Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Питане за 3-канови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано23.08.08 00:53



Преди няколко години правихме с едно семейство два пъти 3-ка (сандвич) и това страшно много ми хареса. Почти всички казват, че сандвич не се прави с любим човек, или с такъв, с който в момента имаш връзка. По принцип е така, но ако се спазва горното правило, то вероятноста да се направи с непознати клони към нула.... Аз имах смелоста и няколко пъти предлагах на съпругата да си избере мъж и да го доведе у дома, но тя всеки път категорично ми е отказвала и аз все още не съм наясно как бих реагирал, ако направя тройка с любима за мен жена. Определено го искам, идеята ми харесва и ме възбужда, но не мога да предвидя собствените си реакции. В момента обсъждаме темата с близка на сърцето ми дама, но проблема идва от това, че тя не го е правила и няма желание, казва ми, че би могла да го направи само заради мен, но се страхува, че 3-ката ще промени нейното отношения към мен и че бих могъл да я загубя по един, или друг начин. Иска ми се да получа съвети от "знаещите" дали си струва да продължавам да го искам, или да си остана само с мераците?
Който го е страх от мечки да не ходи в гората, ама аз още не зная дали мечките са страшни, а гората ме влече неудържимо...



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано23.08.08 02:26



На твое място аз не бих си играла с огъня.
Ако толкова ти е зор, направи го с хора, които не са ти близки.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор jorossss (непознат )
Публикувано23.08.08 03:27



Съгласен съм с Лилит.Правил съм и 3-ки и 4-ки,но никога с любимо за мен момиче.Имаше подобна тема скоро.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор jorossss (непознат )
Публикувано23.08.08 03:35



Наистина би могъл да я загубиш-може да и хареса повече другия или пък да я видиш от друга светлина което е възможно да не ти се понрави много.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор _santiago (непознат )
Публикувано23.08.08 08:53



Не я оставяй тя да избере другия, избери някой смотаняк или плати на професионалист.
И аз се бях "внедрил":) тъй да се каже в едно семейство, мацката ме избра, естествено хлътна ужасно още след втория сандвич, след две години все още ми звънеше без да съм я докоснал повече.
Интересно, не съм го пожелавал с любимо момиче досега. Когато правя любов уединението трябва да е 100%, в такава интимност дори за миг не си представям трето лице в завивките.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано23.08.08 10:01



Не бих го направила с мъже, към които имам някакви чувства. Не знам защо, но не бих.



Тема Съгласна с Лилит!!!нови [re: The Stranger]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано23.08.08 10:11



И само да добавя - ако правиш нещо, нека любимата жена да си остане в неведение. Бтв, страхотно е, че си се замислил - когато някой потърси съвета ми за нещо подобно, обикновено го съветвам да скита с акъл





Тема Re: Питане за 3-канови [re: Лилит]  
Автор Чaeнo.мoмичe (разбита)
Публикувано23.08.08 10:25



Вещеричокова, любима моя, нали той това пита - как да стане с непознати, като вероятността да се случи клони към нула.
Аз му се чудя как така хем е навит, хем не знае как ще реагира. И ми е още по-странно що не натиска за сандвич с две филийки и един...добре де, кренвирш, а се пъне за обратен вариант.





Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор caiko (изтърпител)
Публикувано23.08.08 10:29



нищо хубаво няма да излезе от това - повярваи ми

Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано23.08.08 11:11



Повечето мъже, с които съм говорила за подобно нещо споделят, че трудно биха делили жена си с някой друг мъж. Особено пък като става пред очите им.

Сега си навит за самата идея, но не знам после дали ще ти е приятно да гледаш как някой друг е интимен с нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.