Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 31.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бих искал да се извиня на клуба.нови  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано28.08.08 12:45



Фактът е и - че за 12години, съм се сдърпвал с много хора и по много поводи, досега не беше ми се случвало подобно нещо.

Също факт е и че колкото и да съм се конфронтирал с хора, колкото и да сме си повишавали тон, не съм си позолявал да ги псувам, заливам с фекални епитети, гавря на външност и т.н.

Този вид масирано поведение - и по теми, и на лични бележки, и в писма до (ама нямащи нищо общо с темите) мои приятели, откровено ме свари неподготвен (което не ме извинява).

Никога не е късно човек да си изпусне нервите, особено след когато с дни е бил предизвикван по горния начин. И съотвено - сам да се злепостави, воден от гняв.

Прекалих.
Съжалявам за което.

Хайде сега - мир, лек и спорен ден на всичко!

Впрочем - лежерният августовски период е към края си, хайде сега да си запрятаме ръкавите, че работа има за вършене.


П.С. България, както и целия Източно-европейски регион е и поне до 2015та ще продължава да бъде едно от най-хубавите места за живеене и работене, за дейно мислещи интелигентни хора.

~*~


Тема Re: Бих искал да се извиня на клуба.нови [re: dePhil]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано28.08.08 13:24



от всичко написано най ми допадна този термин: "лежерният"

и последният абзац





Тема Мда-а...нови [re: dePhil]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано28.08.08 13:28



Не участвах в тези препирни, но ми хрумна една сентенция:

Като се развикаш, проблемът не се решава сам по себе си.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема красиво енови [re: dePhil]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано28.08.08 13:30



когато човек се извинява



let me show you the world in my eyes

Тема Re: Бих искал да се извиня на клуба.нови [re: dePhil]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано28.08.08 13:33



Уважавам хора, които намират сила да кажат "Съжалявам, сбърках"

По повод на тази тема ви изчетох целите писания тук и честно казано направо останах безмълвен че чак сте си писали лични бележки с нападки и заплахи.
Мюнхаузен го беше казал точно, не бива така зрели мъже да се палят толкова заради спор в интернет форум.

Нужно е обаче всички да си извадим поука от това, във всеки спор настъпва момент, когато трябва човек да спре и да приеме че не разбира другия но не може да промени мнението му, защото противника или не иска да слуша или тотално не разбира аргументите ни.
Тогава е време да кажем, МИР и да спрем.
Обикновенно това се усеща когато аргументите започнат да звучат като забележки на тема интелегентност, духовна извисеност, външност, сексуална ориентация и възможности и там подобни.
Просто да приемем, че този който започне да прави подобни забележки не умее да спори а е по-примитивния и по-простия и да спрем да му отговаряме.



Тема Re: Бих искал да се извиня на клуба.нови [re: dePhil]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.08.08 13:34



Добре е, че се извини. Ще стане още по-добре, и ако твоят опонент също се извини.
Факт е обаче, че той даже и мен ме е карал да си изпускам нервите. После опищява орталъка, че бил обиждан, заплашван и тнт.

пп. Казах на Лейдито да не мята камъка в лайната, ама тя, душата златна, нали вярва в доброто в хората... Вика, не са лайна, карамелено езерце е, разправя...





Тема Re: Бих искал да се извиня на клуба.нови [re: dePhil]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано28.08.08 13:54



В отговор на:

П.С. България, както и целия Източно-европейски регион е и поне до 2015та ще продължава да бъде едно от най-хубавите места за живеене и работене, за дейно мислещи интелигентни хора.



Забрави да кажеш, че това е твоето мнение.




Тема Не е само неговото.нови [re: Цap Изpoд]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано28.08.08 14:10



Аз също мисля така.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Бих искал да се извиня на клуба.нови [re: dePhil]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.08.08 14:13



Поздравявам те!





Тема Много искаш, бейб,нови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъжe)
Публикувано28.08.08 14:41



Освен ние да отпразнуваме различията ИМ, искаш и те да са в състояние да ги отпразнуват.... е-е-е-е много е, засега толко



Не, не бяха лайна!! Някои беха нарамили лайномета, както каза ти, но това само опръсква наоколо..

Темата и тезите си остават, като и отдадените почести.

Аре вече за секс ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.