Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови  
Автор 3aдoвoлявaщ ()
Публикувано05.08.08 23:38



Това ще разбера утре- 06.08.08

В съдебната палата някой е решил че не може да се влиза в неприличен външен вид, което включва облекло с къси панталони, къси поли, джапанки и т.н. Поради това вчера не ме пуснаха да вляза, понеже съм бил с къс панталон.
Утре ще облеча дълга пола и ще опитам да вляза. Да видим дали ще ме дискриминират по полов признак, или ще решат че полата е прилично облекло.


Несъмнено ще ми се наложи да пояснявам на някои от тук пишещите, че не отивам там по желание, за културно или духовно обогатяване (като в манастир), а по работа. В държавно учреждение, поради изисквания наложени от други държавни учреждения.



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор caн (звук)
Публикувано06.08.08 01:08



идеята не е лоша...ама да разясниш и дали си мъж или жена ....и май ще те дискриминират и по трети... психо признак


п.п. като ще е по работа по добре да си я свършиш бързо и да си ходиш ..иначе така рискуваш трети път да идваш



Тема По-следващият пътнови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано06.08.08 01:28



пробвай да влезеш по оранжева будистка роба, да видим дали ще те дискриминират по религиозен признак. Страшно съм любопитен!



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.08.08 07:03



Струва ми се, че бъркаш полова дискриминация с липса на усет какъв дрес код да се ползва на определени места. Та понеже явно на някого (на теб) му е в дефицит вкуса и умението да се облече подходящо, и се налага да го подсещат.


Не се притеснявай - това е пустия балкански синдром. Кажи на някой, че хубав, ама изцапан и той ще се ядоса и ще тръгне да ти обяснява колко е хубав...



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.08.08 07:26



Според мен ще решат, че се подиграваш със съда и няма да те пуснат на това основание, но поне ще бъде забавно.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор caiko (обърквач)
Публикувано06.08.08 08:34



определено има
моите колежки си позволяват да ме пляскат по задника и като ги попитам после какво се опитват да направят се смеят все едно е нещо много забавно
ако аз го направя едва ли ще има същата реакция.......

Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги...


Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Frakly ()
Публикувано06.08.08 08:42



Що не сложиш къса пола?

Но си епилирай краката.





Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: caiko]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано06.08.08 09:19



ами предизвикваш ги с хубаво дупе, не се оплаквай!

...Да видиш как им е на жените, като все ги упрекват, че сами са си виновни, щото те предизвиквали горките мъже





Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: monetka]  
Автор caiko (обърквач)
Публикувано06.08.08 09:23



ама става въпрос за 40-50 годишни жени все пак не е нормално и то с претенции за интелигентни
все пак работя в банка - ако беше в някои бар аре по щях да го приема ама при тва положение......

Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги...


Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: caiko]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано06.08.08 13:09



Имал съм същите случки. Уви с еманципацията си е заминало и част от възпитанието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.