Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Стрес и секс.нови  
Автор Slona_sf (phd принц)
Публикувано30.05.08 08:15



Обикновен мъж си кара в София. Звъни му телефона и негов колега му казва: ”Георгиев, виждам жена ти да влиза в х-л “Хемус” с друг мъж. Ако побързаш до 10 минути ще ги хванеш на калъп!”
Първият се ядосал зверски. Дал силно газ. Нарушил всички правила за движението и на 4-тата минута се размазал в един рейс баш пред въпросния хотел. Дошли полицай. Събрали се хора. Пожарникари разрязали колата за да го извадят от нея. Лекарят го пита: “Господине как сте?” Онзи: “Егати живота, егати стреса!!!”. Лекаря пак: “ Господине има ли ви нещо?” Онзи пак: “Егати живота, егати стреса!!!”. Лекаря пак пита: “Господине ударен ли сте някъде?” Нашия: “Егати живота, егати стреса!!! Нито съм Георгиев, нито съм женен!!”

В тази връзка да ви питам при силен стрес, дори при наличието на пост травматичен стрес възможно ли е секса да е по-скоро дразнител и натоварващ фактор отколкото релаксиращ? Някой има ли наблюдение? Негативното дразнение в секса може ли да се приеме за "нормално" при наличието на стрес ?

Понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит....



Тема Re: Стрес и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано30.05.08 09:07



пак става ....ама не е като когато е на кеф......някак си е угрижен))))))




Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: Стрес и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.08 09:37



На мен ми се е случвало да не искам секс поради следстресови реакции, но не ми се е случвало сексът да ме дразни, след като се е стигнало до него. За другите не знам.
А вицът е много сладък.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Стрес и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано30.05.08 09:41



Зависи от стреса ..аз имам две състояния на такова чудо . Едното е кратък, инцидентен стрес това обикнавено води до бързо повишаване на либидото...чела съм някъде, че си е напълно нормално...но другия е кофти стрес с едно по продължително действие

като например два месеца в ревизия по ДДС...ето това направо ми убива желанито за живот...да не говорим за секс

Животът е светъл

Тема Наблюдениянови [re: Slona_sf]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано30.05.08 11:42



Обичайните за бизнеса стресови ситуации и натоварвания си ги избивам със секс. Практика стара като света.

Обаче при ПТС, особено след тежка травма, въобще не се сещаш за секс. След една катастрофа и дълго пребиваване в болницата близо година въобще не се сетих за креватни упражнения.

Такивамитиработи.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 30.05.08 11:59.



Тема Re: Стрес и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор moon_rain (Кактус)
Публикувано30.05.08 11:52



най-много желание за секс имам по време на стрес. независимо дали стреса е глупав житейски или голяма травма някаква. просто секса е живот....

Повярвайте и кактусът е цвете...


Тема Re: Стрес и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор koafioryt ()
Публикувано30.05.08 13:05



Да, може . Зависи и от човека -психика , настройка , устройка и ....т.н.А и другия до него ,ако му "помага ", то тогава -глей ко стаа.....

...може да продължи и до живот.
Изводите ми са направени точно от наблюдения.

Негативното дразнение ,не само в секса , а никога не се приеме за нормално .Нали е "негативно "?



Тема Re: Стрес и секс.нови [re: moon_rain]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано30.05.08 14:18



...и аз съм така ....когато стреса ме връхлети ме избива на секс..





Тема Re: Наблюдениянови [re: ABe]  
Автор noty (check)
Публикувано30.05.08 14:34



аз пък обратно - след катастрофа и дълго възстановяване сексът беше по-желан и релаксирасщ след постравматичния стрес. обичайните малки стресове ми действат анти сексуално

Редактирано от noty на 30.05.08 14:35.



Тема Вероятно говорим...нови [re: noty]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано30.05.08 15:05



за едно и също нещо.

Ти казваш "след катастрофа и дълго възстановяване", че сексът... това-онова.

Аз имах предвид, че по време на дългото възстановяване, след като излезнах от болницата, никъф секс, даже никви мокри сънища.
Хехе, като ми се поизправи гребена вече, малей... бэх като самоходна ерекция.

Наздраве! Петък е най-сетне!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.