [re: Bambi*]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 15:43



Мани тия типичните, че някак не звучат добре.
Възможно е да съм комплексарка, злобарка, неуверена, женомразка...и т.н.) Това не променя въпроса обаче...

Ти очакваш ли комплиментите на околните жени?

П.С. На теб що винаги в темите ми ти звуча объркано? Твоите мисли и убеждения съвсем подредени ли са?



По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага

Тема Re: Аз имам подобен проблемнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано01.09.08 15:46



хахахаха тва е готино - като вземе някой да ми пили нервите, да се изпъна и да врякна "Уаааааауууу ква секси трапчинка имаш над дупето и как стои уникално с невероятния ти стилен панталон"

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Проблем с женитенови [re: dalya_night]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано01.09.08 15:53



Ти си цял ходещ учебник, знаеш ли?

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Проблем с женитенови [re: kotaranko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано01.09.08 16:09



аз ща поздравя с устата - три дни имаш, ама не мога да я намеря онлайн...
обяснението под черта е, че докато си пиеш хапчетата, няма страшно да те заплодя

--



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано01.09.08 16:11



От жените покрай мен очаквам обективизъм, нещо като женска солидарност, но съвсем буквално - ако в новата рокля (дори и стуваща ужасно много) изглеждам неуместно или пък последното посещение при фризьора е катастрофа (малко вероятно, но все пак) - много държа да знам това, най-вероятно вече сама съм констатирала краха и лъжата, дори и добронамерена, по-скоро би ме издразнила.

От мъжете - зависи като как са около мен, но най-често е по-добре да замълчават, че да избягват стъпките "на криво".

Инак проблем с кокошите разговори нямам, дори напротив - обожавам ги и ме разтоварват. Как ме връщаш, ако занеш, във времето отпреди една седмица, когато в обкръжението на една мила кокоша компания отмятахме маргарити край плажа.





Тема Защо използваш "винаги", след като е закон,нови [re: thebeliever]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.09.08 00:56



че всички обобщения са погрешни, включително и това?



Не очаквам, може би затова и получавам.



Тема Не ти се обадих, не ме бийнови [re: thebeliever]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.08 08:00



Не очаквам комплименти от жени. И от мъже не очаквам. От мъжете очаквам действия, а с жените си оплюваме мъжете, които не действат.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Не ти се обадих, не ме бийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано02.09.08 08:58



демек , с жените си лъжете и мажете по чуждите ,а собствения сте го залостили в банята да лЕпи плочки,а?


еми и така става.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: Coнaтa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.09.08 11:00



Ами, май знае.



Люпя семки на седмото небе.

Тема комплиментите правят чудесанови [re: thebeliever]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.09.08 11:34



понякога

отварят се врати и ти се правят услуги които без комплимент няма да станат (макар и фалшив, макар и да знаят че е фалшив)

принципно не ме кефи по такъв начин да си постигам целите, но понякога се налага (особено когато принципно въпросната врата трябва да е отворена, но е затворена поради простотия и бюрократщина)

така че моето предложение към теб е да започнеш да правиш комплименти - ще видиш колко е хубаво (и полезно) особено като ги прави умен човек!



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано02.09.08 11:57



Аз пък съм против прекаляването с комплименти и мили думи, обезценяват се някак. Превъзнасянето по повод моята или някоя личност, буди само недоверие. Спекулирането с хубавите думи отнема много от стойността им. Виж, ако нещо те впечатли или развълнува - не го премълчавай, даже и да не знаеш как точно да се изразиш - ще си проличи, че имаш желание. Пък ако си такъв някакъв човек, който не разправя наляво и надясно на всеки колко е велик - има ли смисъл да започнеш да го правиш изкуствено и целенасочено? Хубаво ли ще ти е да постигнеш нещо по този начин - играейки? Рискуваш да те харесат такава, каквато не си, хора, които не са от "твоя вид". Голяма част от проблемите между хората идват от неискреност. Един се прави на такъв, какъвто не е, друг го харесал така, после се разочаровал, щото не му се оправдали очакванията ... губене на време. И без друго по тоя начин можеш да спечелиш само комплексари - ако ти трябват - действай.



Тема Прекраснонови [re: aquarius_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.09.08 12:41



казано.

Водолей ли си?

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Прекраснонови [re: paзбиpaм]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано02.09.08 13:58



Тъй вярно :) Но не "вярвам" в зодиите, никът е друг въпрос.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано02.09.08 17:53



Продължава да ме учудва фактът, че получавам в пъти повече комплименти от жени, продължавам обаче да ценя повече тези, които идват от мъже. (Мисля си, че на моята възраст мога да различа истинските от лицемерните и в двете групи.)

Всъщност, защо ли? Аз самата правя на жени непрекъснато - сред мъжкото племе четки, поощрения и искрени признания получават само любимите ми.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.08 21:58



Най-вероятно преувеличаваш художествено, едва ли имаш чак такъв жесток проблем и то направо с ЖЕНИТЕ, не с някои жени.

Единствните жени, с които аз имам проблем, са тези, които твърдят, че не се разбират с други жени и демонстративно общуват предимно с мъже. Подпечатват разни работи като "типично женски", и плакативно ги отричат, за да демонстрират превъзходството си и напредъка си в еволюцията в сравнение с останалите. Та в тоя ред на мисли не ме кефи много, че се опитваш да редуцираш хората до някакви лигави повърхностни машини за мас. Съгласна съм с Брет, че общуването между жени е много повече от това, което си написала, ама ти го знаеш сигурно, само дето май те е избило на кокетничене в момента май.

Абе в края на краищата - всичко с мярката си. И аз не се кефя на хора, които оставят мазна следа след себе си, но пък не мисля, че имат чак такова числено превъзходство, както героините от поста ти. Нищо не ми става, ако от време на време, ако някой ми каже "обувките ти са хубави", пусна поне някое измъчено "а, да, виждам, че и ти си си измъкнала най-накрая четката за коса изпод леглото и не изглеждаш като разплетена кошница днес".



Тема Re: Проблем с женитенови [re: O!Sag]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.09.08 23:48



обади се на приятел бе,Стрелчо, нема ненамираеми неща

Ето ти каквото ти требе за Котаранко



Бонус имащ и двете гърли с хубавите цици - от кака ти Моргана!!!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Проблем с женитенови [re: LadyMorgana]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано03.09.08 00:59



ммм чудна е
благодаря

--




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.