Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 05.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мислил съм...нови [re: _Shining_]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано23.08.08 19:27



.... и за това, което споменаваш. Колкото повече мисля, толкова повече стигам до извода, че изобщо не би трябвало да ми пука, защото аз не съм първия мъж в живота й, дали ще е с един повече, или по-малко, какво значение има. Важното е в случая да си запазим приятелството, което има реален шанс да пострада.
Иначе си права, гледката може да се окаже шокираща за мен



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Беливърке,нови [re: thebeliever]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано23.08.08 19:31



аз за себе си мисля, че вече съм го решил, но това как ще се отрази на дамата няма как да зная, още повече, че тя приема идеята само заради мен. Не ми е отказала категорично, но пък я усещам, че не е много навита, дори веднъж ми каза, че щом толкова го искам, ще го направи, но не ми дава никаква гаранция за последствията....

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Влакче ли?нови [re: kotaranko]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано23.08.08 19:38



Не, благодаря, но ме караш да си мисля, че това е твоето тайно желание. Ако е така, какво ти пречи да го осъществиш? Мисля, че аз достатъчно ясно съм формулирал какво искам.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема странно енови [re: The Stranger]  
Автор лaxyдзи иc бek (минаващ)
Публикувано23.08.08 21:14



наистина не мога да си го обясня. в този клуб груповите забавления се приемат лошо. кура е собствен, путката законна.... до края на света.

лошо място да търсиш съвет.

по собствен опит - но без експертно мнение - жените много лесно приемат чуждия кур. много весело. без остатъчни чувства. нооо преди събитието ... си мислят, че са специални. и ти ще бъдеш наранен. после се травмират, че не си... путката си е нейна ... наистина мисля, че може да си е ползва ...

настроението и е за мен, и ако разбера, че го е дала на друг се ядосвам.



Тема Re: странно енови [re: лaxyдзи иc бek]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано23.08.08 23:40



Прав си приятелю, кура е собствен, путката също, всеки решава сам за себе си кога и къде да ги ползва по предназначение. Проблема (ако въобще има такъв) идва от това, че различните хора реагират различно на дадена ситуация. Имам основание да си мисля, че дамата се опитва да ме разубеди не заради евентуална промяна на отношението й към мен, а заради това, че тя няма желание и вероятно по тази причина няма да се чувства комфортно в една такава ситуация, щото кефа си е кеф, но чанча си остава най-вече за нея. Едно е да изчука един мъж, друго е да са двама, при това гледката ще е доста възбуждаща и ако всеки един от двамата нормално би се задоволил с по един-два тека, при тройката вероятно ще искат поне по още един и тъй като дамата е само една, предполага се, че може да й писне от толкова много чукане. Вече говорих с един приятел за тройката и той е навит, дори ме пита "кога ще я разшием?" Предполагам, че за да се навие на тройка една дама, то тя трябва да е доста издръжлива, или греша? Така си мисля аз, нека колежките-клубарки да ми кажат дали имам право да мисля така.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: странно енови [re: The Stranger]  
Автор лaxyдзи иc бek (минаващ)
Публикувано23.08.08 23:44



женската путка дъно няма. коментара ти е без никакво качество. седем мъже могат да стигант за качествено задоволяване на путка с приключенско настроение.

два могат само да я подразнят.



Тема Има, ама...нови [re: The Stranger]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано23.08.08 23:52



Две познавам - първата все се тръшка, че явно в тоя живот нямало да опита тройка щото приятеля й е мн ревнив - той наистина, понякога идва на работа да проверява дали е там. Иначе момичето е психо - вярва, че един козел й е развързал банския, най-вече щото е мъжки... (случка в провинцията).
Втората мацка има още много хляб да яде докат излезе от тийн-възрастта, за една доза кокаин прави чудеса с мъжките компании.
Не знам дали ти помогнах, но ако чуя някоя нормална мацка да писка за тройки - веднага ще ти кажа.



Тема Re: Питане за 3-канови [re: The Stranger]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано24.08.08 00:10



трябва жената да има желание за тези неща и да е сигурна, че после няма да има проблеми и ревности ...единствения проблем знаеш ли кой е , че после третия винаги иска да е насаме с жената, защото като съм говорила с мъжете казват, че не можело нали само на тя да се отдаде жената един вид нямало място за двамата толкова ;))))
от знаещите съм ...без кавички

Somewhere I Belong


Тема Не,нови [re: лaxyдзи иc бek]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано24.08.08 00:12



позволи ми този път да не се съглася с мнението ти. То вярно, че и жените държат повече на секс от мъжете, но и те душа носят все пак, не са от желязо.
А за дъното пък съвсем не си прав, имат си дъно и то се достига всеки път.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Има, ама...нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано24.08.08 00:21



То има, ама какви са? Още малко и ще ме накараш да си помисля, че щом една жена е навита за тройка, то непременно трябва да й има нещо, а съм повече от сигурен, че това не е така. Нищо, де, може би ще мога да се прежаля с една от двете, ако не стане моята работа, но пък тогава се губи тръпката, все едно чукаме някоя кукла. Друго си е да има тръпка, дори и гадничка да е, но да я има

.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.