Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема какво искат жените?нови  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано24.04.08 11:57



чудих се аз как да помогна на наш галеончо да ебе и измислих.

мили дами, кажете на момчето с гигантските ташаци какво искат жените, за да свалят гащите. подходът му до тук е доста тийнейджърски и се боя, че ако не му обясним защо, може да кара още дълго на ръкоблудство, освен ако някоя блуждаеща кака с лоши намерения не му се надене сама (или по-скоро надене силово него на себе си)

господа, кога най-лесно са ви връзвали? споделете солидарно опит с по-младите си събратя. нали затова е интертет - солидарност и свободен обмен на информация.

нека лекцията да започне сега!



love и риболов

Тема Re: какво искат жените?нови [re: eммa.]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано24.04.08 12:02



искан всичко да е " големо"
члена
колата
доходите
жилището
подаръците
вниманието
самочиствието
и т.н.



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: какво искат жените?нови [re: caiko]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано24.04.08 12:04



нека и другите жени напишат, но само така да ти подскажа - много грешиш. ама сега ще видиш, като се разписателстват мацките и по-мъдрите пичове.



love и риболов

Тема Re: какво искат жените?нови [re: eммa.]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано24.04.08 12:08



Какво искат и кога свалят гащите са съвсем различни неща ! Факт е че лесно свалят гащите , поне за мен

в клуба не знам как е , а и му нямам вяра на Галеон на оплакванията



Тема Re: какво искат жените?нови [re: BRAWLER]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано24.04.08 12:09



ееее, дай по-подробно. остави галеона, той е повод. дай да видим за какво става въпрос.



love и риболов

Тема Re: какво искат жените?нови [re: eммa.]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано24.04.08 12:11



Изобщо не знам как ми вързват мацките. Ей на убийте ма не мога да извлека рецепта от личен опит. Някак си ... нещо става... блесва няква светкавица и... изведнъж от нищо, станало нещо... Уффф, труден въпрос, затова ще следя указанията на мацките, може пък и на мен да ми свършат работа.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема ТЯнови [re: eммa.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано24.04.08 12:12



иска всички мъже на света да са влюбени в НЕЯ, да й посвещават поеми, никак не пречи ако поне веднъж седмично някои от свитата й се сбиват за да спечелят височайшото й благоволение, ако има кръв и жертви още по-добре, ТЯ да е женена за богат, стабилен, разбиращ мухльо, който не е пречка да може ТЯ периодично да изживява поредната си голяма любов с поредния полуграмотен мускулест градинар.



Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.


Тема Re: какво искат жените?нови [re: eммa.]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано24.04.08 12:12



По подробно какво искат или кога свалят гащите , щото първото е необятна тема





Тема Re: какво искат жените?нови [re: Brave_bg]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано24.04.08 12:14



направи си разбор на жените и ще разбереш. що все такива ми се лепят? - ей от този въпрос ще разберем и каква ти е маркетинговата стойност.



love и риболов

Тема Re: какво искат жените?нови [re: BRAWLER]  
Автор eммa. (викторианка)
Публикувано24.04.08 12:14



и двете. дай първо какво искат.

love и риболов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.