Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема На всяка ценанови  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано06.03.08 15:58



Дали ви се е случвало някой/я така да ви заплени , че да си кажете : Този/тази трябва да го/я имам на всяка цена ? Имали ли сте такива цели , и постигали ли сте ги ? На каква цена ?

Ако въпросния човек не поддава , отказвате ли се или това ви амбицира повече ?
И още : Как реагирате на отказ ?



Тема Re: На всяка ценанови [re: BRAWLER]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.03.08 16:07



Случвало се е да си кажа, но не се е случвало да упорствам, ако той не поддава. Насила хубост не става. Като съм показала веднъж, че харесвам някого, разчитам той да прояви инициатива. Като не ще, ако ще, не е последният мъж на земята.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: На всяка ценанови [re: BRAWLER]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано06.03.08 16:07



Ами винаги се пробвам. Когато успея ми е супер яко, ама има и случаи дето като не става, не става. С годините се научих да не се хабя излишно.

Next, please

Мисля в движение

Тема Re: На всяка ценанови [re: BRAWLER]  
Автор Jolee (Заимова)
Публикувано06.03.08 16:07



...толкова съм очарователна, че досега нит една жертва не е успяла да се отскубне от мрежата ...без поне да и прехапя ушенцето



Отказ ? Не съм получавала, защото така извъртам нещата, че се получава като в онази басня за.... киселото грозде

т.е....гледам да си поставям постижими цели, които ми костват минимални усилия



Тема Re: На всяка ценанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано06.03.08 16:11



Абе, Идиотова, дали щото сме от една зодия така еднакво мислим



Мисля в движение

Тема Re: На всяка ценанови [re: BRAWLER]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано06.03.08 16:11



2-3 пъти са ме "запленявали", но "на всяка цена" в моите очи не е толкова крайна позиция. Мислела съм си, че ако не се получи нищо, вероятно ще изперкам, веднъж почти успях, но това се преодолява, дори да стане бавно.

Каузи, основаващи се на емоции, може да са амбициращи за психолозите, за мен не са. Като не ще, не ще и това е положението, не бих се проснала нито под трамвая, нито под спринцовка ботокс



The king of hearts, jokers' world

Тема Re: На всяка ценанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано06.03.08 16:14



2-3 клас имах един такъв случай : То не бяха комплименти в лексикони , разговори със сестра и / тя пък ми призна че била влюбена в мен

/ , приятели които ходатайстват и т.н. .... и накрая девойката стана гадже с един дребен грозник ама понеже беше от нейния блок , иначе ставаше предателка Естествено накрая станахме гаджета и след няколко прибирания от даскало хванати за ръка , тръпката отмина



Тема Re: На всяка ценанови [re: Casper.]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано06.03.08 16:15



Е , явно с времето вече не ни се занимава с глупости





Тема Re: На всяка ценанови [re: Jolee]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано06.03.08 16:16



Много си важна пък ти





Тема Re: На всяка ценанови [re: Бpeт]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано06.03.08 16:21



Веднъж преживееш ли подобно разочарование после придобиваш имунитет






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.