Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема :-))))) Аз пък си решавам сам, че съмнови [re: Rozovotakova3]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано28.05.08 13:06



Наполеон. Или нене, адмирал Нелсън!:-))))
ПРИЕМИ нещата: Дефиницията за педераст е ВСЕКИ, който е имал вземане даване,м независимо от посоката на това вземане-даване, с друг мъж. Ако аз наеба някой красавец, това автоматично ме дефинира като педал, независимо дали през останалото време се чукам с жени, коне, кучета или велосираптори!



нотхинг елсе маттерс

Тема Re:нови [re: mizrahi]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано28.05.08 15:25



пука ми дотолкова доколкото след втората водка му е все едно с кого ще легне и за съжаление не се сеща да ползва презервативи



доказан феникс

Тема Re: сирка от мъж прави ли те педалнови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано28.05.08 15:29



не бе, пиле, чудя се дали не е гей, а мен да ме ползва за параван



доказан феникс

Тема Re: сирка от мъж прави ли те педалнови [re: lzbg]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано28.05.08 15:31



много си мил, благодаря ти



доказан феникс

Тема Re: сирка от мъж прави ли те педалнови [re: caiko]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано28.05.08 15:32





доказан феникс

Тема Re: :-))))) Аз пък си решавам сам, че съмнови [re: Дekcтъp]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано28.05.08 15:34



е, не ми помагаш много

доказан феникс



Тема Re: сирка от мъж прави ли те педалнови [re: Rozovotakova3]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.05.08 16:33



Това беше комплимент...
Целувки...





Тема Re: :-))))) Аз пък си решавам сам, че съмнови [re: Rozovotakova3]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано28.05.08 16:33



Отговора по-скоро е "Всяко Розово само си решава дали има нещо против да се чука с педал"



Кво пък толкоз, може да е Би човека. Въпроса е на теб дали тва ти пречи



Тема Re: сирка от мъж прави ли те педалнови [re: Rozovotakova3]  
Автор Aйшa ()
Публикувано28.05.08 18:03



Според мен те прави педал, макар че аз за мъже, които се гушкат с мъже не бих употребила думата. Педал е нещо като курва в хомосексуален вариант, не ли? Поне аз така го употребявам. Мъжка курва.
Та, който е правил секс с мъж трябва да е педал (по твоето значение

)
По въпроса с гърдите, ами, май са нещо много важно, предвид че за повечето от вас това е първото нещо, което ви е донесло наслада и облекчение, та сигурно оттам е тръгнал култът на цицомана.
Не се различават само по това мъжете и жените. Например мисля, че жените са по-способни на нежност, преданост и саможертва, макар че, не залагай на това при спор

Редактирано от Aйшa на 28.05.08 18:04.



Тема Re: сВирка от мъж прави ли те педалнови [re: Aйшa]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано28.05.08 22:09



а на Вас не е ли донесла наслада и облекчение Цицата.....и малките бебенца момиченца не употребяват кърма за да не си развалят линията....

)))))))


а колкото до нежност -да - права си ...жените са къде къде по-нежни.........но предани и готови на Саможертва........колко сте ? ....жана Д`арк ...Райна Княгиня....чакай да поровя в рама....(цола драгойчева да я брОим ли??))че паднем(Sic!)))))))))бе нещо не ми достига (на прима виста ) една бройка ....

както и да е де ))))))



мисълта ми беше че в екстремни ситуации Саможертвата е присъща на мъжете(баси ква глупост казах))) е нали уж така трябва да бъде за да се върти земята))))))а предаността или лоялността ...хм айде ще се съглася че е фифти фифти щото изключих в първия момент потенциалното сравнение чрез призмата на възможна връзка ......


и те такааа)))

пп-поправих заглавието че от тая "сирка" ше ми "сиреняса" уя...ей !!! не се нАучиа(Sic!) да пишат!!!


Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Редактирано от Galeon на 28.05.08 22:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.