Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Gone in 60 Secondsнови  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано18.08.08 13:12



Здравейте, колеги


Та значи, темата за сексуалните разочарования и разминаването между очаквания и реалности сме я бистрили много пъти. Ето, на vehemence още е на първа, аз също се по темата преди доста време.
Няма сега да ви занимавам с чуденки, кво прайм след като тест-драйва е показал липса на основни предпоставки на креватен синхрон и щрак. Аз отговора на този въпрос съм го намерил на база дългогодишен опит - без мене, спасявам се, вдигам гълъбите и т.н. Проблемът ми е, че ме мъчат скрупули И не знам как да се оттегля достатъчно категорично, но така че да не обидя момичето (което принципно не е лош човек и вероятно няма вина за възпитанието и наслагванията, дето са я осакатили сексуално). Не ми се иска да я оставя с впечатление, че всичко е било заради бройката, не бих искал да се почувства използвана..знам ли.
Уфф.. май не успях да предам в пълнота идеята на питането си, но съм сигурен, че хората, чиито отговори чакам, разбраха



Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: Kypamop]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.08 13:22



1.мисля ,че не те заслужавам, в теб има толкова чистота и хубост , а аз се ч
увствам така мръсен и брониран...
2.май ще се събираме с жена ми отново и не искам да пострадаш ако си наоколо?
3.извинявай миличко , но виждаш че съм извратен и без анален до умиране и свирки до изкълчване няма да мине-не искам да те разсипвам , за това ще си ида, а ти късмет, щото си свестна и точна!
4. ще си търся работа работа в чужбина, от вчера ме извикаха....как ще те оставя такава чиста неопетнена , има ли кой да се погрижи за теб?!не мога да подсигуря и двама ни първоначално и това ме тревожи адски

после пак ша пиша





Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: dalya_night]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано18.08.08 13:27



Това повече звучи като 'How to Lose a Guy in 10 days'





Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: Kypamop]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.08 13:33



Страхувам се, че такъв вариант - как да се оттегля достатъчно категорично, но така че да не обидя момичето - няма.
Дали ще се обиди, защото ще и кажеш, че просто не се получава между вас, или ще се обиди, защото ще се умъглиш с благородното иначе намерение да не я нараняваш - голяма разлика няма.
Другото е зверско търпение да изстържеш наслоения и табута, но явно това не е твоя точно случай.



Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: _Shining_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.08 13:35



тц , за да е това трябва да е така:

5.Виж сега , ненагледна моя.Таз уста като розичка , ако ще я стискаш като кокоше дупе-сигурно е добре , но не и при мен , тоз език и кур къде да ги вкарвам? Вчера забеляза ли двата аспирина , дето ти ги мушнах между коленете , станаха на сол.Целия съм охлузен от напъване и пристискване, и да ти кажа това да лежиш като повалено дърво и да чакаш не е ебане , ами е друго.Като те е срам да правиш свирки , като не даваш да те лижа и не допускаш анални ласки , като не искаш да ми седнеш на очите поне веднъж, като пищиш от 69 и те е срам да си отгоре задари няколкото ти кг в повече-аз какво да направя повече за теб?
Айде, не се сърди , предлагам кой от където е овреме, и кой каквото търси да намира -свят широк





Тема Was it really 60 seconds???нови [re: Kypamop]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано18.08.08 13:45



Добре е, че имаш скрупо/ули. Съвест те гризе тоест.

А пък ако намериш и топки да седнеш срещу нея да й кажеш нещата...

Точно каквото пишеш тук. Аз бих се впечатлила, ако мъж намери нерви да направи така с мен. Може би една добавка - след като й кажеш, че не искаш и няма да се виждате повече, я питай все пак дали има нещо да попита или дали иска да знае причините - може и да не иска.

Но ако поиска (аз бих, все е поучително баси) трябва да си готов. Смелост се иска за това, и топки.

ПС Ако не бях от хората с чаканите отговори, извиневай





Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: Kypamop]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано18.08.08 13:49



Такъв вариант да не се обиди няма. Хората са достатъчно самолюбиви за да се спичат и от много по-дребни неща.
Пък и помисли си колко от дамите биха проявили подобен деликатен подход към теб и струва ли си ти тогава да си деликатен?

Спри да и се обаждаш, ако пък тя те потърси (от чиста амбиция някой път! Тоя пък къв е, че ми се прай на важен

) направи се на зает.



Тема Re: Was it really 60 seconds???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.08 13:49



той топки и да извади , ами тя дали ще измъкне уши от някъде?
а те дале ще чуват , а?
щото...ако си ти-лесно ,ех ще чуваш хем ще разбереш какво ти говори, ама той от теб няма и да бяга дет са вика предполагам...



ето ти случай, дето истината не е баш за всекиго нужна



Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: Kypamop]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано18.08.08 14:01



Едно от най - мистериозните, но обхватни обяснения ...които - на всичкото отгоре - се разбират от всички жени..."няма химия".
Няма да има нужда да навлизаш в детайли.

Едно добро отбиване на атаки, доста често и много преексплоатирано и изкривено..но..все още върши работа.
Като ми я няма химията...к чорту е всичко.



Време е за...трапчинки

Тема Re: Gone in 60 Secondsнови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано18.08.08 14:18



Вчера виц ми казаха:

Колко психиатъра са нужни да се завинти електрическа крушка? - Не е важно колко са, важно е крушката да иска да я завинтят..


Та не е въпросът колко наслоения и табута са се натрупали, а доколко носителят е склонен да се прости с някои от тях тях или поне да ги управлява и критически анализира.

Да не се бъркат наслоенията и табутата с принципите, разбира се. Ние не бива да ги бъркаме, и този, който е заринат с тях, също не бива да ги бърка...

Понякога човек си заслужава упорството, ако има и нужното положително отношение и от двете страни, няма насилие и експлоатация сексуална, нещата могат да се променят към добро. Е, 4-сантиметров едва ли ще порасне, колкото и да го поливат и торят редовно, но маса други неща могат да станат по-ощастливяващи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.