Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Новият Дон Жуаннови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:32



Дон Жуан (на испански: Don Juan, „господин Хуан“) е герой на ред литературни, театрални, музикални, филмови и други произведения. Името му е станало нарицателно за прелъстител; за мъж без скрупули в любовта и без ангажимент към близките си.
Това казва една богата интернет енциклопедия.
Аз казвам, че ми прави впечатление следното: Много мъжленца се взимат насериозно и решават, че ще го играят фаталния мъж.
Роля, непосилна за тях и такава, за която нямат квалификация. Резултатът е налице - мацките се впечатляват. Но той не цели да забие само долнопробни единични брокй, не че не го прави. Пада си по различен тип жени, които нарича "добри момичета". "Разказва им играта" и се връща при безобидните първи.
"Предрешен" като митичен герой, той не прозира семплата истина, че е един обикновен палячо, прекалил с комиксите и филмите.
Вие срещали ли сте такива дон хуйоновци?





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 11:42



Ние сме срещали, ама ще се махнем от темата, щото сега ще се появят въпросните засегнати мъжленца и ще скочат на мен, а не на теб, заради скандалната ми репутация.


Поради което, дам, давам само неутрално потвърждение, обаче не ми се яде бой заради коментара, който бих направила.





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 11:43



маце, дядо ми, бог да го поживи, казваше: "къвто пазаря, такива и купувачите".

та в този ред на мисли ще ти река, че на родния маркет е пълно с кисели сливи, които се имат за праскови от най-висш сорт, пък са си най-обикновени селски джанки.... ти кво очакваш тогава?
пък и ми е ултра интересно твоят свят от какви фатални мъже е населен, та вадиш емпирика за сравнение...?
хехе, като чуя такова на изказване и ми става смехурковско....
ваша милост на какво се оприличава? м?

когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Тема хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: Obstinacy]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано29.07.08 11:43



докато има "долнопробни бройки" и "добри женички", ще има и подобни "мъжленца" "без квалификация"



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:45



Хайде, хайде... чакам те.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 11:47



Абе, Киро бил модерирал клуб "романтични души"?


Аз мисля да се преместя там :)))








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:47



Пиуенце, ти мен ме остави. Не обсъждаме мен. А моите мъже са все от човеци били нагоре. Аз не пиша за тях, пиша за мъжете по принцип.
Ама то вие тук, ако не заядете, не може да изкажете мнение.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:48



Киро си е романтична душа. Мда. Нищо лошо за него.



Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: DarkSide]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:49



И кво предлатгаш - геноцид?





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 11:52



мио мишуенце, сърчицето ми пърха радостно за вас, че от общата маса балкански криви тикви сте уцелила право в десятката със стрелата на АМУРА стойностно-лелеяно-рицарско-истинския Бай Иван (i.e г-н Хуан) по... КУРА...
Де и при мен тоз късмет.... аз все гнилите круши лапам.... Дали пък късметът не ми е нейде из дебрите дирнишко-клубни.... м?



когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Редактирано от cpeдeн пpъcт на 29.07.08 11:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.