Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Мъжете, ех мъжете! 2нови  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано07.08.08 17:18



Оригиналната тема:

Карамел,

След като подробно обсъдихме жените (не че от дискусията нещо стана ясно, де

) е време да подкараме и мъжете.
Съвременният мъж по-точно.

Струва ли ви се, че напоследък колкото позициите на жените се втвърдяват, толкова омекотяват при мъжете -
движението е като при скачени съдове?
Забелязвам (да, отново) как инициативността и готовността на мъжете да направят усилие при една потенциална възможност клони все повече към нулата, което налага дамите да са по-решителни в действията си. Заедно с това изискванията за подържана, привлекателна, интелигентна и финансово независима жена станаха ...клише, толкова масови са вече.
На цялата тази бъркотия отгоре, метро-, би-, и хомо- сексуалността става избор на все повече мъже.

Какво става, накъде са тръгнали доскорошните мачовци?
Въобще, какво ви е мнението за това, което се случва?

Life is not waiting for the storm to pass, but learning to dance in the rain

Затворена поради бъговете в дира.

Welcome to the real world!



Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: Mopфиyc]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.08.08 17:23



бе днес много слабo, ужким над сто мнения за едно работно време се събраха, пък нема човек за кво да се заяде, я се стегайте молим, че тва на нищо не прилича





Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: Mopфиyc]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.08.08 17:24



И таман на чистичко ми отговори.

ето го твоя постинг

В отговор на:


А аз питам къде има записи, че не е?
Това, че ти не си виждала нещо не значи, че не съществува... я поразпитай малко хора подали си носа извън милата татковина.
И не казах мъжа - казах здрави мъже от мнозинството, тия другите думички да ти говорят нещо?
Нашенски пример - 5 мангусти нападат български мъж, ако го убият никой не ги наказва, ако българина убие/рани някоя от мангустите НПО и съд го навират на кучето в гъза.
Уволняването или ненаемането на здрави бели мъже преди/заради гейове, жени, малцинства или инвалиди у нас още не е започнало, но и това ще стане и тогава ще видиш пасивност и отказ от мъжка роля какво значи... още нищо не е.
Като слушам някои хорица от хАмериката какви ми ги разправят... отиват много на зле нещата.





ето го и моят отговор

В отговор на:


Морфиус, за да е някой юридически дискриминиран, то трябва в закон да пише че е дискриминиран . В кой закон пише ' мъжът няма право на еди какво си '.

Нашенски пример - 5 мангусти нападат български мъж, ако го убият никой не ги наказва, ако българина убие/рани някоя от мангустите НПО и съд го навират на кучето в гъза. - това не е юридическа дискриминация. Защо няма НПО , която да защитава и българи , да не говорим че българите не се защитават едни други - това не е проблем на циганите . Българите стоят и гледат сеир, ако бият някого, докато циганите се подкрепят едни други. Така че в случая изобщо няма юридическа дискриминация. И циганин ще осъдят независимо кой стои зад него, стига българинът да тръгне да го съди . Българинът обаче се отказва , не иска да си търси правата, той иска те да му се полагат и да му се дават на тепсия . Е тая няма да стане. Искаш тепсийка- няма тепсийка. трябва да си я извоюваш и отстояваш, а не да лежиш на ' аз съм мъж '.


Уволняването или ненаемането на здрави бели мъже преди/заради гейове, жени, малцинства или инвалиди у нас още не е започнало, но и това ще стане и тогава ще видиш пасивност и отказ от мъжка роля какво значи... още нищо не е. - това не е дискриминация на здравите бели мъже , а недискриминация на жените, гейовете, малцинствата. те трябва да бъдат с РАВНИ ВЪЗМОЖНОСТИ и на равна нога със здравите бели мъже, след като отговарят на условията. Отвратително е че си сложил в бройката и инвалидите. знаеш ли как живеят инвалидите в България бе . Моли се никога да не си на тяхно място . Хем повечето ревете че инвалидите искали и вземали помощи от данъците, които плащате, хем пък що да им се дава шанс , да са с равни възможности с другите. Морфиус млъкни с тия отвратителни изказвания. Гадни са, отварителни са . Я седни в инвалидна количка и тогава ела да се обясняваш с тия гнусни изказвания. Едвам се въздържам да те напсувам подобаващо.





не се измъквай, а ми отговори. щото в Америка има много калпазани, на които не имс е работи , които емигрираха там с нагласата че ги чакат там с червен килим на летището и ще им отварят вратата където и да почукат .



Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: DarkSide]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.08.08 17:26



нямам проблем с отварянето на другата тема аз. сигурно не е от дирника проблема.



Тема Re:жените са със самочувствие без покритиенови [re: Mopфиyc]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано07.08.08 17:30



Причината в пасивното поведение на мъжете е, че българските жени станаха с огромно метафизично самочувствие без почти никакво покритие. Все повече се надуват, правят се на важни, а в действителност нищо не струват. Моите лични наблюдения са, че колкото повече самочувствието на една средностатистическа българска мърла е по-голямо, за толкова по-голям парцал става на въпрос. Въобразяват, че си че като карат евтини коли за по няколко хиляди лева и работят максимум за хилядарка за хванали Господ за шлифера. Е затова ние мъжете не се занимаваме с тях.



Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: Бapбapeлa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.08.08 17:32



и аз нямах проблем с отварянето, имах предвид че в мненията нямаше кой знае какво този път ... инак проблема не е в бъг, а в лошия дизайн на страницата, ама изглежда повечето хора не правят разлика между двете неща



Тема е,нови [re: Mopфиyc]  
Автор melinda_and_melinda (ambi)
Публикувано07.08.08 17:32



много мило! Точно влезе човек на гости, заговори някого и получава смс partyto se mesti.


Я кажи според теб как жените, родени 20-та, 30-та година се справяха да ръководят отдели, предприятия и региони, да гледат по три деца и се чувстваха щастливи и осъществени, (както и мъжете от онова време) а сега всички мрънкаме.

Какво ни се скапа?



Тема Re:жените са със самочувствие без покритиенови [re: File99_]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.08.08 17:33



навремето лафът беше "хем грозна, хем с претенции"



Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: Mopфиyc]  
Автор знaм,дe ()
Публикувано07.08.08 17:33



Аз не съм особенно сигурна за втвърдената позиция на жените.
Ако, показването на пилешки мускули е твърда позиция, то тогава аз съм трамвай.
Жените обичат да си фантазират и мечтаят, а на всичкото отгоре и чистосърдечно си вярват.

В моята работа съм срещала една торба бизнесменки, забравили по пътя, че зад гърба им (успехите им) задължително има по двама или трима мъже.



Тема Re: Мъжете, ех мъжете! 2нови [re: DarkSide]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.08.08 17:34



Ми готово бре, пиши нещо и се заяждам веднагически с теб, ей тъй за тонус. Оная тема не мога да я отворя, шот мразя опцията 'кратък преглед' заради цъкането и чакането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.