Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема хора,нови  
Автор yakshini (bushido)
Публикувано05.06.08 08:47



вдругиден заминавам отвъд океана, този път май за постоянно, и всичко е много хубаво, освен че ми е малко мъчно да се разделя с клубчето ...



е, не отивам при амишите, ще имам интернет, разбира се, но аз там като бях предния път една книга не можах да прочета, пък камо ли дир.бг. някак си така ми действат щатите - неинтелектуално ... поне докато не си замъкна задника до бостън

та, ще ми липсвате, особено някои хора - със сексуалното и всякакво ограмотяване, с пиперливия език, с хумора, с офтопиците и смешките, и най-вече с лошото ви влияние върху мен



Тема Re: хора,нови [re: yakshini]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано05.06.08 08:51



успех ,да си жива и здрава ....и горе главата ....сега няма да те качват на ешафода....

пп--ако може да ти поръчам едно социологическо проучване...ама тайно такова...абе верно ли на негрите са им като боздугани....моля те провери и пиши тука да се знае баси от първа пу...пардон ус...пардон ръка.....
тъй де))))))


и те така )))))




Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема много трудоемканови [re: Galeon]  
Автор yakshini (bushido)
Публикувано05.06.08 08:55



задача ми поставяш



негър значи ... уфф, сега ще трябва да търся фифти цент



Тема Re: много трудоемканови [re: yakshini]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано05.06.08 08:59



айде айде .......сега не се прави на кармелитка ....знаеме тука у бегето потенциала на всяка средностатистическа девойка(Дама).....

бих казал даже че можеш да се справиш ударно

)))))



Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: хора,нови [re: yakshini]  
Автор Фpeди (фукльо)
Публикувано05.06.08 09:06



Ще ни липсваш и ти...

- Героите просто си вършат работата. - Плок МакВак.



Тема Re: хора,нови [re: Фpeди]  
Автор yakshini (bushido)
Публикувано05.06.08 09:11



ехее, ето го и един от първите хора, с които се заговорих тук



благодаря за разговорите и споделянето!



Тема Re: хора,нови [re: yakshini]  
Автор Фpeди (фукльо)
Публикувано05.06.08 09:18



И аз винаги съм имал от теб необичайни за дира впечатления - с теб се говори спокойно, нормално и адекватно... което за съжаление не важи за една сериозна част от жените тук.



- Героите просто си вършат работата. - Плок МакВак.

Тема Re: хора,нови [re: yakshini]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.06.08 09:45



Бушидо в страната Бушмения?
Ех, пак свидна жерртва даваме в името на хамериканския цивилизационен избор и културното интегриране на континента към останалата планета


За негрите мани го Галето , той знае аз му показвах снимки на Уесли че му е много голям , ама той иска все нови и нови доказателства.Всички блондини са такива , любопитни

Целуфи кафета



Тема Re: хора,нови [re: dalya_night]  
Автор yakshini (bushido)
Публикувано05.06.08 09:53



тя бушменията е само спирка за бушидо по пътя към изгряващото слънце



а интегрирането на хамериканците - гадна работа, но все някой трябва да я свърши

далия ... как ме сдъвчи и изплю като почнах да се обаждам тук, ама аз пак си оставам с превъзходни впечатления ... тайно ще наминавам тук да те чета, да знаеш!



Тема Re: хора,нови [re: yakshini]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.06.08 10:17



с любов е било , въпреки че не помня нито повода нито думите, обичайно не влагам нищо тежко и лошо-просто съм си такава....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.