Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 28.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Колко от нас си лягатнови  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано30.08.08 13:26



до любимия човек?
Наскоро чух една колежка да казва, че между изразитемоят съпруг и моят мъж има разлика колкото оттук до небето. Не че е казала нещо шокиращо, просто не бях поглеждала нещата от такъв ъгъл. Та интересно ми е:
1. Лягате ли си до любимия човек или не (и защо)?
2. Борите ли се за собственото си щастие?
3. Мислите ли, че темата е по-скоро табу?



Тема Re: Колко от нас си лягатнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано30.08.08 13:35



а ти ми отговори сега:

защо трябва да си причинявам това, да лягам до един, като копнея за друг? не може ли ако обектът на копнежа е недостъпен, примерно, просто да не си лягам до никого? и като променя посоката на копнежа, чак тогава да си полегна но новият му излъчвател? бе знам аз, че нравите в този миг и в тази страна са много зле, ама пък чак такива неща да си образувам нарочно... едва ли.

а за щастието - то не е цел, която се постига, то е състояние и рядко зависи от външни фактори. поне за мен е така.

темата е табу до толкова, доколкото ако кажеш, че любимият и този, при когото си лягаш, трябва да са един и същ, може леко да те поосмеят като задръстена и демоде.



Тема Re: Колко от нас си лягатнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано30.08.08 13:40



Човека е странно същество още повече мъжа.
Вчера научих някаква история за някакъв немец, който бил сгоден. Но имал и несериозна връзка с някаква жена. Ходили в нейния апартамент. Обаче малко преди това, един ден той отишъл при нея обаче тя била с някакъв друг мъж. И той се изненадал и питал защо така - и тя му казала, ти си сгоден, а аз не мога да спя с други мъже, така ли? Това станало през ноща, и същия в 5 часа сутринта се върнал при годеницата си, извикал техните и неговите родители и им казал, че годежа се кенсълира. И после се оженил за онази. Та какъв е извода, любовта е голямо нещо.



Редактирано от XищниK на 30.08.08 13:41.



Тема Re: Колко от нас си лягатнови [re: emma goldman]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано30.08.08 13:44



темата е табу до толкова, доколкото ако кажеш, че любимият и този, при когото си лягаш, трябва да са един и същ, може леко да те поосмеят като задръстена и демоде.

Защо демоде? Това не е ли най-добрия вариант към който се стремят повече хора.


Иначе при другия вариант, когато са различни хора, много нерви се хвърлят, търчане, време, въобще кофти е.



Тема Re:нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Luchezara ()
Публикувано30.08.08 13:47



Точно преди малко гледах ... отсреща работи една влюбена двойка. Пред очите ми са всеки ден, толкова нежно се прегръщат. Момчето не е мой тип, но е хубаво и талантливо. Мислех си като си и спомнях, колко е хубаво да имаш до себе си мъж, който харесваш. Не става винаги и често. Но когато се случва е една безкрайна и много хубава мелодия за сърцето, очите и всички сетива ...






Тема Re: Колко от нас си лягатнови [re: XищниK]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано30.08.08 13:48



това не е любов, а просто пичът се е вързал на най-древния курвенски номер в света.





Тема Re: Колко от нас си лягатнови [re: XищниK]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано30.08.08 13:49



и аз така мисля, много пъти съм казвала, че просто ме мързи да си организирам такива екстравагантности, ама а кажи ми защо хората масово ги практикуват?



Тема Re:нови [re: emma goldman]  
Автор Luchezara ()
Публикувано30.08.08 13:50



Какво му е древното и курвенското? Тя е била права. Или ти смяташ, че тя трябва да стои като в манастир, докато той се жени?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано30.08.08 13:50



и искаш да ми кажеш, че се е случвало до себе си да имаш мъж, когото не харесваш? не ти вярвам!





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор emma goldman (анархистка)
Публикувано30.08.08 13:52



не смятам, че трябва да стои в манастир, а да го разкара при това положение. а номерът е следният: хвърли на мъж въдичката, че има конкуренция и той веднага се активизира. проблемът е, че като се е вързал първия път по този начин, от там нататък само така трябва да го работи. а това са някакви извратени отношения, които не ми се вярва да носят радост.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.