Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.08.08 08:32



Да, седя му в скута и ми диктува, следи и за грешки, понеже се е заел да ме образова. Трудна задача, но така е... любовта е силна.
В замяна му се събличам редовно. И го обличам, само висша мода, естествено.
За разлика от теб, той не очаква от жените си да "вденат" - не си пада по шивачки. Но се радвам за теб, че ти кроят по мярка, това е добре...


Старомодно е, но пък е романтично.
Трябва само да купуваш модни списания, та следващия път да те изпрати подготвен като тръгнеш да излизаш тук-там.



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night (())
Публикувано07.08.08 08:53



ако си ми клиент ще те убия с правата лопата , с един удар





Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.08.08 09:09



Ти пък все едно не гледаш трилъри. Не знаеш ли, че лошите трудно умират...


Задоволяващ явно режисира Знам какво направих миналото лято...



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: Obstinacy]  
Автор dalya_night (())
Публикувано07.08.08 09:13



абе той е опасен за вагинално/клиторното здраве на мнозина


по особено мъчителен на жертвата начин и с особена жестокост



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.08.08 09:17



Щом вече облича поли, си мисля, че става опасен и за аналното здраве на малцина/мнозина. Според какво ще направи това лято.





Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: Obstinacy]  
Автор dalya_night (())
Публикувано07.08.08 09:24



така е
сега чете и крои пъклени планове за кърваво-спермена саморазправа с критиците


очаквам включване, което да постави на место мен ,теб и още неколко

по темата-както вече беше писано , институциите като такива и липсващата им ефективност като такава не бива да бъдат обърквани.
опитите да се въведе ред и протокол обаче /както е нормално за нашите ширини/ са недомислени , пресилени и неефективни

и ако тръгнем с маскаради да борим двойните аршини и стандарти из целия обществен договор тука ще заприлича съвсем на лудница...
турете едни що годе прилични дрипи , свършете си работата и бегайте далеч от всяко подобно "тук", докато можете*

*лято е , има критични доклади от ОЛАФ.
полицията и прокуратурата са под особен натиск
пререкания с полицай неминуемо водят до 24 часово задържане за "справка" която справка протича в някое РПУ като задължително клетката е в близост до кенефите, които кенефи вонят ужасно , ако няма задържани джебчийки последните 24 часа, които да са ги измили по принуда.
отделно, за да се оправдае това 24 часово задържане се спретва едно искане по указа за борба с дребното хулиганство , където има глоби до хиляда лева и обществен труд до 15 дена в поделенията на полицията-примерно метеш миеш или работиш към някое ТПО-това се брои за нормално дело отчита се активност и давате доброволно възможност на полиция и прокуратура да ви брои за контингент и за едно свършено дело с един осъден
-съдът за неуважение може да ви глобява с доста солени глоби-неуважението е в реплики дуплики в залата и неприлично облекло жестове и т.н...

Просто се запишете в друг спорт, или най лесното-облечете нещо прилично...

Редактирано от dalya_night на 07.08.08 09:33.



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съд?нови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.08.08 09:31



Ама тя била облЯкла полата на майка си... - коментират източници.





Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съднови [re: dalya_night]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано07.08.08 10:47



Не бе Далке, и аз смятам, че къси панталонки и джапанки не са облекло с което да се разхождаш в съда, ама някакси смешно се получава. В моя случай, с клиента ми бяхме облечени като близнаци - бежави 3/4 панталони(дължина под коляното), спортни обувки, не джапанки/чехли, е мене ме пуснаха, него - не.



Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съднови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.08.08 11:00



Аз пък смятам, че когато изискваш определено облекло, трябва и да предоставиш условия за ползването му. Колко климатика има в Съдебната палата, в Данъчното, в НОИ? Е, откъде накъде някой ще ме кара да се пържа в собствен сос в костюм в някоя от тези институции? Кого обиждат късите ми панталонки? И ако аз съм човек на социална пенсия и за лятото имам само тези къси панталонки и джапанки, това прави ли ме по-малко гражданин на тази държава?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Off: Имали ли полова дискриминация в бълг. съднови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано07.08.08 11:03



точно това имах предвид като казах, че нещо се разпорежда , но е недомислено от разпореждащата страна....
та , права си, можеш и да си погибнеш на опашките и в жегата-на кой му дреме-един по малко за плащане на пенсии...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.