Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано14.05.08 19:04



сигурно е имало и някоя смислена приказка, но тя е била най-вече кой какво обича, какъв е и какво смята да прави

ами и това не е малко, мисля си. Ама родители са това, най-близките хора по дифолт, ако не е така, и това би трябвало да направи впечатление, не може пък хич нищо да не знае, да не забелязва, да не му прави впечатление, то любов бива, ама пък чак перде пълно, чак докато се стигне до момента да си говорят за съвместно бъдеще, как ти се струва това?



Тема Re: Ами сега?нови [re: dalya_night]  
Автор FrannyGlass (цветарка)
Публикувано14.05.08 19:05



Обичам та, ма!

Разхълцах се от смях. И не мога да не се съглася с теб. Преди няколко години като ходихме във Варвара на моренце, се чудихме при кого да отидем на квартира. Та братовчедка ми ми препоръча едни цигани в центъра на селото, хотелче имали, много били готини и т.н. Обадих им се аз като една непредубедена душа, уговорихме деня на пристигането и се стоварваме ние с все багажаци. Намираме въпросния ром, обаче тю да му се не види, точно сега му се изсипали едни гости и нямало как да ни приеме, ама да не се притесняваме, братовчедката на жена му живеела малко по-нагоре в селото, там можело да спим. Ей, хора, нямаше такова чудо! Кенефът на двора разбит, циганетата врещят и шарят по стаите, а долу, Столипиново или Факултето ряпа да ядат, цялата циганска рода джурка манджи, кефи се на маанетата (че на кво друго, я?) и наднича с любопитство към стаята на баламурниците (сиреч ние). Изобщо веселба, че и ни обръснаха 15 лева на легло, при положение, че то в стаята нямаше и друго, де. Така че и издигналият се бай ром, и родата му доказаха, че лафът "циганска работа" не е случаен.
Колкото до романтичните представи от "Таборът отива към небето" или "Гуча" или "Църна маца, бел котак", оставете това да си е изкуство. Животът е малко по-кален...



Тема Ха-ханови [re: Luchezara]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано14.05.08 19:06



ти чувала ли си за пущуни?
Викат им "племена". Имат си племенни вождове. Каква държава, каква култура, какви постижения?

Вярвай ми - циганите в България са хиляда години напред.



Друг е въпроса, че моята пакистанка не беше точно такава. Ама и неговата циганка не точно фатима-джебчийката, дето заработва на околовръстното.


И не ми извъртай думите - не съм казал, че е смехотворно да не си търси жена-циганка, казах, че е смехотворно да говори за непреодолими етнически разлики.




Тема Мчинови [re: lzbg]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано14.05.08 19:06



то май има некъф такъв закон, я да каже, който отпира, т.е. отбира..





Тема Re:нови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор Luchezara ()
Публикувано14.05.08 19:07



Предложения за женитба се правят понякога доста бързо - като хрумвания, на някои им трябват и само 3 дни, така че ... нормално.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано14.05.08 19:08



ама не са три дни бее, шест месеца са жувели като Иванчо и Марийка..



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.08 19:08



Е ти,чак три дни


То бива любоФ,ма чак пък толкоз!

Poetry,like love,is-in and out-a physical caress

Тема Re:нови [re: Francuzoikata]  
Автор Luchezara ()
Публикувано14.05.08 19:10



Има и такива случаи и не са толкова малко.




Тема Re: Ха-ханови [re: koм]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (мухикан)
Публикувано14.05.08 19:12



Малиии, коме, тъз пущунката хубава ли беше?





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.08 19:15



Романтиците са още живи!!!
За жалост се превръщат в реалисти много скоро след тридневното заслепяване



Poetry,like love,is-in and out-a physical caress


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.