Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Новият Дон Жуан  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:32



Дон Жуан (на испански: Don Juan, „господин Хуан“) е герой на ред литературни, театрални, музикални, филмови и други произведения. Името му е станало нарицателно за прелъстител; за мъж без скрупули в любовта и без ангажимент към близките си.
Това казва една богата интернет енциклопедия.
Аз казвам, че ми прави впечатление следното: Много мъжленца се взимат насериозно и решават, че ще го играят фаталния мъж.
Роля, непосилна за тях и такава, за която нямат квалификация. Резултатът е налице - мацките се впечатляват. Но той не цели да забие само долнопробни единични брокй, не че не го прави. Пада си по различен тип жени, които нарича "добри момичета". "Разказва им играта" и се връща при безобидните първи.
"Предрешен" като митичен герой, той не прозира семплата истина, че е един обикновен палячо, прекалил с комиксите и филмите.
Вие срещали ли сте такива дон хуйоновци?





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 11:42



Ние сме срещали, ама ще се махнем от темата, щото сега ще се появят въпросните засегнати мъжленца и ще скочат на мен, а не на теб, заради скандалната ми репутация.


Поради което, дам, давам само неутрално потвърждение, обаче не ми се яде бой заради коментара, който бих направила.





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 11:43



маце, дядо ми, бог да го поживи, казваше: "къвто пазаря, такива и купувачите".

та в този ред на мисли ще ти река, че на родния маркет е пълно с кисели сливи, които се имат за праскови от най-висш сорт, пък са си най-обикновени селски джанки.... ти кво очакваш тогава?
пък и ми е ултра интересно твоят свят от какви фатални мъже е населен, та вадиш емпирика за сравнение...?
хехе, като чуя такова на изказване и ми става смехурковско....
ваша милост на какво се оприличава? м?

когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Тема хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: Obstinacy]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано29.07.08 11:43



докато има "долнопробни бройки" и "добри женички", ще има и подобни "мъжленца" "без квалификация"



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:45



Хайде, хайде... чакам те.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 11:47



Абе, Киро бил модерирал клуб "романтични души"?


Аз мисля да се преместя там :)))








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:47



Пиуенце, ти мен ме остави. Не обсъждаме мен. А моите мъже са все от човеци били нагоре. Аз не пиша за тях, пиша за мъжете по принцип.
Ама то вие тук, ако не заядете, не може да изкажете мнение.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:48



Киро си е романтична душа. Мда. Нищо лошо за него.



Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: DarkSide]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 11:49



И кво предлатгаш - геноцид?





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 11:52



мио мишуенце, сърчицето ми пърха радостно за вас, че от общата маса балкански криви тикви сте уцелила право в десятката със стрелата на АМУРА стойностно-лелеяно-рицарско-истинския Бай Иван (i.e г-н Хуан) по... КУРА...
Де и при мен тоз късмет.... аз все гнилите круши лапам.... Дали пък късметът не ми е нейде из дебрите дирнишко-клубни.... м?



когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Редактирано от cpeдeн пpъcт на 29.07.08 11:53.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.07.08 11:53



тва описание ми мяза като да е за Бай Хуй





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано29.07.08 11:57



нещо си се опарила маи?



Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: dalya_night]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 11:57



Че какво друго да е, адвокате? Вий както и да го лустросвате онуй вашето женското кредо за жУвота, все в крайна сметка ХУЯ дирите...



когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 11:58



Виж сега.

Аз едно време се интересувах от социология, и още понякога ме избива натам.

За да не се отклоним в сексизъм, има го и обратното явление, женички, които го раздават фатални, и се заиграват с некои мъжленца по подобен начин. Скоро бяха хванали една черна вдовица, която омайвала стари пишки, изчуквала ги, убеждавала ги да се оженят за нея, и така навъртяла четири брака и четири погребения, преди да я хванат внуци и деца на петия кандидат-съпруг и да я дадат под съд.



Както неведнъж съм казвала, простотията идва от беднотията. Верно е, че има и тъпи и прости богати хора, но не е така масово. Обаче ако системно живееш в беднотия и мизерия, и както е казал Маркс, битието определя съзнанието.


Аз го виждам това явление в тая графа. какво му остава на бедния мъж, освен ебане, понеже общо взето друг лукс не може да си позволи? Затова бедняците и мизерниците оставят такива ярки следи в сексуалната не-култура.


Богатите си губят времето по концерти, пътешествия и всякакви скъпо струващи удоволствия. А болестта на съвременния модерен мъж е практически пълната импотентност от работа, удоволствия и изобилие от стрес и изкушения.


Що не мога да видя поне един богаташ да си играе такива игрички? Щото не му пука, щото не му се налага, всяка практически жена ще му легне, и щото няма време примерно....допълвай списъка. Да не говорим, че може да си купи всички възможни удоволствия, включително всякакви сексуални, ама буквално всякакви , и не му се налага да се прави на палячо, и едва ли има нерви.



Има и други възможни ъгли, под които може да се разгледа явлението, примерно от психологическа гледна точка, кои мъже изпитват такава нужда, да се правят на велики. Айде, тука има психолози, да им дам думата, че пак написах цял ферман.


Примерно де



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: Obstinacy]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано29.07.08 11:59



Твърде нескопосан начин за самовдигане на самочуствието чрез внезапно забелязване съществуването на някакви низши същества и тяхното разбличаване с цитати от една пълна енциклопедия.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:06



Хубу де, ама примерно. Я си представи един богаташ, който обаче страда от проклятието на новия век... друса се като пералня перла от `89-а, тогава кво праим? Богат-беден.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: cpeдeн пpъcт]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:08



Не знам, питай си патката.





Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: DarkSide]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:09



Твърде дълго изречение, лишено от смисъл.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 12:10



Оф, да оставим настрана частните и комплексните случаи, и да ги обединим под мотото "ако си богат, всичко може да правиш, даже да се друсаш и да се докараш до импотентност".


Щото аз не виждам как ще се друса човек, който няма пари да си купи тоалетна хартия даже.



Психологическият портрет ми се вижда да е по-интересен, но като че ли пак има връзка с някакви недоимъци и липси, а не излишества и богатства, материални или нематериални.





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор cpeдeн пpъcт ()
Публикувано29.07.08 12:11



Дреме й на нея....



когато не мисля с патката си, действам от нейно име...

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:18



Е само това ли ще напишеш? Ай не се праи на интересна. Давай да говорим.
В тази връзка с темата ми, дека е Задоволяващ? Да не е умрел?



Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: Obstinacy]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано29.07.08 12:19



тогава приятен ден ти желая



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:19



Роскана, ти ме кефиш. Честно! Напиши още нещо, моля те.



Тема Re: хвалиш ли се или се оплаквашнови [re: DarkSide]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:21



Всичко хубаво и на теб. И както казват бабите, като тръгнат да си ходят: Ай и шше извиняваашш, ако има нешто...





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.07.08 12:22



виж сега:
на теория около мен има изобилие на дон жуановци казанови и на майка им кътния зъб и корави копелета!
обаче на практика сега сама си търся интериорни врати да си сменя в офиса щот поч(вам ремонт и ще им еба майката и папагали шарени и безполезни!


смятам ти е достатъчно като инфо , ако се сетя за още некоя псувня щи пиша по късно



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: caiko]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:23



Ай го и тоя.
Туте, обяснявам и на теб. Моите завоевания, момчета, мъже няма да тръгна да ги просвам да ги обсъждат хора, като теб. Това би било крайно недостойно.
Всяка прилика с действителни лица и събития, е напълно случайна. Време е да почвате да схващате...





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано29.07.08 12:25



Крайно недостойно е да наричаш мъжете завоевания и да ги криеш. Щом криеш значи вършиш недостойни неща с тях или без тях.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:26



Аз съм тук.
Ама те ората от клуба пак са се разтресли от параноя.
Къде са великите летописци, що са в отпуск? Да няма някъде промоция: Титани в секса и празнословията, нощувка 5 лв. апартамент 6 *-и?





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано29.07.08 12:27



На калпав уй космите му пречат - важи и за "фаталните мъже" и за "фаталните жени".
Масата такива требят ЖК та или отмъщават за наритано его.

Welcome to the real world!


Редактирано от Mopфиyc на 29.07.08 12:34.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:27



Не че ги крия бе, къде измете пък ти, вместо да си купиш рейнобол и да развиеш манията си за чистота?
Казвам, че хората, с които съм била не заслужават наказанието да ги обсъждат хора като цайко, ама айде, ако искаш и ти заповядай в неговата партия.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.07.08 12:29



аз си чакам твоето обяснение по сдвоеното ти съждение от снощи-ебан с рязана винтовка-налична липса на романтизъм





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Mopфиyc]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 12:31



Как се рита его, че моето нещо не слушка, трябва да го накажа. Много голямо расте и това ме принуждава все повече да го храня и поя.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано29.07.08 12:33



Някой друг може да го направи, ти можеш само да си го дресираш... ама как точно става дресурата, не ми е в компетенцията.
Може би осъзнаването на причинно следствените връзки в заобикалящия свят и мястото ни в него помага, но не гарантирам.

Welcome to the real world!




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано29.07.08 12:42



кажи ся кой ти накриви путето





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано29.07.08 12:54



Как се рита его, че моето нещо не слушка, трябва да го накажа.

Ето как. Изпляскваш тука на мегданя една дибидюс темичка кат настоящата, след което изулваш гащичките, надупваш се и лееекичко разтваааааряш задни бузки с две ръчички. Изрежда ти се цялото клубно присъствие, барабар със случайните минувачи. Ако при това на всеки следващ му смазваш уя с вазелинени устни, наместо да му скачаш кат незадоволена мисирка, значи, че егото ти е наритано.



Не ми плащай за съвета, безплатен е...

the rest is silence

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано29.07.08 13:05



завоевания ?!!!???
хаха а бе ти маи много филми гледаш


да та светнат - като ти пълнят дупето с месо е ясно кои кого завоюва

Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: caiko]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 13:13



Брей, велик в своя идиотизъм си ти, браво!





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 13:15



Кой университет викаш си завършил? По универсално и глобално зацикляне в простотията?
Чудесно, честито дипломиране. Върни се в катуна да почерпиш, но не се застоявай, ще изпуснеш стажа в затвора...





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 13:17



Чудя се как ли изглежда човек, който пише като теб? Как ли живееш, как ли се справяш във всекидневието.
Сигурно онговорът на всички тези въпроси е: зле


Тъжно е, но не чакай от мен съчувствие. Не съм такава.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано29.07.08 13:17



завоевателко....



Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 13:41



Аз пък не разбирам какво толкоз фатално има в компулсивното зацикляне в бездната на нерешен едипов комплекс, и то с помиярски похвати - каквото в същността си е туй митично донжуанство пусто?



Много хубава тема имаше преди време от Ема по този въпрос:



Има какво да се прочете.




Редактирано от Лилит на 29.07.08 14:00.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано29.07.08 13:42



Мдааа, съдейки по този, а и по другите постове, които си изакала тук-там из темичката си, мога с прискърбие да ти кажа, че скоро нема си излекуваш егото



the rest is silence

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: dalya_night]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 13:46



Дееба и мъжленцата, ако и от интериорни врати разбират по-малко и от мен :)))



Защо, Далиийо, сме две-три до пе-шес въртиопашки у нас и по света, мъж да не мое да ни мине? и когато се еба, пак аз го еба...да не говорим за животеца ни жалък, ако и вратите си интериорни сама си поръчвам и няма нещо мъжко да не мога?


Имам същия проблем, ще сменям де що. Защо мъжете се изпокриват солидарно, и все жени вършат мъжката работа, питам аз, и отговор не искам, отговора го знам? Къде е Конан Варварина, поне да ми поработи като хамалин, ама и Конан ще умре от глад, ако работи само като хамалин, а днешните мъже освен за хамали за друго не стават? :(((





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 13:51



Скъпа, скъпа и мила Обстинаси!


Аз моем да пишем, моем и да не пишем, ама просто съм сигурна как агитката ся ше пристигне да ме банва, познай коя агитка имам предвид, не че ми дреме, ама ми развалят перфектната ситуация...уууупс, репутация на скандалджийка! Неам кеф да праим скандали, кога не напраим клуба луд за месеци поне, а иначе се занимаваме с пошлите им клевети и анонимни простотии, а то е ясно от кого идва, поименно и пониково!



Ще обърнат темата ти на клевети и простотии по мой адрес! А темата ти е прекрасна и благодатна!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:06



Важното е да ни те пука. Нали знаеш...
Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know
Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I dont just say
And nothing else matters





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:10



бау, бау... ами така е. Някои страдаме от липса на чувство за малоценност. Пожелаваме ви като пораснете и вие да станете като нас.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 14:26








Требе да основеме Партия на гепи-точка-цомките :)))


Ка ша земем политическата и сексуалната власт в тая бедна, измъчена страна, и как ша потекат европейски подаръци към нашето благородно дело :)))) да земеме и да употребиме всяка употребявана и неупотребявана пишка ....данъци и такси според размера и дългоможенето....това е валутата на бъдещето!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Лилит]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:30



Всяка добра жена трябва да премине през един шут, за да разбере колко е комично драматичното. Няма лошо.
И да права си. В този кръг от мъже с маски, с една дума - палячовци, все някъде виси бележката: "Едипе, върне се, простих ти. Мама."





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано29.07.08 14:40



Да си глупава... не си глупава. Ам що тъй тъпо се изцепи, мама?



the rest is silence

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 14:40



По-подходящо е да пише "Едипе, стига ме еба, щото не е редно, не ме ли позна? Аз съм мама."



Фройд сигурно се върти като вентилатор у гроба в момента.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:43



Не сме безгрешни, това е. Ама някъде в една книга пишело, че само Господ можел да съди.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Лилит]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:45




Re-то би било "Това, че майка ти ти еба майката, не значи, че ти на мен трябва да си отмъщаваш на/за нея". (всъщност многоточие и отдолу добавено - Напускам те, негодник такъв!!!)



Тема Резултати на полувремето...нови [re: Obstinacy]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 14:51



Значи, да обощим до тук

....

- изкефи се на сложните словосъчетания на роксана, която се помъчи да обощи това, което другите горе-долу ти казаха с примери (и поиска още от далия)...

- разбрахме не един път, че твоите мъже са били ултра-мега-хай, ерго - ти не падаш по-долу...

- скочи на дарк-а, който просто изкоментира поста ти, на цайко също, по-скоро на база репутацията му, а не на написаното...

- разбрахме, че скоро няма да развиеш идеи за лична малоценност (такива остри твърдения, често се тълкуват като непоклатимо потвърждение за обратното...)...

- цупо си ти зададе логичен въпрос, може би не с лигаво-загрижено-задъхания тон на най-добра-приятелка-след-успешен-маникюр - и в резултат на това колективния читател взе да подозира, че може би и висше учебно заведение си посещавала, като за момента резулата остава загадка...

- на тясно-профисионално-загатнатата потенциална причина на лилит закима като куче на павлов, като пусна и две изречения в стил "интелигентност във вечерна рокля"...



та дотук толкова....

айде, малко и от мен... ако се разтоварваш - ми остави и другите да се разтоварват...

не мога да се въздържа, ама лъха на НДК-синдром от цялата работа, дано да си го преодолееш...

и да, много хора се взимат на сериозно - мъже, жени, млади, стари, в личен и в професионален план... и какво?

и големия въпрос - питаха те вече - "и какво оттук нататък?" - ти имаш ли мнение за мъжленцата въпросни или за явлението? нещо предлагаш ли?

или - "пфуууу , оплюх мъжете [заглаждам перушината], всички са съгласни с мен [доволна съм], освен тъпите мъже[заканителна гримаса] - ще видят те!!! отивам да си върша работата[гордо вдигната глава и наперена похода].......".... и за какво е цялото напиняне???


аз поне се поразтоварих........




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Лилит]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано29.07.08 15:05



Темата не е лоша, но Едиповите/Електрините комплекси са само част от отговорите.
Голяма част от тях излизат от психологията и отиват в социума, в ПиАр/рекламата и конфликтите на ниво личност-общество.

Welcome to the real world!




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Mopфиyc]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 15:27



Е, прав си, разбира се, аз и не се напъвам да знам всички отговори, щото така ще ми се обезсмисли животът, пък и ще спра да се прераждам.

Освен това, за да има предлагане, явно има и търсене - и всеки от нас поне веднъж е поддавал на невротичния чар на някой дон жуан/жуанка. Па ако някой не е, нека пръв да хвърли камък.



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано29.07.08 15:30





Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 15:33



Колега, имате ли свободни часове за тая седмица и за кога можете да ме запишете?





Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 15:57



Някъде на третия абзац едва не получих разтягане на лимфните възли докато се прозявах над текста ти. Нещо съществено пропуснах ли, или си пробваш устойчивостта на маникюра?





Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: Obstinacy]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 16:11



как е настроението днес

???

отпусни се, не се напрягай - нищо, което да е съществено за теб няма в този текст ...



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 16:11



Казано честно всичко ми е наред, така че спокойно си гледам напред.





Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: Лилит]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 16:14



ние само така, за разсейване... или за разслабване... на аудиторията ........



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Лилит]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано29.07.08 16:15



Търсенето и предлагането са спорни, малко като търсенето на обилно рекламирани продукти... следва подлъгване по марката/опаковката



Welcome to the real world!



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: Obstinacy]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 16:18



това го разбрахме вече...

нещо по въпроса с мъжленцата ще предложиш ли? идейки нещо, мнения, умозаключения?

(спирам, спирам - 3 кратки абзаца, заедно с пояснението....)



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 16:26



Споделям само с приятелите си. Аз каквото съм искала съм го написала.


Вярвам в общуването, затова ми е интересно и на мнението на другите.



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: Obstinacy]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 16:29



е с това вече ме разсмя с глас

........

не, че не варвам в еволюцията и личното израстване - но чак пък толкова бързо!!!



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara ()
Публикувано29.07.08 16:30



Много фатални мъже имало в тоя клуб.

От всички писали само Морфиус не се отъждестви с това явление. Виж ти, виж ти ...




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.07.08 16:32



Един МЕИ-джийски виц от далечното, за някои, минало:
Имало в МЕИ-то едно време някой си професор Брадистилов, всеизвестна секира. Та, въпросният се появил на стенвестника на МЕИ-то във вид на касапин, размахал сатъра. Човекът минал, видял се и написал отдолу: "Докато има говеда, ще има и касапи." Виждам, че и други са споделили по-горе тази мисъл. За да има Дон Жуановци, значи има нужда от тях.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Luchezara]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 16:32



Ето го и другото явление, чаках търпеливо и да го видя - този клуб, ами хората извън него? Да ви прави впечатление, че освен никове... навън има щъкащи разни обекти? Или тук е истината? Истината и цялата истина.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 16:47





ж пием 'на бира за твою здрави!!!



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara ()
Публикувано29.07.08 17:08



Не си падам по свръхизчерпателното словоблудство - "с един замах обхванах всичко и нищо не казах, колко съм безкраен като Вселената".


Просто ми направи впечтление как са реагирали, нищо повече.


А колкото до темата ти, аз съм виждала малко по друг нюанс на тъпи мъже, които държат да са фатални. Отдолу в тях имаше неизменна основа от злоба. Гледат на всяка цена да навредят на жените. ... А може би просто с другите подобни мъже (но без тази злоба) човек може да се разбере и не са толкова фатални, затова съм запомнила само първите. /Макар че глупостта може да бъде много фатално нещо. Ако я подцениш и й позволиш./




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано29.07.08 17:16



то само патките се чудят и крякат безсмислици преди да ги вкарат във фурната



явно самолюбието ти е било наранено от някой дето не си успяла да му взъдействащ на нагона и те е сринал




колкото и да си свиваш путката от зор да го прикриеш



Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано29.07.08 17:53



на цайко също, по-скоро на база репутацията му
хах че какво знаете вие за мене че и репутация да имам?

Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...


Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: caiko]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано29.07.08 18:16



хах - ми виж как ти реагират почти винаги на постовете



нормално е, като те четат хората, да си съставят някакво мнение за теб, нали? особено, ако се придържаш към определени сюжетни линии...

нищо обидно, наздраве!

.......



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 18:25



Лъчезара, аз отдавна говоря, че беднотията и простотията са фатални. Колкото и да си духовно извисен (ако изобщо си такъв) от глад и нямане ще почнеш и ти да озверяваш.


Много хора ми приписват някаква измислена меркантилност, а аз казвам, че виждам как живеят и много, ама много богати хора, и много бедни. Разберете, беднотията и нямането изважда от човека само позор и кретенизъм. И ако е системна, от това се разболяваш, изтъпяваш и се похабяваш, и заприличваш на скот. Забравяш всяка възвишеност, и имаш за основна цел оцеляването, и то обикновеното физическо и най-евтино оцеляване, и нямаш ресурси да си нормален човек, нямаш енергия за духовности и развитие.


Имаше май подобна теория, за бедността и за онова, което получаваш, когато си материално задоволен, и каква е качествената разлика в живота на човек при единия или другия начин на живот.


Бедните са продажни, бедните са покварени, бедните са оскотели и необразовани, факт. Не мога да видя нито една положителна страна на бедността. Някой би казал, ще живееш по-ксромно и по-здравословно. Ми може да живееш така даже и ако си богат. Богатият има избор и ресурси. Друг е въпроса, че много хора не знаят какво да правят с тези ресурси.


Бедността в моите очи наистина е порок. Философски погледнато, бедността е липса на ресурси, умствени, физически и материални. Кое му е хубавото да си беден? Нямаш устои, нямаш морал, и от нямане се превръщаш в идиот.



В моите очи гореописаните личности (защото ги има и от мъжка, и от женска страна) са оскотели от нямане. За да се докараш до това, че да нямаш ценности....това е личностен дефект, дефект на личността. Болест. Психична болест, и болно съзнание.



Дон Жуан, да дам моята интерпретация, е търсел идеалната жена. Търсейки я, е развил синдрома на неудовлетворението и страданието от липсата на нещо желано. Типичен симптом на бедност и липса! Не бих го обвинила за търсене на идеала си, а за неморалността, с която си служи, и с липсата на хуманност и цялата поквара, която е впрегнал. Осъждам тази готовност на какво да е, само и само. Човек трябва да е морален и човечен дори в идеалите си. И Франкенщайн е направил същата грешка, пренебрегвайки морала и хуманността.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 18:31



Бих охарактеризирала реакцията на масата по твоята тема като реакция на бедняци. И духовно, и материално бедни. Никакво желание да се раздават и да покажат положително мислене и качества. ирония, сарказъм, разочарование и поквара, цинизъм и сляпо отрицание, дори болка на моменти.


Ако се съди по тези реакции и показаната нагласа, обществото ни е болно и оскотяло, и без ценности, идеали и морал. Отделни личности може и да кътат положителни и прогресивни нагласи ...но аз не го виждам показано тук показано.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Luchezara ()
Публикувано29.07.08 18:34



Бедните не са морално развратени, даже напротив. Всички аскети и светци са били бедни, няма нито един който да е тънел в разкош. Защо ли? Всъщност бедните може да нямат ... нещо си ..., но със сигурност не можеш да ги обиждаш. Дори и да искаш.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 18:41



Айде не слагай знак за равенство между бедност и духовност, защото няма такова еднозначно съответствие. Това го прочети особено внимателно.







От масата бедняци, сега и винаги, само единици са имали духовната сила да потърсят бога и висши стремления и идеали по подходящия и морален, и обществено приемлив начин.


Колкото и да ти се иска да не е така, бедността води масата хора до оскотяване. А духовно извисените хора, дали богати или бедни, са си единици.



Опитай се да схванеш какво точно съм казала. Духовността не е обвързана с материална бедност. Може да си духовно развита личност, но масата хора са скотове особено в бедността. Ако имат поне нормален живот, не биха били довеждани до гротескна форма на съществуването си, което отгоре на всичко е унизително.


Защо според теб хората се срамуват от бедността? Защото е унизителна и ограбваща. Това всеки го знае. Няма нищо нормално в това, да се превърнеш в уличен помияр, само за да си напълниш търбуха и да съществуваш в мръсотия и немотия.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 18:41



Роксана, извинявам се, че ще изкажа това, което предизвика написаното от теб...не е хубаво да пишеш това..още по-лошо, не е хубаво , че го мислиш. Нашето българско общество по нищо не се различава от немското например или френското или Хамерканското... само дето на тях живота им е по-уреден ...
Само един пример ще ти дам съвсем пресен за мен. Отивам на почивка с двете си деца...работила съм...печелила съм.. решила съм, че мога да поглезя и себе си и тях и отиваме на място където има предимно немци и французи...все едно ... храната беше битка обилни шведски маси...немците бяха като обезумяли/мислех, че ние българите сме оскотяли...нищо подобно/
Недей да съдиш цяло едно общество...доста е самонадеяно.

Животът е светъл

Тема Re: Резултати на полувремето...нови [re: neverlander]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано29.07.08 18:44



да бе не разбрах - а какво е мнението?

Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...


Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 18:44



Струва ми се, че бъркаш Брадистилов с Киро Секирата.





Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Luchezara ()
Публикувано29.07.08 18:45



Духовността определено е обвързана с лишения, аскетизма и трудните борби. Излишъкът не може да задвижи и облагороди твоя дух.


Единственото хубаво нещо на излишъка е да бъде впрегнат за прогрес, останалото влече надолу.




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 18:47



А къде си била на почивка и какъв социален статус имат въпросните немци в собствената си държава????





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 18:49



Точно затова обясних, че е общочовешко, и не е до мъж или жена, нито е до богатство или бедност. Че е качество на единици хора в милиардите човешки същества, да се издигнат на духовно ниво. Но че поне има известно достойнство в това, поне да си нахранен и задоволен от основни необходимости, за да не се превръщаш в скот.


И в случай че не знаеш, цяла Европа в момента е в огромна икономическа и незапомнена криза. Не само енергийна, но и политическа, и икономическа. Професионални анализатори предсказват, че ще бъде още по-лошо. Дори имат съвсем реални основания за което. Да се замисляш за петролната и енергийна криза, и защо упорито се заговори за глад в световен мащаб? И т.н...


И колкото и да звучи тук в ГЗС офф, това има огромна връзка със съвременния секс, междуличностните и транссексуалните отношения.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 18:52



В отговор на:

Че е качество на единици хора в милиардите човешки същества, да се издигнат на духовно ниво



Разбира се именно ти си част от този духовен елит.


В отговор на:

И в случай че не знаеш, цяла Европа в момента е в огромна икономическа и незапомнена криза...



Тука лееекинко се поизхвърляш.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 18:53



Ти си умна и мислеща жена, защо говориш такива невероятни глупости?

Посочи поне един беден учен в световен мащаб. А независимо от епохата, образованието и информацията винаги са били най-скъпата и престижна стока. Бедняците като правило са зле образовани и зле осведомени, и не могат грамотно да се грижат дори за самите себе си.


Хей, я вкарай малко логика в думите си, и без догми и вероучения! За мен има разлика между вероучение и осведомена и мислеща вяра!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Който от вас... хъ хъм...нови [re: Obstinacy]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 18:56



Който от вас е разочарован от Дон Жуан, да заповяда в клуб "Кастанеда". Там ще си говорим за учението на Дон Хуан.


Благодаря за вниманието!





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Цap Изpoд]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 18:58



не съм ги питала... факт е, че реших да покажа на децата си как почиват "белите" хора

Животът е светъл



Тема Бахти!нови [re: neverlander]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 19:01



Прави си дъеба!



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 19:06



Според мен параноясваш... от икономика се интересувам..това ми е работата, нещата/цените/кризите знаеш, че винаги са по-големи от предходните. . . нефта не е поевтинявал, златото също... но все още се раждат художници и музиканти и поети и тук..и в германия...по света и има влюбени и има бебета и ...айде , че разводних темата...
дишай спокойно докато планетата ни ни търпи и не реши, че трябва да се разправи с нас фундаментално ...всичко ще си е както от векове


Радвай се на това, което имаш...а от това, което съм чела от теб..то е достатъчно много ...и не съди другите

Животът е светъл

Тема Re: Който от вас... хъ хъм...нови [re: Цap Изpoд]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 19:10



Сериозно???? приди 4 години първо в клуб поезия и кастанеда хвърлях оче...но там наистина беше доста умряло и прописах туклелелеле

Животът е светъл

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 19:15



стига дееее...разбира се, че искаме да има дон жуановци...та те са всичко друго, което не искаме да ни е в ежедневиетокак тъй ще наредя на донА...да иде да прибере детето от градина щото аз ще пия вино с приятелки???? ми..същия тоя дон...хич няма да ми се зарадва като му се прибера росна..росна в 2 през нощтаа истинския дон и роза ще ми поднесеама винаги се двоумя..кой от двамата прави по - добър секс

Животът е светъл

Тема Абе Роксано,нови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано29.07.08 19:20



ти какво предпочиташ - да те ебе беден, или да те ебе богат мъж?



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 19:26



И защо реши, че твоята представа за почивка на "бели хора" съвпада с тяхната представа за такава?


Със сигурност не си толкова пищно богата, за да идеш на истински курорт на истински бели хора.


За съжаление в България хората не са добре осведомени колко са недостъпни точно белите хора за нас, пак по причина нашата бедност и лоша репутация.


И както отбеляза Цар Изрод, вероятно си попаднала точно при техните бедняци, което не ме учудва, че си видяла това.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано29.07.08 19:29



Всъщност, имам бегъл спомен, че някъде Донът не беше разкостен като негативен тип - а напротив - като мъж, който дарил жените с много сладости и всички го намирали очарователен, ако и да не изгледжал кой знае как...това даже се подчертаваше умишлено...
Акцентът беше върху способността му да прелъстява - в най - положителния смисъл на думата - и как това открехнало неподозираните сексуалности на женорята...нещо такова беше, ако не се лъжа.



Е да, срещала съм, кой не е - за кратко се блъснахме фронтално и се поразминахме, че бързахме и двамата.
Но пък сексът беше на ниво, апропо - нареждам го близо до едни от най - хубавите. Явно практиката си е имала значение - все пак.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано29.07.08 19:31



няма значение, не прочете почти нищо от това, което си направих труда да ти напишаХубава вечер ти желая!
Искрено се радвам на всичко, което имам пожелавам ти повече позитивизъм и за сетен път не съди...не съди хората. Успех!

Животът е светъл

Тема Не бива!нови [re: impulce]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано29.07.08 19:32



Не бива да се бърка Дон Жуан с Казанова!





Тема Re: Не бива!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано29.07.08 19:38



А...тъй беше гачи..ама те и като синоними много ги използват. Даже май по- масовото е Жуана....



Време е за...трапчинки

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Цap Изpoд]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано29.07.08 19:50



за протокола, Брадата е много преди Киро Секирата, а тази история се разправя постоянно като героя в нея се осъвременява, доколкото знам, оригиналната история се е случила с професор по математика от СУ



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.07.08 01:23



Къде ги намираш, да ги анализираш все такива?

Редактирано от kotaranko на 30.07.08 01:24.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: DarkSide]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано30.07.08 09:58



Наистина за протокола (като съвременник на случката):
Тя е с проф.Брадистилов ("Голямата секира") през 1964г в сградата на Физико-математическия на СУ (сегашния Химически - на Семинарията). Карикатурата с брадвата е била окачена на вратата на кабинета му, а изречените думи са: "Докато има говеда - ще има и касапи!", но не са написани...
"Малката секира" беше проф.Александров (сегашния банкер) в Икономическия. Има и още подобни истории за проф.Дуйчев, Алипи Андреев и други академици и професори, но не е това темата...



(Почти) всичко за пещерите - www.hinko.org

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано30.07.08 10:11



Каква трева пушиш?


Или по-добре си смени наркодилъра

Ти ги завъртя тия словесни полюции само и само да дадеш едно рамо на патката почнала темата



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано30.07.08 10:54



Посочи поне един беден учен в световен мащаб.
Джон Гудиър умира в бедност от туберкулоза, абсолютно фалирал и в дългове, въпреки това открива вулканизацията на каучука, по късно сонвните виновници за мизерното му положение си присвояват името му, превръщайки го в популярна търговска марка за гуми направени по технологията, която той открива.
Николо Тесла на който дължим асинхронните електромотори (перални, миялни и т.н.), променливият трифазен ток, който пък позволява ТЕЦ-овете да не са в непосредствена близост до консуматорите на ел.енергия и да не ги тровят с дим и сажди, същия този човек умира в бедност и забвение.
Драга, "учените са скъпа и престижна стока", но рядко самата стока печели от своята цена, печелят други с по особени качества подходящи за дадената среда (битие) - безскрупулни и брутални.
По горе цитираш Мракс с "битието определя съзнанието", имайки предвид пороците на бедността, само, че тези пороци са присъщи на всички живеещи в това битие, независимо от социалното им положение, защото битието е едно и поражда скотове във всички социални слоеве. Принудата в това какво да правиш, а от там и ограниченията, които налага тази принуда, е вездесъща, както за бедния така и за богатия. Богатия е принуден също да оцелява и да подчинява цялата своя дейност на единствената цел да остане богат, затова няма време да се занимава с общочовешките въпроси на битийността изобщо, а потъва в конретиката на деня.


Моя уеб стр. в профила.

Тема Re:нови [re: akonitin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 11:08



Не съм ти драга, и ако обичаш, очаквам да се извиниш. Фамилиарниченето не ми харесва, особено защото не съм ти никаква.



Без съмнение обаче, ще вземеш няколко спорни случая и ще превърнеш темата в кална локва.


Да си говорим защо науката се превърна в занимание на отлично образовани и сравнително осигурени материално хора? Не ми вади примери от каменната ера. Само се опитай да правиш сериозна наука без яко финансиране....:)))



И защо така се затрудни да споменеш Били Г.? Или някой медиен магнат? Нати по-горе изрично казах, че науката, образованието и информацията са най-скъпата стока, и така е било винаги?




Изместихме темата. Аз твърдя, че причините могат да бъдат материални и нематериални, и че бедняците като правило страдат от всякакви болести, телесни или умствени, и че това се фиксира в ума и тялото. Мисля, имаше дори изследване по въпроса, как начина на живот и на хранене белязва всички поколения след изследвания индивид. беше доказана пряка връзка между добър и охолен живот и добро умствено и физическо развитие, и обратното такова. Примерно.



Недоимъците, умствени или физически, са си болест. Не спекулирай с обществени науки и изсмукани от пръстите твърдения.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 11:10



Това ми хареса.



За да можеш да дадеш нещо на някого .. трябва да СИ (минал от там, правил, мислил, постигнал, богат в един или друг смисъл).

http://youtube.com/songbird76

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 11:17



Бедноста на светците и аскетите е по-скоро въпрос на личен избор отколкото на нямане и мизерия.

Истинската простота на живота е много трудна за постигане. Да осъзнаеш колко малко ти е необходимо за да се чувстваш добре. Някои така и не стигат до там.

Това последното си е лично мое мнение.



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Д.Ц.K. ()
Публикувано30.07.08 11:23



Леле мале! Отдавна не се бях вясвал, та рекох да понадзърна и какво виждам - русата Обсти развява лозунги с надпис "ВСИЧКИ МЪЖЕ ОСВЕН МОИТЕ СА ПАЛЯЧОВЦИ И ИЗМИСЛЕНИ ГЕРОИ", а клубната луда Роксана припява фалшиво сбъркания рефрен богат-беден. Както винаги Идиотова е стъпила здраво на земята

и ви го е казала в прав текст - има ги секви. Истината е, че фатални жени и мъже няма, както няма златни путки или златни патки. Всички ходим до WC и "произвждаме" един и същ продукт, та дори и английската кралица. Всички боледуваме, смеем се, тъжни сме, кисели - различни. И сме си най-обикновени хора.

Към Обсти: Пиуе, ти си симпатично секси парче, нищо че си русо, ама що все се заяждаш с народа клубен. Ако толко ти е под нивото според теб, зАеби писането тук. Сега е лято и на "Марина Диневи" е пълно с яхти. Дигни един палец по монокини и все някой ще те "метне на борда".

Към Рокси: Или ти е калпав доктора, или прекаляваш с дозите. А богаташ си виждала на шейсет и шести в шестък. Всъщност може да си чела "Блясък". Но не това е важното. Хубаво е, че си тук again. Иначе кой ще громи гнилите нрави български?

Пия гинко, щот' инак забравям да си взема виаграта

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 11:26





Здрасти, даже ми е приятно да те видя, хаха ааа...


Сонгбърда е намерила хубави думи да каже онова, което искам и аз да кажа.


Да имаш ресурси е необходимост. Ако имаш ресурси, имаш избор. Бедните нямат ресурси и нямат избор.





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 11:29



Мерси, че го каза така хубаво :)

И благодаря



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано30.07.08 11:31



Роксано, я ми определи какво представлява богатият човек, кой е той?

пс: и ми отговори на поставения по-горе в темата въпрос, ако обичаш!



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 11:36



Не обичам да ти отговарям, при "ако обичаш!" :)))

Богат на какво? пари и материалности ли визираш, или нещо друго? И Фитцджералд е бил беден през целия си живот, но през живота си е похарчил няколко състояния по образованието и начина си на живот, и по прословутото си пиене и жените около него. Той иначе си е бил беден де...:)))





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано30.07.08 11:40



Ти ще кажеш! Говориш за богати и бедни и най-злостно и жлъчно оплю едните.
Та затова ти задавам въпросите си, много са готини нали?



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 11:46



Омръзнало ми е да ми вменяват помисли, които не съм имала.


Най-неутрално съм говорила и анализирала. пак се намери някой да ми приписва намерения. Ако откриеш и една дума в личен план, ще скоча от 11 етаж, заклевам се!



Какво му е на твърдението, че когато си материално задоволен и имаш ресурси, то имаш и избор? оспорваш ли го? Къде има в това твърдение оплюване?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано30.07.08 12:23



Драга, изобщо не ме интересува какво ти харесва и какво не ти харесва, ще се обръщам към теб както на мен ми харесва.
Именно, сериозната наука не се прави с "яко финансиране", там където се появи "якото финансиране" науката се превръща в сурогат на себе си, в начин да се превъртят едни пари, затова и от ИТЕР няма да се получи нищо, въпреки гръмките думи и обилните финансови потоци към този проект.
Примери за това как се прави наука от нищо има много, ядрената физика се развива в периферията на финансовите потоци от някакви чудаци, правещи гайгерови броячи от станьолчета от шоколад или празни опаковки от аспирин. После "якото финансиране" засмуква произлезлите от мизерна среда чудаци за да се създаде атоманата бомба, принципите на която все пак са опткрити без "якото финансиране".
Били Г. не е създал нищо, просто е откраднал това което други са създавали.
Науката, образованието и ЗНАНИЕТО са най ценната стока, информацията не толкова, защото и този форум бълва информация, но колко знание има в нея?

Изместихме темата. Аз твърдя, че причините могат да бъдат материални и нематериални, и че бедняците като правило страдат от всякакви болести, телесни или умствени, и че това се фиксира в ума и тялото. Мисля, имаше дори изследване по въпроса, как начина на живот и на хранене белязва всички поколения след изследвания индивид. беше доказана пряка връзка между добър и охолен живот и добро умствено и физическо развитие, и обратното такова. Примерно.

Тези реакционни излияния заслужават специално внимание, особено в тази част в която става дума за "белязването" ("бележи" мисля е по правилно). Другаря Лисенко би се възхитил от тези титанични умозаключения. По тази логика излиза, че всички сме белязани от мизерното битието на нашите прародители, току що слезли от дърветата...
Недоимъците и по специално физическите, в определени случаи се оказват предимство, например всчики генетично предразположени към диабет са устойчиви срещу чумни бактерии и преболедуват тази смъртоносна болест като лека настинка, сърповидната анемия на негрите е предимство предвид условията на горещ и влажен климат и т.н. и т.н.

Драга, чела си някакви статистически проучвания, вадещи изводи извън контекста на конретни влияещи фактори неупоменати в статистическите проучвеания. Днес това минава за наука, иначе са си чисти спекулации, в които обвиняваш мен. Крадеца вика дръжте крадеца.

ПП: Отклонявам се от темата, защото няма какво да кажа по нея, не говоря за секс, защото за разлика от повечето мъже не заспивам след секс ... заспивам преди него.


Моя уеб стр. в профила.

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: CлънчoГлeд]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.07.08 12:46



Не мога да ти помогна в двоумението. Аз с такъв няма как да си легна, че да разбера.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re:нови [re: akonitin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 13:34



Ти се впусна в подробности



Карай по същество, недей да се обесневаш за ледената епоха и кой мамут точно е отъпкал пътеката към Европа

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 14:46



Сонгбърда е намериЛ хубавите думи



хав фън

http://youtube.com/songbird76

Редактирано от _songbird_ на 30.07.08 14:46.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 14:58



Ма ти си бил мъжко бе!




Колко ли години досега съм те мислила за женско

Наистина, бях сигурна, че си женско!


Извини ме, ако има нещо. Просто успя да ме силно изненадаш


Пак ме извини, но приседнах от изненада. Толкова ми беше неочаквано

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано30.07.08 15:03



Винаги когато има недоизказани намерения и мотиви ще има и вменяване на помисли. Неизбежно е.
Твърдението ти не е логично, това му е лошото, защото изборът не зависил от материалното задоволство, нито от ресурсите. Пък и оплюването не е в него, а жлъчта и омразата спрямо бедните материално хора.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 15:04



Отгоре до долу все мъжко

.

http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 15:06



Ох, ох, ох, махни се от погледа ми, щото почнах да си представям едни работи с мъжки работи



Иначе не обещавам, че няма да ти скоча

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 15:11



Омраза и жлъч има само в твоето въображение. Ако си беден/бедна, мога да разбера защо все ти се привиждат омраза и жлъч.


Посочи къде видя изказ на чувства, или се махни с клеветите и негативното си въображение.


Освен ако си жалък бедняк, който е чувствителен за всяка стотинка. Това би могло да е обяснение. Но да връзваш чувствата си за наличието или отсъствието на стотинки в джоба ти, вече е знак и за духовна бедност.


Вземи си оправи дефинициите, а? Или материалното положение, което е там, за което се чувстваш настъпен/а.


Естествено, че бедните, и да не са изрично обвинени, се чувстват виновни.


Кой ще пусне тема, защо бедността е толкова грозна и унизителна, че бедняците подскачат и им се привиждат всякакви там грозни обвинения?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 15:12



скачай ... па ша взема и аз да скоча ... па може и да падне паметника пред НДК .



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано30.07.08 15:16



Освен, че си нагла си и тъпа.
Не съм те обидил с нищо, но ти продължаваш да сипеш хули срещу бедните и мене, а безсъвестно да си приписваш невинност.
Не ми се занимава с емоционално нестабилна жена.
Такива стават курвите.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 15:33



Пиши ми на мейл, а?


Тъкмо ще посрещам едни приятелчета от хамериканско, и после позачезвам лееекичко за около месец, за да мога да ти отговоря преди да изчезна




Щот съм заформила една интернешанал компания и е една мешавица....убеждават ме да уча испански, бил езика на бъдещето


Да сме живи и здрави, кой не скача, е червен

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 15:37



Ще помоля модератор да се намеси, за директни обидни и негативни квалификации в горния пост.


Не мисля, че съм заслужила подобно отношение, а някакъв си там агресивен ник да сипе негативни квалификации.



Освен ако е поредната провокация на Надежда, която си умира да ми слага банове, хахааааа

сигурно се надява да сложи поредния бан, и какво от това? сама се прави смешна и гротескна!


От години насъсква с какви ли не никове и открито на бележки и всякак срещу мен, и какво от това?



Морфиус, ще игнорирам този/тази потребител/ка. Но си държа на правото и искам да реагираш на директните и с нищо незаслужени обиди.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 15:44



това с хамериканците не го разбрах ... ама нищо
ти от нескачане ли ти е такъв червен ника ?



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано30.07.08 15:54



Затворила съм си бележките. Пиши ми на мейла в профила ми, за да не спамим



Всичко ше ти обесня

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 16:03




добре

http://youtube.com/songbird76

Тема Се льа ви!нови [re: Roxana]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано30.07.08 16:46



Моли каквото щеш. Защитата на модератора показва, че си неуверена в себе си и схващанията си. Затова искаш само ти да се налагаш, тоест само твоето мнение да присъства безапелационно. Това ли е превъзходството на богатите над бедните - някаква жалка молба да ги защити Биг Брадър?
Странното е, че ти също се постара да ме обидиш, но понеже съм снизходителен и духовно извисен не ми е нужен покровител да ми гали илюзорното его - оправям се сам, па макар и беден. Бедните очевидно имат повече достойнство от богатите, които са нищожни като храчка в морето.
Надежда не я меси, тя и мене не ме харесва и ми трие мненията в клубовете, които модерира.

Редактирано от Koпpивeнa Meтлa на 30.07.08 16:47.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано30.07.08 18:45



"... я ми определи какво представлява богатият човек, кой е той?"
Има една хубава македонска (може и сръбска да е, не съм сигурен) поговорка точно за темата:
"Що е лайно?" "Човек со пари!"
"Що е човек?" "Лайно без пари!"
"А що е пари?" "Овой, дека от човекот прави лайно!"

(Почти) всичко за пещерите - www.hinko.org


Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hinko]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано30.07.08 18:59



Ей всите се хванахте за богат в смисъл на пари богат. Доста вероятно е Роксана да има предвид човек, който не се вълнува чак толкова много какво ще яде на следващото ядене, защото може да посети всеки ресторант, пицария, дюнерджийница и прочее, каквото му душа иска.

http://youtube.com/songbird76



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано30.07.08 19:51



По твоята логика излиза, че почти всички у нас са богати... Нещо не ми се връзва с реалния живот. Знаеш ли колко много хора не могат да си позволят ресторант, да не говорим за нещо повече, защо мислят именно за следващото ядене... И (за съжаление), доста от интелектуалците са на това дередже и са "независими" - от тях нищо не зависи, за да могат да го коригират. Така че не ума, а наглостта е фактор за натрупване на богатство в това общество, нали?!
А богатата душевност - кучетата я яли, не струва нищо...



(Почти) всичко за пещерите - www.hinko.org

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано31.07.08 10:25



Предполагам, Роксана има предвид "финансово осигурен", не точно "богат". И ако е така, съм съгласна с нея.
С едно уточнение обаче.
Според мен духовно богатите хора никога не са били масово явление, а и доколко един човек е действително такъв, може да се разбере тогава, когато той изгуби парите си или ... получи власт.

Life is not waiting for the storm to pass, but learning to dance in the rain


Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Caramel]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано31.07.08 11:43



Пари се губят и печелят... но власта - ей тук си проличава всеки човек що за стока е



Welcome to the real world!



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано31.07.08 11:46



Както в секса и в кулинарията разковничето е в подробностите, иначе резултата е блудкав и безвкусен.


Моя уеб стр. в профила.

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hinko]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано31.07.08 12:14



за съжаление си прав, че ситуацията в БГ е такава.
Вчера един пич във фитнеса разправяше, че има приятел живеещ във финландия от соц помощи. и пича идвал тук на море в "скъпарските" курорти (сл. бряг примерно) от соц помощи. Не знам дали точно там е такава работата .. защото не съм бил там .. но го чувам от различни места (имам съученик дето бачка във скандинавските страни). Та абстрахирайки се от родната социална политика (правилно или неправилно, понеже все пак живеем в БГ) има определени нужди, които ако човек задоволи може да обърне внимание на други нужди, като себеизява, самоусъвършенстване и прочее. Ако щеш и задоволяване на сексуалния нагон, понеже сме в такъв форум.


Офф : Пещерняк ли си ?



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Caramel]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано31.07.08 12:23



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1949153516&page=0&view=collapsed&sb=5

Това е моето мнение по темата.
Ако трябва да дадеш пари .. трябва да си финансово осигурен.
Ако трябва предадеш емоция .. трябва да си я изпитал или изпитваш за да я предадеш правилно
Ако трябва да дадеш съвет, трябва да можеш да слушаш и разбираш.
Ако трябва ...

Богатството на опита с жените/мъжете (примерно) прави избора ти всеки следващ път по-истински/издържан (тук е малко сложно, защото всеки ти избор е в съответствие на статуса ти в дадения момент емоционален, физически, финансов, поради което правилен, а после с времето може да се окаже неправилен), защото вече знаеш какво търсиш, знаеш какво искаш да дадеш на точно този човек.

http://youtube.com/songbird76



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Luchezara ()
Публикувано31.07.08 12:31



60% от това, което съм (в положителен план) е благодарение на лишенията (включително и лечебно гладуване) и борбите, които се е налагало да водя.
Знам много добре как се събужда съзнанието, духовността и истинското оценяване на нещата - и то не е с излишък. Липсата помага да цениш истински нещата, излишъкът превръща човек в самодоволно прасе, чийто живот няма смисъл. Липсата ражда желания, от там това те кара да мислиш и да се движиш напред. Излишъкът може да накара да търсиш повече удоволствия (които са просто дразнения на мозъка), да питаш какво има за обяд и да ходиш до тоалетната, но не и да мислиш, просто няма смисъл.

Дори и при животните е така. Някои завещават на любимците си милиони. Как мислиш чии живот има повече смисъл: на котаракът дебелял цял живот сред възгланици и шунка или на котаракът измислил нов начин за ловене риба в крайбрежното рибарско селце, което възхитило цялото околно население (което е вестникарски факт)

Факт е, че да имаш пари за образование и реализация е повече от добре, но това не значи богат. Ако си богат, на практика не ти трябва нито образование, нито реализация (колкото и да ги имитират), защото си една доволна и преяла свиня, какво повече?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано31.07.08 12:45



Ако си богат, на практика не ти трябва нито образование, нито реализация (колкото и да ги имитират), защото си една доволна и преяла свиня, какво повече?

още гладуване ще ти трябва за да ти се избистри мозъка от подобни щуротии



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Luchezara ()
Публикувано31.07.08 12:54



Да, смятам да го практикувам цял живот, но по цивилизован начин, не по този, по който ни го налагат в България.
А това, което казвам горе, е истина.




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано31.07.08 13:00



Подсети ме за една страхотна мисъл по този повод:

"Проблемът е в това, че половината живот минава, докато човек осъзнае, че всичко е на принципа "направи си сам".




Та така и с опита и опитности всякакви.

Life is not waiting for the storm to pass, but learning to dance in the rain

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Caramel]  
Автор _songbird_ (Fremen)
Публикувано31.07.08 13:13



най-обичам да "филмирам" хората. Кажеш нещо, а човека му заработва фантазията, "вкарва" се във въпроси, не може да спи, или спи като бебе, усмихва се, мръщи се и т.н.

Радвам се, че си се сетила. Вярно е.



http://youtube.com/songbird76

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Caramel]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано31.07.08 13:44



Властта



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: _songbird_]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано31.07.08 15:27



_songbird_, смятай сам! През 1987г помощта за безработен в ГФР започваше от 1,800DM и за 1 година слизаше до 800DM и там се закротваше во веки веков, докато човеко е жив и не иска да работи. (Средната заплата бе 4,000DM.) Тогава там съм виждал реклама за почивка в "Албена" - 2 лица за 2 седмици + food + flug = 1,200DM. Но комент!!!


Luchezara, "една доволна и преяла свиня" е само литературно изражение. Свинята пак ще иска да плюска - 100%-ното ни биологично ни родство май не е само такова... Но си абсолютно права, че само липсата ни кара да оценим нещата по достойнство, но понякога е късно! Тук (въвъ форума) прочетох един един готин и абсолютно точен лаф: "Жената е като банкомат - дава, на който има!". Гласувам със сите ръце и крака...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hinko]  
Автор Luchezara ()
Публикувано31.07.08 15:45



Дали е късно или не да оцениш нещата и как да намериш начин за това зависи от интелигентността на всеки.

Ти от банкомат ли си роден и отгледан и това ли е всичко, което си получавал?
Аз не познавам жени банкомати, сигурно защото не ги търся. Задай си въпроса - ти защо търсиш само такива?




Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Slona_sf (phd принц)
Публикувано31.07.08 18:39



май си яла риба скоро



Понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит....

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Luchezara]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано31.07.08 20:14



Заяждането е типично за троловете, но номера не минава...


Само девойките търсят принца на бял кон - с времето поумняват и постъпват вече "практично". Че огледай се и се ослушай!
Ето ти два кратки вица за размишление:
"Между приятелки:
- Знаеш ли, вече нямам такива претенции към мъжете, както преди. Важното е да е добър, отзивчив, човечен. Как мислиш, има ли още такива банкери?"
И това:
"Между приятелки:
- Защо го заряза? Нали все разправяше, че има нещо в него.
- Да, но вече го изхарчихме..."
Както в народното творчество, така и във вицовете има много голяма доза истина. А че някой не я признава - проблема не е мой! Жизненият ми опит е чувствително по-голям от твоя и мога да твърдя само неща, които мога да докажа. Но не търся нищо - имам си каквото ми трябва, останалото само ще ме намери...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор aни caлич (непознат)
Публикувано01.08.08 01:00



Добре, да се изкажа и тук.

Защо си мислиш, че Дон Жуан е НОВ? Не, не е нов, той е със същите номера, които си знаем от 100 години. И 100 години още поне ще има жени, които ще им се връзват.

Сега гледам с особен интерес повторението на Big Brother 2 по новия канал на Нова ТВ - сапунката на Миро и Елена. Когато за първи път го излъчиха, имах известна жал към Елена. Горката, влюбила се, случва се. Но сега го гледам пак със същия интерес и се чудя - колко тъпа и незадоволена трябва да е една жена, за да се върже на донжуановския номер?

Няма нов, стар или среден Дон Жуан. Това е тъпо клише за незадоволени и тъпи жени. Има мъже, които специализират в това. Докато има тъпи жени - ще ги има и тях. За съжаление.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: aни caлич]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано01.08.08 09:53



Да, чудесно.
Но пък има случаи, в които трябва да се направиш на по-тъп, отколкото си, за да се увериш по-късно, че си многооо умен. Случва се на всеки. Почти на всеки де.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано01.08.08 11:58



ти и тука ли се навря

нали не обичаше курвите



доказан феникс

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано01.08.08 13:26



Права си, това е ваша територия.



Тема Re:нови [re: Hinko]  
Автор Luchezara ()
Публикувано01.08.08 13:40



Имаш по-голям жизнен опит от моя и си учащ?


Спри да дрънкаш глуспости и си подбирай жените или спри да се оплакваш! Измет винаги ще има, дали ще си част от нея зависи само от теб, няма нужда да се оплакваш на другите.

И трол ще ми вика това момченце дето се е появило вчера в клуба, Боже Господи ....




Тема Re:нови [re: aни caлич]  
Автор Luchezara ()
Публикувано01.08.08 13:45



Това е все едно да обвиниш хората, които не се пазят от крадци за това, че има висока престъпност.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано01.08.08 15:16



Не точно, това е по-скоро търговска максима, а не обвинение.
При престъпноста има насилствен елемент, при тия отношения не.

Welcome to the real world!




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.08.08 16:08



Имаш по-голям жизнен опит от моя и си учащ?

И трол ще ми вика това момченце дето се е появило вчера в клуба, Боже Господи ....

терминът трол се отнася до начина на мислене и няма връзка със "стажа" във форума, това че се въртиш тук от дълго време не прави твоите мнения е по-важни от тези на новите никове



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано01.08.08 16:15



Огромни благодарности за "момченце"-то!!! Такъв съм бил когато си била още "еротичен блясък в очите на баща си"... Това те спасява да не си отворя устата, но ако ме засегнеш още веднъж без основание, ще ти драсна мнението си за теб в лично съобщение. Само за сведение, рекорда ми е да се карам с три циганки едновременно.


Че си трол - точно написаното го доказва категорично. Май си вярваш, че клуба е твоя собственост и всеки с противно мнение веднага бива баннат.
И човек се учи докато е жив! Ти от "умрялите" ли си вече или фабрично си научена, като сегашните пубери?
Запомни, момиче: "Безплатен обяд (и безплатна свирка) НЯМА!" Всичко си има цена! По тази логика изметта би била 100%...
Аз просто исках да кажа, че "комерсиализирането" на отношенията между мъже и жени се задълбочава - вече не се ценят духовните качества или интелекта, а "пълното джобче". Това е неоспорим факт и не може да се отрече! Освен от тези, поддържащи връзка със света само чрез Мрежата...

(Почти) всичко за пещерите -

Редактирано от Hinko на 01.08.08 16:21.



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано01.08.08 16:22



Терминът трол се отнася до начин на постване - целящ да създаде конфликт.
Аз поне подобно нещо не виждам.
Различните и разбирания не я правят трол.
Ползвайте термините правилно моля.

Welcome to the real world!




Тема Re:нови [re: Mopфиyc]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.08.08 16:40



прав си, най-вероятно тя се изказва пренебрежително за другите потребители поради лошо възпитание, а не с цел умишлено да дразни.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: aни caлич]  
Автор caiko (обърквач)
Публикувано01.08.08 16:50



Това е тъпо клише за незадоволени и тъпи жени
хаха право в десятката
добре че обстинаци не е особено умна иначе щеше да се засегне



Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги...

Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Luchezara ()
Публикувано01.08.08 17:43



Ако аз кажа, че всички мъже са банкомати, как ще реагираш?




Тема Re:нови [re: Hinko]  
Автор Luchezara ()
Публикувано01.08.08 17:45



Аз пък ти предлагам да не съдиш за света само по себе си и вицовете, които срещаш.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано01.08.08 20:03



Благодаря - това е вече човешки разговор, а не да враждуваме излишно! Уважавам всяко чуждо мнение, но не го приемам "а'приори" за факт!
Не съдя едностранно, споко! Попивам всичко от където и да го докопам, "смилам го" и тогава си вадя изводите. Но не съм сляп или глух - живея в тази реалност и не си затварям нито очите и ушите, нито устата - винаги готов за спор с аргументи!



P.S. Прощавайте, пропуснах да отговоря на Morfius:
"Терминът "трол" се отнася до начин на постване - целящ да създаде конфликт."
Да добавя: "И когато измества темата на лична основа към чуждия постинг, напада самият подател пак със същата цел - конфликт."

(Почти) всичко за пещерите -

Редактирано от Hinko на 01.08.08 20:12.



Тема Re:нови [re: Hinko]  
Автор Luchezara ()
Публикувано02.08.08 13:52



Аз не враждувам с теб. Все ми е едно дали написаното е от теб или от някой нов ник. Почти не поглеждам новите имена (освен ако не ме очароват), защото нищо не ми говорят. Така че няма и не може да има нищо лично. Реагирам на текста: ако той заслужава адмирации, ги получава, ако е върла неправда - също получава това, което търси. Поначало българите и в частност аз /още повече, че съм и пловдивчанка/ сме "малко" по-темпераментни. Така че разговорът е един и същ, няма лична насоченост, по-скоро е темперамент.
Не се оправдавам, ако говориш глупости, които рушат хората или социалната среда, винаги ще получаваш от мен същото като досега.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.