Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано02.09.08 17:53



Продължава да ме учудва фактът, че получавам в пъти повече комплименти от жени, продължавам обаче да ценя повече тези, които идват от мъже. (Мисля си, че на моята възраст мога да различа истинските от лицемерните и в двете групи.)

Всъщност, защо ли? Аз самата правя на жени непрекъснато - сред мъжкото племе четки, поощрения и искрени признания получават само любимите ми.



Тема Re: Проблем с женитенови [re: thebeliever]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.08 21:58



Най-вероятно преувеличаваш художествено, едва ли имаш чак такъв жесток проблем и то направо с ЖЕНИТЕ, не с някои жени.

Единствните жени, с които аз имам проблем, са тези, които твърдят, че не се разбират с други жени и демонстративно общуват предимно с мъже. Подпечатват разни работи като "типично женски", и плакативно ги отричат, за да демонстрират превъзходството си и напредъка си в еволюцията в сравнение с останалите. Та в тоя ред на мисли не ме кефи много, че се опитваш да редуцираш хората до някакви лигави повърхностни машини за мас. Съгласна съм с Брет, че общуването между жени е много повече от това, което си написала, ама ти го знаеш сигурно, само дето май те е избило на кокетничене в момента май.

Абе в края на краищата - всичко с мярката си. И аз не се кефя на хора, които оставят мазна следа след себе си, но пък не мисля, че имат чак такова числено превъзходство, както героините от поста ти. Нищо не ми става, ако от време на време, ако някой ми каже "обувките ти са хубави", пусна поне някое измъчено "а, да, виждам, че и ти си си измъкнала най-накрая четката за коса изпод леглото и не изглеждаш като разплетена кошница днес".



Тема Re: Проблем с женитенови [re: O!Sag]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.09.08 23:48



обади се на приятел бе,Стрелчо, нема ненамираеми неща

Ето ти каквото ти требе за Котаранко



Бонус имащ и двете гърли с хубавите цици - от кака ти Моргана!!!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Проблем с женитенови [re: LadyMorgana]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано03.09.08 00:59



ммм чудна е
благодаря

--




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.