Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: И кво-о?нови [re: glupcho]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано07.08.08 16:07



Ще заработи шамарената фабрика, а



Тема Re: И кво-о?нови [re: kotaranko]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано07.08.08 16:10



и не само и не само

- скубя , хапя и дращя

Влюбена в теб

Тема Re: И кво-о?нови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.08.08 16:15



И от какъФ зор такъФ излишен разход на енергия,а???





Тема Re: И кво-о?нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано07.08.08 16:20



бе как бе, това е принципен ФапроЗ, не може току така някой да ми пипа нещата
е...и малко за фитнес



Влюбена в теб

Тема Ми, кво да ти отговоря...нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано07.08.08 16:25



Виж ся, независимо от температурите към момента, има хора, които ходят на работа или по институции по:
а) потник и шорти;
б) с 3/4 (7/8) гащи и фланелка;
в) спортен панталон и риза с къси ракъви;
г) с костюм и вратовръзка;
д) с плавници и шнорхел.

Познай ти от кои си. И се самооцени като класа по горните пет предложения.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: И кво-о?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Xъkълбepи (новак)
Публикувано07.08.08 16:29



И мен са ме хващали. В трамваи и тролеи.



Тема Re: И кво-о?нови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.08.08 16:34



Aha, викаш друго си е да им вземеш страха

.
Ти в Сф ли си бре??



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съднови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.08.08 16:34



Че Барбарела си е с мислене и поведение на Овца, не рита срещу правилата и не проявява самостоятелно мислене- си е нейна работа. Толкова са й възможностите. На всички ни е ясно че от Барбарела не може да стане Жана Д'Арк.... - е тук много сбъркА, но няма отде да знаеш.

Не съм родена на село, в града съм родена. Не си вдянал какво съм написала по-горе .

Барбарела момко и да иска не може да е овца в стадото ... а е постигнала неща , дето ти не си и сънувал. И самостоятелно мислене си има и си отстоява исканията и рита, но когато си струва . Срещу такива дребнавости - като правилата как да влизал човек в Съдебната палата - изобщо не си струва човек да рита , това е толкова дребно дребнаво изискване, че дори не си струва да го коментирам . Барбарела рита срещу значителни и значими неща , които органичават или вредят - за такива влага енергия и емоции . Ти обаче с тоя мижитурски подход срещу значими неща ,едва ли можеш да риташ и си в състояние само да роптаеш срещу някаква мижава наредба . По-добре не говори за възможности, защото едва ли можеш ме стигна . Ти се правиш на палячо пред полицай на портала, докато аз казвам на държавен служител ' искам да намерите начин да стане , така както аз искам'. Тая сутрин по казах отново и знам че ще стане на моята, а те пък знаят коя съм и какво мога .

Няма как да имам проблемите на Роксана. Не пия, нямам проблем с аклохола, нямам проблем с мъжете, нямам проблем с парите, не рева че държавата ми е длъжна .

Психическият проблем е у теб . Ти си тоя дето се нерви за незначителни неща , появява се като палячо с пола в Съдебната палата и му е кеф, че е разсмял полицайката . а на всичко отгоре си седнал като некадърен психоаналитик да ме анализираш. Не ставаш за тая работа . Боже, Боже, прибери си вересиите.





Тема Re: И кво-о?нови [re: glupcho]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано07.08.08 16:36



Да не си от Кеч лигата



Тема Re: Ми, кво да ти отговоря...нови [re: ABe]  
Автор 3aдoвoлявaщ ()
Публикувано07.08.08 16:39



Ти явно си прочел цялото дълго нещо дето ти бях копирал, разбрал си го и даваш най-адекватният отговор на който си способен? или ти е простено, защото си (разсеян)?

хубаво е че самооценката ти зависи от дрехите с които ходиш на работа. значи винаги можеш да си я подържаш висока, ако и да няма с какво друго да я подхраниш.

и тука въобще не става дума за това кой как ходи на работа. ама явно съм те надценил- акълът не ти е много повече от на общата....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.