Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ами сега?нови  
Автор koндoм (предпазлив)
Публикувано13.05.08 13:12



Темата започна да блокира клуба, затварям я.
Ако автора или друг има желание да продължи дискусията, да ползва новата тема.

От осем месеца имам сериозна връзка с момиче от Бургас, хубаво, умно, завършва висше образование тази година, а от шест месеца живееме в моето жилище на семейни начала. Не бях виждал родителите и, а аз я запознах с моите. Лека по лека се заговори за брак аз настоявах да се запознаем с техните, но тя все отказваше. В един момент попитах какво има и от дума на дума тя ми каза с половин уста, че е с ромски произход, но я било срам да ми каже. Каза че никой от техните не знае, че тя живее с мене, а знаели, че е под наем.Каза ми, че има двама братя и две сестри и, че тя е единствената от семейството която се е изучила. Другите са завършили само задължителното образование.
Казах че нея приемам, но роднините и не мога и не искам, на което тя отговори че те са нейна плът и кръв, че ако искам да съм с нея трябва да приема и тях.
Не се мисля за расист но немога да се насиля да приема роднините и. След разговора ни тя замина за бургас, но си идва следващата седмица и ще трябва да довършим започнатия разговор който аз незнам как да продължа. Видях се в чудо. Ами сега?



Редактирано от Mopфиyc на 17.05.08 10:15.



Тема Re: Ами сега?нови [re: koндoм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано13.05.08 13:27



Интересно ми е какво има да приемаш родителите и? Нито ще си лягаш с тях нито с тях ще живееш.
Имаш от време на време, да ходиш на едно гости или те да идват чат пат от дъжд на вятър.. И от това ли изпадаш в ужас?
... И егати отношението, да кажеш, че не приемаш нейните! Ако мацката е момиче на място, ще,ти тегли една майна, ще ти каже глупак (с право) и ще си вдигне багажа.


Редактирано от kotaranko на 13.05.08 13:29.



Тема Re: Ами сега?нови [re: koндoм]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано13.05.08 13:48



ма ти верно си бил капут.



кирилица из нот дед.

Тема Re: Ами сега?нови [re: koндoм]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано13.05.08 13:54



Бастун ! Ти за нея ли ще се жениш или за родителите и ? Да не говорим каква хубава циганска сватба ще дигнете





Тема Re: Ами сега?нови [re: koндoм]  
Автор Cъceл (Jolee Заимова)
Публикувано13.05.08 14:08



....ти защо реши, че тя ще се върне ...

...щот аз ако бях ....никога нямаше да се върна при теб





Тема Re: Ами сега?нови [re: emma_goldman]  
Автор koндoм (предпазлив)
Публикувано13.05.08 14:09



Може ли по леко с квалификациите? Аз на теб не ти казвам гадна курва. Казах че не съм расист. Не приемам циганите като манталитет поведение и прочие, а не като етнос.
За твое сведение работя в социалната сфера и съм се нагледал на лоши примери.
За да напиша каквото съм написал значи търся съвет, а не дали да се осъзная като капут.





Тема Какво значи "не мога да ги приема"?нови [re: koндoм]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано13.05.08 14:11



както вече ти казаха други клубари - няма за тях да се жениш я.... Разбирам притесненията ти отчасти... Може би се притесняваш какво ще кажат твоите родители, роднини и приятели? Или пък разликата в обичаите и нравите те притеснява? Пък какво значи "задължителното образование" .... защо ли си мисля, че в България това доскоро беше осми клас, а сега е 10-ти? Виж - ако имаш предвид общоприетото клише, че за циганите това е 4-ти клас - това вече е друга работа :)

Моят съвет е, преди да решаваш каквото и да е, да отидеш до Бургас и да се запознаеш с нейните роднини. Виж ги що за хора са, без предразсъдъци за етническия произход. Опитай се да разбереш как гледат на теб и връзката ви. Дали разбират, че дъщеря им има свой живот, надраснала е средата си и е нормално да не живее като тях. Дали ще ви оставят да живеете както ви харесва или ще ви се натрапват.... Ей такива, чисто човешки неща.... Питай приятелката си и как вижда вашето бъдеще, как ще живеете и т.н. Ако всичко е наред - мисля че няма да имаш проблеми... Е, ще ходиш там от време на време на гости, те ще ви идват на гости, ще се научиш да купонясваш на Бангу Васил и Гергьовден и т.н.

Имай предвид, че циганите много ценят издигналите се хора и ти и приятелката ти ще се превърнете в естествени лидери на родата и твоята дума ще се чува...

Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Ами сега?нови [re: Cъceл]  
Автор koндoм (предпазлив)
Публикувано13.05.08 14:11



А осем месеца мълчание добре ли е? Малко ми дойде вповече.
Дявол го взел, май съм сбъркал форума и питането?



Тема Ти вземи попитайнови [re: koндoм]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано13.05.08 14:16



ето тук:

пък после ще си говорим ... Не си сбъркал форума мисля, макар и леко офф

Ярослав Хашек е най-великият писател

Редактирано от Пcyвaч на 13.05.08 14:17.



Тема Re: Ами сега?нови [re: koндoм]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.05.08 14:17



лани на морето ми направи впечатление групичка френскоговорящи - две французойки, към двадесет годишни, готини и интелигентно изглеждащи, бяха с двама тумни субекта на същата възраст, с доста първичен френски, облечени в долнище на анцузи - това на пясъка. Знаете как е на плажа, обикновено се ходи на едно и също място и там все едни и същи хора, та на следващия ден заварих същите, този път обаче двамата мургави индивида бяха придружени от катуна с роднините - катунът беше многоброен, раположен на няколко одеала зад двете щастливи двойки, състоеше се от мустакати чичовци и дебели лели с много злато в зъбите и по ръцете и бясно вършеещ наоколо орляк дечурлига ... абе беше си жива атракция, гледано отстрани разбира се ... все се чудех как ли французойките възприемат тази бохемска обстановка



Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.