Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 13:41



Аз пък не разбирам какво толкоз фатално има в компулсивното зацикляне в бездната на нерешен едипов комплекс, и то с помиярски похвати - каквото в същността си е туй митично донжуанство пусто?



Много хубава тема имаше преди време от Ема по този въпрос:



Има какво да се прочете.




Редактирано от Лилит на 29.07.08 14:00.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано29.07.08 13:42



Мдааа, съдейки по този, а и по другите постове, които си изакала тук-там из темичката си, мога с прискърбие да ти кажа, че скоро нема си излекуваш егото



the rest is silence

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: dalya_night]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 13:46



Дееба и мъжленцата, ако и от интериорни врати разбират по-малко и от мен :)))



Защо, Далиийо, сме две-три до пе-шес въртиопашки у нас и по света, мъж да не мое да ни мине? и когато се еба, пак аз го еба...да не говорим за животеца ни жалък, ако и вратите си интериорни сама си поръчвам и няма нещо мъжко да не мога?


Имам същия проблем, ще сменям де що. Защо мъжете се изпокриват солидарно, и все жени вършат мъжката работа, питам аз, и отговор не искам, отговора го знам? Къде е Конан Варварина, поне да ми поработи като хамалин, ама и Конан ще умре от глад, ако работи само като хамалин, а днешните мъже освен за хамали за друго не стават? :(((





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 13:51



Скъпа, скъпа и мила Обстинаси!


Аз моем да пишем, моем и да не пишем, ама просто съм сигурна как агитката ся ше пристигне да ме банва, познай коя агитка имам предвид, не че ми дреме, ама ми развалят перфектната ситуация...уууупс, репутация на скандалджийка! Неам кеф да праим скандали, кога не напраим клуба луд за месеци поне, а иначе се занимаваме с пошлите им клевети и анонимни простотии, а то е ясно от кого идва, поименно и пониково!



Ще обърнат темата ти на клевети и простотии по мой адрес! А темата ти е прекрасна и благодатна!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Roxana]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:06



Важното е да ни те пука. Нали знаеш...
Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know
Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I dont just say
And nothing else matters





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:10



бау, бау... ами така е. Някои страдаме от липса на чувство за малоценност. Пожелаваме ви като пораснете и вие да станете като нас.





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.07.08 14:26








Требе да основеме Партия на гепи-точка-цомките :)))


Ка ша земем политическата и сексуалната власт в тая бедна, измъчена страна, и как ша потекат европейски подаръци към нашето благородно дело :)))) да земеме и да употребиме всяка употребявана и неупотребявана пишка ....данъци и такси според размера и дългоможенето....това е валутата на бъдещето!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Лилит]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.07.08 14:30



Всяка добра жена трябва да премине през един шут, за да разбере колко е комично драматичното. Няма лошо.
И да права си. В този кръг от мъже с маски, с една дума - палячовци, все някъде виси бележката: "Едипе, върне се, простих ти. Мама."





Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано29.07.08 14:40



Да си глупава... не си глупава. Ам що тъй тъпо се изцепи, мама?



the rest is silence

Тема Re: Новият Дон Жуаннови [re: Obstinacy]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано29.07.08 14:40



По-подходящо е да пише "Едипе, стига ме еба, щото не е редно, не ме ли позна? Аз съм мама."



Фройд сигурно се върти като вентилатор у гроба в момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.