Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема тва в онованови  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.07.08 08:44



днес е петък и е време за простотии!
та кажете , драги клубкини и клубароци преди да и/ви го забие/те през какви фази минават вашите кълбета напред и назад из любовния тепих?!
кога включвате щепсала в контакта ма интересува?!
веднага , или след протяжно опипване ,облизване , пръстчета , играчки и т.н. подгряващи похвати?
към мъжете: кое е преимуществото да я сграбчиш и на 30 секунда да си и укрепил с допълнителна арматура гръбнака?!


случва ли ви се и колко често?
към дамите: как компенсирате липсата на предварителни сексигриах ?
изобщо колко често ви се случват такива прибързани хаквания

забравих кафето...наред , хайде

р.р. чакай че се сетих , ами пък има ли обратно пропорционална връзка между размера на кацалката и продължителността на подграващите изпълнения?

Редактирано от dalya_night на 11.07.08 08:52.



Тема Re: тва в онованови [re: dalya_night]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано11.07.08 08:48



Гнусна, провокативна тема. Отказвам да отговарям



the rest is silence

Тема Re: тва в онованови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.07.08 08:50



почвай , да не дойда


сега ще ида да ви допровокирам с още един въпрост....



Тема Re: тва в онованови [re: dalya_night]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано11.07.08 08:53



Дай тогава да вкараме статистически елемент. Можеше да попиташ също : колко дълго (по субективни измерения) приблизително и усреднено трае либовната ви игра. Възможни отговори - от нула до безкрайност.

the rest is silence


Тема Re: тва в онованови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.07.08 08:54



сега , мойте теми са си такива , юруш на маслините и обикновено те ма разбират и си ми пишат....
а ти като искаш дай статистика, тука имаме и други статистици и тамън ще премерите показателите





Тема Re: тва в онованови [re: dalya_night]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано11.07.08 09:10



Бре, голям сън е налегнал братството. Ся, кат дойдат, всеки да се отчете за снощи - кой с коя, кога, колко.

the rest is silence


Тема Re: тва в онованови [re: dalya_night]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано11.07.08 09:10



ти па сестро, сън не спиш у петък бря.....

най-нетърпеливия ми и схванат в заигравките любовник беше (и все още държи първенството де) с най-голяма дръжка
ама дали заради това беше нетърпелив, или щото беше на 20, а аз 19-годишна нахакана и устата хлапачка с цици и талия на осичка (да не се забелязва рекламата) - не мога ти кажа

а за мен - ми откакто ме мързи, предпочитам ногу да ме глезотят докато го вкарат
обаче пък падне ли ми пердето, а е рекъл да ме целува, ха съм го вързала с белезници за радиатора със свалени гащи



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: тва в онованови [re: dalya_night]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано11.07.08 09:18



Колкото по-отдалеч се почва и колкото по-дълго и протяжно, толкова съм по-очарована.

Но понякога дългото и протяжното може да се случи във въображението ми - докато го чакам примерно. Така че предварителното заиграване и нагнетяване никога не липсва, но може да остане невидимо.



Тема Re: тва в онованови [re: Hot_ice]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.07.08 09:28



мда , нещо такова се върти и из моята глава...сигурно щот подобен опит се е извъртел и около моите бедра?!





Тема Re: тва в онова [re: Лилит]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.07.08 09:31



Добре де , ти си с възпален мозък от него и предстоящия ви секс, но той няма как да го знае.Да речем какво се случва-тръгва да милва и целува и ти му казваш:"ааа..невидимо съм си мислила така че моля, айде по същество вечи?!"
и елегантно нещеш да кажеш големите цеви пропускат ли интродукциите или не






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.