Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Флиртнови  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано20.08.06 15:14





Красиво! Дори е глупаво пред теб да защитавам смисъла на флирта. Защото знам че ти харесва. Зависи разбира се, кой какво разбира под тая дума. Флиртовете са различи видове според хората, които ги правят.
Тази снимка е перфекно проявление на това, което аз влагам в смисъла на флирта. Вгледай се много внимателно. Тя го гледа толкова уверено, а той е гледа с готовност да я последва. Такива според мен и трябва да са отношенията писател-читател, особено що се отнася до онлайн литература.
Флиртуващият трябва да може точно както тя във филма да може да привлече вниманието му, до толкова че да го накара да отиде да я потърси. Да я намери. Да си мисли за нея, Да лъже заради нея. Да си мечтае за нея. Да се приближи и да бъде с нея.
А тя да му покаже и да го научи да танцува, да му докаже, че той може! Да си кажат хиляди неща с други думи и да го върне в неговият си свят, същият и не съвсем!

за удоволствието на моят любим Берсерк

Редактирано от Lora_C на 20.08.06 15:20.



Тема Той е заточен в подземието и окованнови [re: Lora_C]  
Автор Дaни Ятoм (the same:-))
Публикувано20.08.06 15:26



с 9 вериги.
Едната е на Целесъобразността
Втиората- на Приличието
третата -на Предпазливостта
четвъртата-на Невъзможността
петата-на Съвестта
шестата-на Добротата
седната-на Лошотията
Осмата-личната Ми
Деветата- няма да казвам.
Но в момента на влас са по-зли сили: Той поне е искрен до краен предел, коалицията е цинична, ехидна и целесъобразна.
Няма как да бъде свалена, защото всеки ден рано сутрин изкарва на стадиона и разстрелва потенциално недоволните.
Но пък личностната ми емоционална икономика е най-добрата в горещата Южна Америка.

Стига с тоя флирт и ти.
Няма такова нещо. Лягай и премрежвай поглед веднага !!





Тема Re: Флиртнови [re: Lora_C]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.08.06 15:31



Уау!

Лора-Ц се появи....



Здравей....чела съм те преди години...още нямах регистрация, когато те четях...как си, бейби?



Тема Re: Флиртнови [re: Lora_C]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано20.08.06 15:38



та в тая тема ще си говорим за флиртове



за удоволствието на моят любим Берсерк

Тема Re: Флиртнови [re: Lora_C]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано20.08.06 15:53



та тия флиртове са от варианта "Радвам се да те срещна" това е много особен такъв вид

тези всички флиртове са на работата, която .... защото работим с клиенти предимно мъже, в съвсем нормална американска фирма, но различното е в мъжете, те са от доста различни нации, континенти и раси

Има такива като един чичка, който ми вика : ...не знам си там какво ...суити, не знам си еди какво си суити...



обаче го казва с такъв подигравателен вид като селският говедар на селската сервитьорка,

Оооооооооооооооооо аз отначало помислих че ми се причу, обаче после Оха!
Лекичко се приближавам с усмивка към тъпата му физиономия и му викам : Ако още веднъж ми кажеш "суити" ще извикам шефа и чичката се сепна

щото той не знае че шефа е ...такъв, че ще му се усмихне нежно и после, когато клиента си излезе ще има " Lora, we have to work it out, let's go my office, and leave the door open"

така че оня се изплаши и вика: -Ама ам траин то би полайт
- Полайт ли?- казах му аз нагло - Това е бизнес плеис анд ю хав то респект ми!

Идиот!

Но има и други клиенти....ех



за удоволствието на моят любим Берсерк

Тема Re: Флиртнови [re: Lora_C]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано20.08.06 15:56



Тия вече са се изчукали многократно в мозъците


Ако това е флиртът.... да, и аз искам.

Cococure

Редактирано от Salem на 20.08.06 16:04.



Тема Лоро, чак изтръпвамнови [re: Lora_C]  
Автор Дaни Ятoм (the same:-))
Публикувано20.08.06 16:05



като си помисля,ч е и тук ще стане същата измислено-префърцунена гадост като в новата ти родина.


Мазен.Какво ти е сторил човекът?



Тема Представи си... [re: Дaни Ятoм]  
Автор Ghostwriter (aficionado)
Публикувано20.08.06 16:11



сега, че някоя особено противна за теб колежка, или клиентка, ако щеш, тръгне да ти говори на "бейби" или "сладурче", като демонстративно ти се слага.

А не е да си показал какъвто и да е интерес или поне симпатия. Няма ли да я резнеш в един момент, колкото и да си толерантен?



Тема точно това ще сторя [re: Ghostwriter]  
Автор Дaни Ятoм (the same:-))
Публикувано20.08.06 16:13



но няма да я плаша със шефа, или съд.



Тема Нормално, [re: Дaни Ятoм]  
Автор Ghostwriter (aficionado)
Публикувано20.08.06 16:18



все пак си мъж.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.