Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Меркантилни ли са жените?нови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано30.06.08 00:13



Аз искам да продължа темата на Стрейнджъра за жените.
Т.е една случка от един мой приятел която ми направи впечатление. Значи излиза си той с жена със 7 години по-малка от него, много сладка и хубава, много нежна кожа и въобще невероятно красива, обаче, тя му казала - аз не виждам нищо лошо в това да съм материалистична, т.е с теб ми е хубаво, водиш ме на интересни места, прекарваме си страхотно, правиш ми подаръци, и съм на 7-то небе, и т.н и т.н

Дали е курвенско или не, ще оставя Файла да дращи тема и да пита


Мен друго ме дразни..... една жена водена от интереси няма да говори такива простотии или поне една умна жена водена от интересни исках да кажа.
Бива ли да има глупави жени, т.е разбирам всичко аз не съм кон с капаци, ама ме дразни, ограничеността и глупоста, т.е същото като с изневерите и хващането......май хитрите и умните жени, жените играчи са се свършили.



Тема те жените съ катъ ..нови [re: XищниK]  
Автор notorious (♥)
Публикувано30.06.08 00:28



диваците открити от Колумб

... катъ ги открил ги подкупил с цветни джунджурийки .. там да се радватъ и да му се кланят
женските не отстъпват .. плащаш им сметките у диското, бара или ресторанта и след т'ва доволно вдигатъ крака .. купуваш им лъскави джунджурии и почватъ си мечтаят да им подуваш корема и да вдигаш сватби



Тема 50:50нови [re: XищниK]  
Автор avolakab (непознат )
Публикувано30.06.08 04:43



Не. Не са се свършили. Просто животът вече изисква по-бързи и прости решения. Ти, с твоя неразбиваем прагматизъм, дето го демонстрираш от години тук, не си ли забелязъл подобен уклон напоследък? От има-няма 2-3 годин насам, а?
Не ти препоръчвам да попадаш на "жена-играч" - ще страдаш! :))
Дръж си прагматизма, инженерлъка и... другите кофти пози, които ти успокояват егенцето и ... недей да подскачаш много. Просто изчакай да помъдрееш с времето...



Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.06.08 08:37



демек, ти към нея с чиста бистра любов, па тя насреща ти, стиснала касов апарат между краката?!


па и лъже , викаш, на всичкото отгоре , мама и?!
ха добрутро и кафе



Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано30.06.08 09:14



естествено че са и не намирам нищо лошо в това - кой бяга от хубавото?

Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...


Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор caiko (apprentice)
Публикувано30.06.08 09:35



тъпо много тъпо
по естествено беше да каже - колко хубаво ме чукаш и ми е толкова хубаво с тебе ама.....


за съжаление 80 % от жените са така

Fear leads to anger, Anger leads to hate, Hate leads to Suffering...

Тема Re: 50:50нови [re: avolakab]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано30.06.08 10:06



доста време ...

--



Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.06.08 10:58



Ееееех, мъжете..жените....
Аз да ти кажа пък друга случка

Моя приятелка се жени много млада 19 - годишна и седмица след сватбата си харесва обувки.Обажда се на баща си и иска пари.А ти нали се ожени миналата седмица, защо не поискаш от мъжа си?Учудва се родителското тяло.Е, после ...много пари му похарчиБеше футболист...в последствие се отрака.А въпросната ти героиня си е отракана авансово.Други времена-други учебни програми

А ти мислиш ли,че ако срещнеш жената-играч е я разпонаеш?

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано30.06.08 11:08



Света стана меркантилен... до обезчовечаване.
Ти си седнал да питаш за жените, друг/а ще пита за мъжете... някой няма ли да пита дали и децата не са меркантилни


Огледай се, човещината вече не струва и пробито Евро... живота и цент.
На път сме да надминем Оруел, Матрицата на моменти ми изглежда утопия... та от загубеното стадо нашите овце ли да се върнат?

Welcome to the real world!



Тема Re: Меркантилни ли са жените?нови [re: XищниK]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано30.06.08 11:58



Ми меркантилни са ами! Всички до една, кучки с кучки! Мъжете - същата работа! Овълчихме се, Хищник, хора не останаха! Няма ги, няма ги хората, човещината изчезна! Девалвираха ценностите! Никой не вярва в доброто вече, на любовта й мина модата! На зле върви работата. За какво живея, питам се аз, за какво?!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.